nasiona marihuany

Czy wszystko z nimi ok?

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
[MENTION=93011]Quaker[/MENTION] skoro to automat to taki z niego Jack Harer jak ze mnie. Kiedy wy sie nauczycie że nazwy u większości automatów są centralnie z dupy. Amnezja haze auto to marzenie ścietej głowy tak samo jak Jack H i wiele innych odmian.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Możliwe i nawet nie neguję tego, co piszesz. Zdaję sobie sprawę, że w wielu przypadkach to po prostu jest marketing, ale jaką nazwą zatem operować, jak taką podaje producent ?
 

Mr.Majkel

Member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
14
Buchów
0
[video]: [url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1117609] [/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

Tak to wygląda panowie co sądzicie wiem że zdj nie jest idealne bo łapa mi się trzęsła ale może uda mi się w najbliższym czasie zrobić ladniejsze
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Możliwe i nawet nie neguję tego, co piszesz. Zdaję sobie sprawę, że w wielu przypadkach to po prostu jest marketing, ale jaką nazwą zatem operować, jak taką podaje producent ?

Może pisać przy okazji Jack H AF od + źródło ;] . Ciekawe, czy do stworzenia tej odmiany w ogóle użyto JH - pewnie tak ale czy jest to na 100%. :lol:. Ktoś może to namnożyć - ale zamiast na czysto - pokrzyżować z innym AF - i wersja z innego źródła znowu będzie nieco inna .. kompletnie odmienna - minie kilka pokoleń wybierać będą kapkę inne feno - tu się nic z klonów nie odtwarza .. i odmiana zakupiona 3 lata później nie będzie taka jak.. To nie rynek heterozyjnych odmian Kukurydzy F1.

Jak patrze na to co jest w testach pokrewieństwa na stronie https://phylos.bio/ to się czasem śmieje, bo wychodzi na to, że w wielu wypadkach odmiany mają wspólną bardziej nazwę niż cokolwiek innego. A klon wyjściowy z którego stworzono C99 - według tego jest po prostu jakaś inkarnacją Skunka#1 - niemalże wyłącznie. ;]. Czego by się nie sprawdzało to wszystko ma w sobie Skunka ...

https://phylos.bio/sims/sample/genotype/5olkmk18 wyjściowy klon - o ile org. to... C99 jest w większej części Skunkiem ;]
Polecam sie pobawić tamtejszą wyszukiwarką. Ciekawe rzeczy wychodzą.

Ps: [MENTION=67622]Mr.Majkel[/MENTION] Ja bym tej sztuki jeszcze z tydzień lub 2 nie ścinał.

Taka ciekawostka: Nazwa ta sama: Kolekcje : nie z to co ma teraz sensi seeds. Miałem HK - ciekawe czy to co o nim pisałem ma cokolwiek wspólnego z ... tym co ktoś miał z innego źródła pod tą samą nazwą ;] ..

https://phylos.bio/sims/variety/f49a4af38243-TSCA/leonard-moore-collective/hindu-kush

https://phylos.bio/sims/variety/PGT-206960/robert-c-clarke/hindu-kush

Wyniki dla nazwy jack herrer: https://phylos.bio/search?q=Jack Herer
 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
[MENTION=67622]Mr.Majkel[/MENTION] - Ja bym potrzymał jak nie ma pleśni. [MENTION=90095]sub23[/MENTION] - Właściwie masz rację. Mój błąd mogłem dodać AF (Zreflektowałem się w późniejszym poście. Za późno). Cholera to, co wrzuciłeś otwiera dość oczy. Czemu akurat skunk? Ktoś wie?
 

Mr.Majkel

Member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
14
Buchów
0
Pleśni nie zauważyłem dostały dwa razy oprysk z topsinu i ogólnie jest to przewiewne miejsce lisci dużo nie ma więc może uda się bez plesni.. jak myślisz ile jeszcze trzymać ?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

@Mr.Majkel - Ja bym potrzymał jak nie ma pleśni. @sub23 - Właściwie masz rację. Mój błąd mogłem dodać AF (Zreflektowałem się w późniejszym poście. Za późno). Cholera to, co wrzuciłeś otwiera dość oczy. Czemu akurat skunk? Ktoś wie?

Jedna z pierwszych odmian która trafiła do Holandii. Kalifornijska.

Odmiana z której wywodzi się zapewne po cześci 90% wszystkiego - inkarnacje przegląd setek odmiennych fenotypów i selekcji z miksów z czym popadnie - pomiędzy miksami mającymi w sobie odmienne linie etc . itp.

Nawet produkcyjny klon Gw pharma wywodzi się ze skunka o ile mnie zawodna pamięć nie myli.
Święta trójca wymieniana jako pierwotny materiał założycielski to Haze Northern lights i skunk. I w tym jest co nieco prawdy - ile będzie wiadomo gdy opublikują tego rodzaju testy genetyczne dla wszystkiego co na rynku jest. Niestety publikacja taka jak tam jest dobrowolna ;] - Ba można do nich wysłać próbkę i sobie sprawdzić co siedzi w tym co masz ;D - o ile będą mieli w bazie materiał porównawczy to Ci określą pokrewieństwo. Koszty.. Ba ciekawość bywa kosztowna :lol:.

Pleśni nie zauważyłem dostały dwa razy oprysk z topsinu i ogólnie jest to przewiewne miejsce lisci dużo nie ma więc może uda się bez plesni.. jak myślisz ile jeszcze trzymać ?

Ja np. Trzymałbym do momentu gdy się da. A to zależy przy oucie od pogody : oczywista: oczywistość jak to mawiają. Ocena stopnia dojścia + obserwacja - pleśń - deszcze temperatura. Kompromis w jednym sezonie dłużej w drugim ... Nie do końca obliczalne. + jeszcze zmienność między sztukami - Choć to zależy od tego co się ma - samodziałowe miksy potrafią się różnić terminem o kilka tygodni ;]

Machnij sobie jakiegoś : Kilkaset sztuk za free... Wiele nie potrzeba : Najłatwiej regulary - jakaś w miarę pewną wczesną odmianę + miksa z drugą czy trzecią. Mały boksik oświetlenie kombinowane : małe doniczki [ 1 l styka upchaj ile się da - no tak.. ale to kosztuje... jeśli się ma je z komercyjnego źródła ] dużo sztuk.. Nie nastawiając się na plony. I jest zapas : jak się trafi dobrze z doborem komponentów jest zapas na kilka lat ;]

Łopata - azofoska dolomit - trochę krowiego łajna.. Guerilla na dziko bez wielkich wydatków - cześć gorzej dojdzie a kij z tym. Cześć zdechnie.. Cześć rozkradną. Out.. ;)

Chrzanić seedbanki.

A coś na temat moich roślinek ? ��
[MENTION=67622]Mr.Majkel[/MENTION]
Wiele im nie przybędzie. Jeśli się boisz o plechę - to tnij o ile Ci okres karencji po świństwie którym je pryskałeś minął. Nasion w nich nie masz to nie czekasz na dojście.
Dla mnie są raczej blisko : Ale wiesz ja nie jestem osobnikiem który obserwuje kolor trichomów - te wyglądają na mleko - przezroczystych pewnie ni ma? Mleczne robią się jak kończy się produkcja żywicy : przezroczyste - żywica w produkcji : Potem gdy żółknie to już jest etap : powolnego rozkładu składników: zmiany oksydacyjne + polimeryzacja składników.
Przy czym CBD Ci nie wzrasta z czasem - to jest genetyczne : ..
Jak jest zimno - i przestają rosnąc - to co najwyżej jeszcze nieco żywicy produkują w cieplejsze dni - szczyty już za bardzo nie puchą. Tu imo szans na jakieś znaczące przyrosty już nie ma. Tak na oko... Ale wiesz : gadasz z kimś kto ostatnią sztukę posadził 10 lat temu z hakiem ;] ...
Bardzo późne odmiany trzymałem do tak zwanego oporu - WW w tym terminie : przynajmniej pierwsze namnożenie F2 bym ciał "prawie" bez żywicy. Tyle, że nie była by taka kompaktowa jak te chwasty.
 
Ostatnia edycja:

Mr.Majkel

Member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
14
Buchów
0
Od piątku ma być ładna pogoda zobaczę czy nie będzie ja brała pleśń jak coś to potrzymam je jeszcze z tydzień no chyba że faktycznie cos zobaczę
 

Mr.Majkel

Member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
14
Buchów
0
Byłem dzisiaj nie ma oznaki pleśni pogoda przez cały tydzień ma być piękna więc trzymamy zdj nie mam no nie miałem telefonu ale liści zadzuo już nie ma podrywałem popalone żółte nawozu już nic nie daje nie pryskam może wytrzyma z 2 tyg jeszcze bez plechy
 

Mr.Majkel

Member
Rejestracja
Lut 27, 2014
Postów
14
Buchów
0
Panowie ścinać je czy coś jeszcze napuchna ?
Pogoda raczej deszczowa zero oznak plechy
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Panowie ścinać je czy coś jeszcze napuchna ?
Pogoda raczej deszczowa zero oznak plechy
displayimage.php
[/url][/IMG]
Elegancki plant. Zobacz sobie trichomy w powiększeniu i jak są jak chcesz to tnij. Na oko, z daleka wygląda jak na gotowe
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Czyli nie ma co liczyć by popuchały jakoś znacząco?

Nie.........

Patrz na trichomy - i jak według Twojej oceny jest ok. Tnij.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół