nasiona marihuany

Ksiażki o konopiach po angielsku

Wyszukiwarka Forumowa:

Varg

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
72
Buchów
7
Wow! Dzięki, niezłe kompendium. Jak kolega wyżej powiedział ZŁOTO! :D
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
Wow! Dzięki, niezłe kompendium. Jak kolega wyżej powiedział ZŁOTO! :D
Milczenie jest złotem. A na informacje w starych książkach należy patrzeć z ostrożnością pewną.
 

Varg

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
72
Buchów
7
Milczenie jest złotem. A na informacje w starych książkach należy patrzeć z ostrożnością pewną.
To zamilcz, jak widzisz na***ałeś od 2018 roku ponad 5000 postów, ja mam konto od 2008 r. i 70 postów. Także tak jak mówisz, milczenie jest złotem. xD
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
To zamilcz, jak widzisz na***ałeś od 2018 roku ponad 5000 postów, ja mam konto od 2008 r. i 70 postów. Także tak jak mówisz, milczenie jest złotem. xD

XD ja jestem platynowa blondynką. To moje 3 ? konto ? może nr.4 ? Chyba 2009 ? pierwsze ? Ciekawe ile spamu tu wygenerowałem.

ps: naprawdę te stare książki są bardzo ale to bardzo interesujące - czasem z punktu widzenia tego jakie informacje się pojawiały w nich - i jak od pierwszych publikacji gdy uprawa in w zasadzie była zupełnie w powijakach - się to pozmieniało do chwili obecnej.
np. dojście do tego skąd się coś wzięło - i jak przez lata było tak zwanym pewnikiem ... mimo tego, że ?​
 

wesoła_pestka

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2023
Postów
573
Buchów
1,412
Odznaki
2

XD ja jestem platynowa blondynką. To moje 3 ? konto ? może nr.4 ? Chyba 2009 ? pierwsze ? Ciekawe ile spamu tu wygenerowałem.

ps: naprawdę te stare książki są bardzo ale to bardzo interesujące - czasem z punktu widzenia tego jakie informacje się pojawiały w nich - i jak od pierwszych publikacji gdy uprawa in w zasadzie była zupełnie w powijakach - się to pozmieniało do chwili obecnej.
np. dojście do tego skąd się coś wzięło - i jak przez lata było tak zwanym pewnikiem ... mimo tego, że ?​
Mały offtop.
@sub23 kojarzysz może tytuł bardzo starej polskiej książki o marichuanie . Na 100% była napisana przez kobietę i była zarazem jej pracą doktorską ?
Nie była to książka o uprawie (chyba bo jej nie czytałem). I pamiętam, też że była mocno krytykowana przez tą książkę ?
Kiedyś gdzieś o niej usłyszałem, ale nie znalazłem zbyt dużo informacji, a jak chciałem ją kupić to w sumie znalazłem gdzieś na necie jeden egzemplarz jedynie to w jakimś antykwariacie.
Mogłem też coś namieszać, bo to było dawno i może połowę rzeczy przekręciłem.
Ale ostatnio sobie o tym przypomniałem i znowu nic znaleźć nie mogę.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
Ale ostatnio sobie o tym przypomniałem i znowu nic znaleźć nie mogę.
Nawet jeśli mi to wpadło w ręce lub się kiedyś coś choć obiło o uszy - to nic nie kojarzę. Może ktoś inny będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół