nasiona marihuany

lowryder

Wyszukiwarka Forumowa:

eloelo12311

Member
Rejestracja
Cze 11, 2007
Postów
8
Buchów
0
witam
próbuje wykiełkować lr ale co mi nie idzie. moczyłem pestki w kubeczku z wodą około 5 h potem włożyłem je miedzy dwie chusteczki i lezą tak gdzieś z 20 h i nie chca pekac. jaka moze byc tego przyczyna ?? porosze o pomoc i czy precrushing moze mi w tym pomuc
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
pechy lowryderów pękają niemiłosiernie długo moja kiedyś na wacie leżała 4 dni i musiałem ją nadgryźć ... :crazy:
 

koles555

New member
Rejestracja
Lis 4, 2007
Postów
3
Buchów
0
Cierpliwie czekanie to jest odpowiedź. Mi nigdy nic nie zakiełkowało przed upływem 40h.
 

Wyrwi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
618
Buchów
4
ja miałem na wacie z 2 dni potem nadgryzłem je i po chyba 5 dniach wykiełkowały ale nie wszystkie z 5 tylko 2
 

m-cT.H.C

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2009
Postów
86
Buchów
0
witam
próbuje wykiełkować lr ale co mi nie idzie. moczyłem pestki w kubeczku z wodą około 5 h potem włożyłem je miedzy dwie chusteczki i lezą tak gdzieś z 20 h i nie chca pekac. jaka moze byc tego przyczyna ?? porosze o pomoc i czy precrushing moze mi w tym pomuc


Ej Ziomek! :freak2:nasionko podczas takiej operacji potrzebuje przespać się z 2 dni w cieniu.. Proponuję włożyć do szafki, co 5 godzin wpaść pomachać drzwiczkami od niej aby dostarczyć trochę świeżego tlenu i sprawdzić wilgotność chusteczki.. Ewentualnie dolać do niej ciepłej wody aby nie stresować zbytnio takiego maleństwa ;)powodzenia życzę..
 

.K.O

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2009
Postów
407
Buchów
1
pechy lr raczej nadgryzac najlepiej do szklanki i jak zatona to wtedy nadgryzc zeby sie otworzyly i po dniu kielki juz sa 100% ze jest gites bez tego to trzeba czekac dlugo i h*j wie czy wykielkuja
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół