nasiona marihuany

Czy wszystko z nimi ok?

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.Majkel

Member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
14
Buchów
0
Panowie mam problem a przynajmniej tak mi się wydaje.
mam passion#1 dwie szt. I jak patrzę na fotorelację to macie takie krzakuny że o boże u mnie wszystkie wiatrakowce żółte poopadaly i są tylko same szczyty i topy no coś tam tych wiatraków jest ale nie to co macie.
out w donicach 60 l
Jutro jest chcecie wstawię fotki choć może coś znajdę na telefonie z ostatniej wizyty

---------- Post Zaktualizowany 19:12 ---------- Data pierwszego postu 19:04 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Dobrze by było zobaczyć liście z bliska, z daleko wydaje się że to niedobory azotu.
Z tego co wiedzę miejsce roślin jest dość mocno zacienione przez jabłonki, może to przez nie krzaki są mało okazałe. Kwestia też kiedy zostały wysadzone.
 

Mr.Majkel

Member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
14
Buchów
0
Czytałem że azot hamuje flo dziś jak mi się uda dotrzeć tam to porobie jakieś lepsze zdj choć tak jak mówię tych wiatraków jest mało podlewam to wszystko pk 13/14 i bosterem na przemian z odstana woda wsadzone zostały początkiem czerwca tak mi się kojarzy
 

Mr.Majkel

Member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
14
Buchów
0
displayimage.php
[/url][/IMG]
Nie wiem czy takie zdj wystarczy mam jeszcze inne ale na tym widać dobrze liście
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
może ona po prostu skończyła/kończy? po mojemu z foty tak wygląda

piszesz o liściach a topy jak? białe włochy są jeszcze ? na fotach nie widać za bardzo..jak włochów nie ma i szron biały to ciachaj czy odczekaj z tydzień+

liście już sobie odpuść.. karmisz jeszcze?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,076
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Nie wiem czy takie zdj wystarczy mam jeszcze inne ale na tym widać dobrze liście

wyżera azot z liści - koniec kwitnienia. Wcześnie jak na Passiona#1 mi to dochodziło w połowie października - no może nie wszystkie i nie równo - niektóre troszkę szybciej inne - mało co dochodzi równo pod sznurek - nawożone azofoską zazwyczaj - wygląd także mało passionowy. Zielony zostawał do końca a ten ma kolorki nie ciemne rośliny i szczyty. Feno... jak feno.. wrażenie takie na oko, że się z typu wyłamuje. Ja miałem darowiznę Fx nie bezpośrednio od DP. Być może lekko skundloną. ??

piszesz:

Czytałem że azot hamuje flo dziś jak mi się uda dotrzeć tam to porobie jakieś lepsze zdj choć tak jak mówię tych wiatraków jest mało podlewam to wszystko pk 13/14 i bosterem na przemian z odstana woda wsadzone zostały początkiem czerwca tak mi się kojarzy

PK może blokować dostępność azotu z ziemi jak się da za dużo. Nie stosowałem czegoś takiego nigdy przy oucie.
 
Ostatnia edycja:

Mr.Majkel

Member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
14
Buchów
0
Właśnie wlochy przezroczyste... Jutro zrobię lepsze foty jak dam radę podejść tam topów... Ja się nie znam kupiłem pasiona na jakiejś stronie polecanej tu na forum one od początku barwiły się na fioletowo..co do karmienia ostatnie nawozy dostała z tydzień temu .. czy faktycznie myślicie że one już kończą się.. myślałem że jeszcze troszkę by napuchly.. zaczoog kwitnąć z końcem sierpnia
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Właśnie wlochy przezroczyste... Jutro zrobię lepsze foty jak dam radę podejść tam topów... Ja się nie znam kupiłem pasiona na jakiejś stronie polecanej tu na forum one od początku barwiły się na fioletowo..co do karmienia ostatnie nawozy dostała z tydzień temu .. czy faktycznie myślicie że one już kończą się.. myślałem że jeszcze troszkę by napuchly.. zaczoog kwitnąć z końcem sierpnia
.
U mnie tez jeden passion fioletowy, piękny ma zapach- taki borówkowy
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,076
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Wygląda na dochodzącego tak na oko - trochę świeżych kwiatków jeszcze jest. Nie gotowego ale bliskiego. Wrażenie takie, że jakby szybszy był od tego co ja miałem. Nigdy się takie kolorowe feno nie trafiło. Poza tym szczyty raczej maławe. Zupełnie nie przypomina mi tego co ja miałem. Kompletnie inne wrażenie. Ale to tylko wrażenie po focie. Warunki wzrostu Feno.. etc itp: rozpoznawanie odmian po fotach jest raczej karkołomne.

Skąd to brałeś? Odmiany z tymi samymi nazwami u odmiennych producentów mogą być zupełnie różne. Nigdy nie wiadomo co oni z tym robią.
Najbardziej ostatnio rozbawiło mnie porównanie testów genetycznych rożnych odmian nazywających się w zasadzie tak samo na : https://phylos.bio/ : może i spokrewnione ale to nie to samo .... Taki off oderwany granatem od pługa.

ps: Purple#1 - to może... jeśli z czymś miało by się kojarzyć ale nie passion. Raczej jasna zieleń.

.
U mnie tez jeden passion fioletowy, piękny ma zapach- taki borówkowy

Bezpośrednio z dutch passion? Dla mnie zdziwko - nigdy takiego feno a miałem to ładnych parę sezonów z własnego namnażania. Tyle, że także z namnożeń nie bezpośrednio. Darowizna forumowa: nie to forum.
 
Ostatnia edycja:

Mr.Majkel

Member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
14
Buchów
0
Jutro porobie jakieś lepsze zdjęcia żebyście mogli zobaczyć pestki ze swiatkonopi. I ponoć Passion #1 teraz patrzyłem zamowienie. Nie chciał bym ich jeszcze ścinać ale telefonem chyba trichomow dobrze nie zrobię chyba że macie jakiś patent na to
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
[MENTION=90095]sub23[/MENTION] Tak jest, bezpośrednio od DP.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,076
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

@sub23 Tak jest, bezpośrednio od DP.
@KanapkaElvisa
W takim razie to co ja miałem odbiegało od standardowego Passiona. Albo trafiłem na taką linie.. albo było to nieco pokrzyżowane z czymś. ;). Zapach raczej haszyszowy z lekka nuta owocową niezbyt silny. I zero feno kolorowych. Średnie krzewienie. Rośliny duże ładny plon żywicy sporo ale bez szału.
Pleśni mocno nie łapał. Nasiona raczej duże - dosyć dobrze trzymające się krzaka. Jasne kropkowane - zazwyczaj.. O ile mnie pamięć nie myli.
 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
.
U mnie tez jeden passion fioletowy, piękny ma zapach- taki borówkowy

Jakbym czytał o Jacku Herrerze, którego niedawno ciachałem. Roślinka z OS indor_s od seedbanku: Hemp Brothers



Pachnie jagodami, kolor ciemno fioletowy. Co do mocy i smaku, to się jeszcze nie wypowiem, ale liczę, że będzie ok po curringu. Narazie się słoikuje :)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,076
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Jakbym czytał o Jacku Herrerze, którego niedawno ciachałem. Roślinka z OS indor_s od seedbanku: Hemp Brothers
Pachnie jagodami, kolor ciemno fioletowy. Co do mocy i smaku, to się jeszcze nie wypowiem, ale liczę, że będzie ok po curringu. Narazie się słoikuje :)

Jack H Ci doszedł OUT ;] ....
 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Właściwie to automat, więc miał szansę :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół