nasiona marihuany

Mars Hydro R96 / Mazar 0,72m

Wyszukiwarka Forumowa:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
No wlasnie ani jedno ani drugie, obserwuje i zapisuje poziom wilgotnosc w boksie, sprawdzam wagę doniczek, na punkcie przelania/przesuszenia mam troche pie****ca. Od poczatku cos marudzila. No nic, pozyjemy-zobaczymy co z niej wyrosnie.

Też miałem pie****ca na początku ale po kilku uprawach i problemach uspokoiłem sie, powiem ze podczas uprawy trzeba być jak najbardziej cierpliwom osoba, bez tego nic dobrego nie wyjdzie.
 

HaszyszowyŻulek

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
43
Buchów
1
Też miałem pie****ca na początku ale po kilku uprawach i problemach uspokoiłem sie, powiem ze podczas uprawy trzeba być jak najbardziej cierpliwom osoba, bez tego nic dobrego nie wyjdzie.

To nie do konca takie poczatki. Po prostu dociekliwy ze mnie skorwiel :moon:
Robali czy innych muszek też na razie nie widać. No nic niechaj rosnie sobie dalej.
 

panombos

Member
Rejestracja
Cze 24, 2007
Postów
11
Buchów
0
skoro tylko ta jedna sie opie****a, to stawiam na z***ane geny:troll:
jak sie nie poprawi to do wy***ania,taka moja mowa
 

HaszyszowyŻulek

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
43
Buchów
1
30/11/0
Witam szanowne grono,
Krzaczki idą do góry i wszerz, powoli zaczynają puszczać preflowery. Względem poprzedniej uprawy trochę się ociagaja z indukcja ale doczytałem przy jednej z wczesniejszych relacji że im dłuższy weg tym krótsza indukcja (miałoby To sens ale jak jakaś mądrą głową chce mnie poprawić to śmiało). Narazie dwa zbiorcze zdjęcia ale przy następnym podlewaniu będę szukał chłopców i podgalal więc będę musiał powyciagac je po kolei więc zdam obszerniejsza relacje.




 

Jurek44

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2020
Postów
82
Buchów
1
Sprawdz czy przy samym odpalonym bloomie chodzi wentylator. Powinienes miec wlaczone oba tryby
 

HaszyszowyŻulek

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
43
Buchów
1
Sprawdz czy przy samym odpalonym bloomie chodzi wentylator. Powinienes miec wlaczone oba tryby

I oba są włączone, sam bloom zostawiłem tylko do fotki:uff: ale dzięki za uwagę. [MENTION=94451]Jurek44[/MENTION] czujny:tiphat:
 
Ostatnia edycja:

HaszyszowyŻulek

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
43
Buchów
1
Korzystając z wolnego popoludnia i tego że zaczęły pokazywać plec, postanowiłam zrobić selekcję. Wytypowalem następujące okazy, jeśli gdzieś się pomyliłem to poproszę sprostowanie.













 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,957
Buchów
20,930
Odznaki
5
Chyba hermy bo jak się nie mylę to też pistle widac
 

HaszyszowyŻulek

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
43
Buchów
1
Chyba hermy bo jak się nie mylę to też pistle widac
Trzy sztuki z tych siedmiu to hermy jak w morde strzelił, cztery sztuki samych meskich(pod lupą oglądane dosyć uwaznie)
Narazie reszta żeńskich ale obserwuje dalej pilnym okiem.
[MENTION=35010]Żul[/MENTION], dokładnie Dutch Passion, przy poprzedniej uprawie miałem sześć mazarow z czego jeden pohermil. Pestki zbierałem jedynie z pozostałych fem. Większość artykułów nie daje jednoznacznej odpowiedź więc stwierdziłem że sprawdzę organoleptycznie. Myślicie że reszta też się pohermi?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Pestki zbierałem jedynie z pozostałych fem. Większość artykułów nie daje jednoznacznej odpowiedź więc stwierdziłem że sprawdzę organoleptycznie. Myślicie że reszta też się pohermi?

Niejednoznacznie może.

ps: superthrive - albo coś podobnego NAA zmniejsza tendencje do. Kosztem efektów dodatkowych. Raczej w dawkach nieco większych niż zalecane przez producenta. Drogi. Kiedyś Betokson zawierał także i był raczej tani jak barszcz - teraz jak patrze na opisy i oferty to wygląda tak jakby została z tego jedynie nazwa. W środku nic interesującego nie ma. W ogóle kupić coś co zawiera jakiekolwiek syntetyczne hormony roślinne jest chyba niemożliwością. Wycofali z rynku ? W imię czego ? trucizny na owady nadal są w powszechnym użyciu a w odróżnieniu od takich preparatów są toksyczne.

Edit: Dobra panikowałem coś jeszcze daje się kupić ale znalazłem tylko absu****nie drogie opakowania.

Edit2: superthrive nadal zawiera NAA ? ;] ??

ps: nówka: tegoroczny : https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpls.2020.00718/full
 
Ostatnia edycja:

HaszyszowyŻulek

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
43
Buchów
1
Niejednoznacznie może.

Edit: Dobra panikowałem coś jeszcze daje się kupić ale znalazłem tylko absu****nie drogie opakowania.

Edit2: superthrive nadal zawiera NAA ? ;] ??

ps: nówka: tegoroczny : https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpls.2020.00718/full

@sub wielkie dzięki za to opracowanie, trochę przerasta mój angielski ale coś tam pogrzebalem. Widzę że czerpali też coś z opracowania Uniwerku szczecińskiego więc też spróbuje poszukać na własną rękę.

Fakt, trochę nie na moja kieszeń A co do superthrive, gdzie nie szukam to nie mają na stanie.

No nic, narazie niech rosną, będę obserwował pilnie co to się tam dzieje, i w najgorszym wypadku na bieżąca starał się obrywac.
 

HaszyszowyŻulek

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
43
Buchów
1
30/15/13

Witam Wszystkich,
Jak dotad zadna wiecej niezhermila wiec jestem zadowolony. Trening na siatce fajna sprawa ale widze ze trzrba mocno sie przylozyc na wegu aby wykorzystac w pelni wszystkie oczka siatki i powierzchnie w namiocie. Ja tego nie zrobilem niestety i mam troche luzu. Niedoborow brak, chorob i pasozytow takze nie widac. Wrzucam pare fotek, od następnego razu zdjecia bede juz robil przy zwyklym swietle wiec beda wyrazniejsze. Pozdrawiam i z fartem.







 

HaszyszowyŻulek

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
43
Buchów
1
Witam wszystkich,
Ostatni miesiąc miałem sporo roboty więc i niewrzucalem żadnych aktualek. Czas nadrobić braki tym bardziej że dziewucha wczoraj późną nocą poszły pod nóż. Wydaje mi się że całkiem szybko ale wszystko było już mleczne z nalecialosciami bursztynu więc czas na nie. Narazie z łodygami mokrego wyszło mi 281g, luźniejszych topków które przeznaczone są na masło było 97g. Zamieszczę jeszcze jedna relacje z pakowania już do słoików suchego produktu bo ta waga jest wszak wiążąca i wystąpienia masła ale narazie parę zdjęć. Pozdrawiam.
Sprzed około dwóch tygodni:



Dzisiejsze:


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół