nasiona marihuany

No Name opinia kiedy co i jak

  • Autor wątku Usunięty 78685
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 78685

Guest
Witam. Półtora miesiąca minęło od czasu gdy byłem ostatni raz na spocie. Prosze O opinię czy to są kwiaty żeńskie ? Oraz kiedy mogę planować ścinke. ☺
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Ciemność widzę, widzę ciemność. Daj zdjęcia.


odmiana? aaa.. noname.
[MENTION=94410]Dziowanidziadzia[/MENTION]
kiedy sadzone?
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Bo ja nic nie widzę.

Firma Arcon : nie ma na tubie.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Dobra dobra śmieszki miałem lekką awarie ale już lecimy z fotosami :D

Fajna sztuka żeńska. Kiedy te zdjęcia robione? Teraz ?
To się dopiero zabiera do kwitnienia. Trzymać do oporu i modlić się o dobrą pogodę. Zawsze tam czegoś jeszcze narośnie... To nie jedna sztuka jest... A dwie dobrze widzę. Odmiennie idą. Tak się mi wydaje. Chyba dobrze.
Sadzone kiedy ?

Wyskubane z "pakietu?"
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 78685

Guest
Dosyć późno końcówka Czerwca początek Lipca dokładnie nie pamiętam. Tak, są to trzy drzewka Takich samych gabarytów. Zdjęcie robione jakieś półtora tygodnia temu. Dokładnie, wydłubane z pakietu. Podejrzewam że potrzebują jeszcze kilka tygodni ...
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Jak w lipcu na początku sadzone, to narazie słabo.
Trzymaj w opór... Jeszcze spooooro czasu.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Dosyć późno końcówka Czerwca początek Lipca dokładnie nie pamiętam. Tak, są to trzy drzewka Takich samych gabarytów. Zdjęcie robione jakieś półtora tygodnia temu. Dokładnie, wydłubane z pakietu. Podejrzewam że potrzebują jeszcze kilka tygodni ...

Do ziemi.. a Kiełkowanie kiedy? BVP - aby coś doszło przy sadzeniu w takim terminie jako tako musi być szybkie i przechodzić to ... w trymiga. Nie to żeby się nie dało ale. Szanse przy wcześniejszych miksach. Koniec okienka po okienku zaczynają się już schody. Przynajmniej jeśli ma rosnąc zupełnie pod chmurką.

Do końca października ... trochę czasu jeszcze pozostało. O ile pogoda pozwoli to.

3 zdjęcie jest fajne : takie fajne rozlazłe kwitnienie : przypomina to mi coś tam. Długie i rozlazłe
 
Ostatnia edycja:

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Na moje choć nie chce złowróżyć to wypadałoby się modlić o ciepły październik i listopad. Marna szansa że to w tym roku dojdzie ale oczywiście życzę powodzenia :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół