nasiona marihuany

Spalony spot ??/ za taśmowany spot

Wyszukiwarka Forumowa:

Herold

New member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
4
Buchów
0
Witam
Sprawa wygląda tak mieliśmy spota z kumplem głęboko w lesie zarośla wielkie ogromne bardzo ciężko się dostać poprzedni sezon bez jakichkolwiek problemów w tym roku 30 krzaków, no i automaty udało się zebrać i 3,5 tyg temu idziemy z kumplem z kontrolą ( nawozy itp) no i jedna z kilku ścieżek wydawała się szersza, jeden dość charakterystyczny patyk był złamany, no ale myślimy sobie zwierzyna, dochodzimy około 20 m przed spota i widzimy wejscie zaklejone czerwono-białą taśmą, a więc był odwrót zostawiliśmy butle z nawozem nie daleko i spie****iliśmy, przez 3 tyg rozmyślaliśmy co to może być , czy policja mogła wjechać ?ale jeśli tak to po co folia mogli nas od razu zawinąć bez dawania sygnału ostrzegawczego, czy to może jakiś myśliwy/ leśniczy zabezpieczył ? czy oni robią takie rzeczy ?, lub czy jakiś zachłanny nieprzyjaciel chce nam podpie****ić spota.
Sprawa wygląda tak że o bardzo wczesnych porach dnia mamy zamiar tam podejść oczywiście zamaskowani, myślicie ze to ma sens ?
czy jest opcja ze ktoś chce po prostu nam to pod***ać ?
czy dobrą opcją jest wejść tam w ogóle ?
co o tym myślicie i jakie porady możecie dać
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
Spalony na bank czy to policja czy nie ja bym nie ryzykował
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Ciężka sytuacja, ja na waszym miejscu bym tam już nogi nie postawił - zwłaszcza, że z gołą dupą po tych automatach nie jesteście.
No ale jeśli macie jaja to zamiast zamaskowanym bym poszedł normalnie jak człowiek na grzyby z rana. Zebrał bym parę i pokręcił się wokół spota, na spokojnie bym obczaił czy jakiejś fotopułapki nie ma ani czegokolwiek co by mnie niepokoiło i w***ał się na głupa tak jakbyś nie wiedział czego się tam możesz spodziewać. Oczywiście żeby się całkowicie "wyczyścić" nie muszę wspominać ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Z całym szacunkiem, olałbym temat. Po ch*j robić sobie kłopoty. Jak było o***ane taśmą, to samo się nie o***ało... po co ryzykować Panowie... Gra nie warta świeczki...
 

Herold

New member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
4
Buchów
0
Ale też myślimy jaki sens miało by dawanie tej taśmy o to jest taśma ostrzegawcza no wiec oni też pewnie mieli świadomość że nas ostrzegają , z tego co wyczytałem to oni raczej chcą ująć sprawce a nie go ostrzec, a serduszko boli bardzo bo to jednak były 2,5m krzaki ( akcja typu wejść obczaić czy coś jest w***ać się zapie****ić chodz jednego i spie****ić )
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
A jak nawet to leśniczy, to mógł założyć fotopułapkę. Myślisz, że jak będzie miał któregoś z Was na fotce, to nie poleci na psiarnie ?
To, co napisałem, to tylko moje zdanie. Ja po prostu olałbym temat. Szkoda by mi było, ale bardziej szkoda, jalkby mnie złapali.
A najbardziej szkoda byłoby mi moich dzieciaków... ot tyle.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Ale też myślimy jaki sens miało by dawanie tej taśmy o to jest taśma ostrzegawcza(...) z tego co wyczytałem to oni raczej chcą ująć sprawce a nie go ostrzec.

Serio? Nie jadłeś nigdy drugiego dania łyżką albo nie użyłeś taśmy malarskiej do nie malarstwa bud/art?

Ta taśma skąd by nie była to jest oznaką lipy, jeśli to psy i leśniczy otoczyli spota taśmą pozostawiając krzaczki nie ruszone to chyba proste że to ku**a wabik na idiote co sie da złapać na gorącym....

Boli strata 2 i pół metrowych roślin ale bardziej boli nazwisko na wokandzie i wyrok po rozprawie, choćby takie zawiasy 2 na 5 bolą bardziej niż strata 2.5m krzaków... Zawiesinę masz to z głupią Fifą okopconą nie tylko samym tytoniem - zrobią Ci lipe jak będą chcieli (dla premii, dla zaspokojenia natury podłego chu*a, czy dla...-tfu!- Kariery.. Ich pseudo kariery zawodowej)...
Odwieszą zawieche za absurt i masz panie kolego gibanko w pasiastej koszuli na darmowym urlopie typu olinkluziw ale z nieznośnym czymś co ponoć jest jadalne. Aaa no i szykuj buzałe z żylety i sie już ucz jak to zrobić w gnieździe gwintowanym e40 by obyło się bez zwarcia bo będzie wypie**** od gitów, którzy nie wypili czaju boś im nie naparzył i zeksów ściągnął na celun. Haha, to tak w skrócie.


Wez chopie olej to miejsce... Albo wyslij jakiegos durnia z osiedla - ej ziom tam i tam ponoc rosnie zioło i ma duze topy.. Jak wróci z paroma gałęziami, bez przypału itd.. To wlatuj z przyczajki w kominiarce, wez ubior na zmiane itd.. Foto pułapka złapie w kadr kumpla idiote z gołym pyskiem, ty po godzinnych obserwacjach czystości spota wbij na full opcji inkognito. Jak masz sumienie a raczej jak go nie masz to kumpel debil dla którego wpierdul to slaba kara - to chyba
jedna z opcji gdzie bezposrednio sie nie podłożysz.. Bynajmniej nie jako pierwszy haha.

Wez to ku**a gościu puść w zapomnienie.. Tak po ludzku, tak po prostu. Pazera 2 razy traci.
 

Herold

New member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
4
Buchów
0
EDIT: spot odbity jakiś sk***ysyn wziął kupił czerwono-białą taśmę z napisem policja zawinął tym całego spota każda butelkę każdego krzaka wszystko dosłownie nawet psełdo domek do suszenia i trymowania. DEBIL przesadził 2,5 metrówki tylko idiota u***ał korzenie 7 umarło 10 przeżyło mocno zestresowane, wbiliśmy znaleźliśmy to około 300 m od naszego spota wkopane ( bedzie na masło/ jakieś topki też są ale małe bo 40 % rozwinięcia szyszek było przez tego debila), wiec wszystko zostało zawinięte, zostawiliśmy tylko kartkę ostrzegawczą dla tego cymbała.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Tak śmierdziało mi to cały czas krojeniem. Byłem kiedyś na spocie gdzie były psy, skosily planty. Nie było taśm, tylko wszystko wycięte i pozostawione sobie. Po 1.5 miecha to i odrosty się porobiły metrowe, także na masło był materiał. Spot zacny był prawie 500krzakow. Może kogoś z forum :) że 4 lata temu może.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół