nasiona marihuany

OS-owy Mix Regów i Femek [1,64 m2] Led COB 150w+MH 250w na Weg /HPS 250w+HPS 400w na Flo

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

z\G/esio

Guest
Witam serdecznie w moim kolejnym growlogu a zarazem nowym projekcie :salut:
Tym razem mam przyjemność przetestować nasiona z forumowych OSów.
Zdecydowałem się następujące crossy:
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] TropicannaCookies F4 od Zaciera x Aunt of Farouk [REG]
@Bortek OaxacanIranian (Oaxacan ×Iranian Early Flower-Deadpanhead) × Peach Skunk(Peach Star×Skunk#1-Deadpanhead) [FEM]
@Żul [(Neville'sHaze/ Malawi) x Black Jupiter] x [(SFV OG x Platinum) x TropicannaCookies] [REG]
@Wooden Man Masscrack 2.0 @ AmbrosiaSeeds [FEM]

Kiełkowanie poszło bardzo sprawnie z jednym wyjątkiem.
Honza 9/10
Żul 8/8 (będzie rosło 7)
Wooden Men 3/3
Bortek póki co 2/7 i niestety nasiona zczerniały.
Wszystkie były kiełkowane w identyczny sposób.
Kiełki trafiły do startowych doniczek i kubków do LightMixa BioBizz-a.
Przyświeca im w 0,64 m2 naświetlacz z diodą COB 150 W 6400 K i żarówka MH 250W 6400 K.
Fotoperiod 16/8
Od dzisiaj liczę 1 dzień projektu.
Tym razem mam wszystko oznakowane żeby się nie pogubić jak ostatnio.


IMG_20200922_122538.jpg
 
Ostatnia edycja:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Ojj będzie na czym zawiesić oko, zasiadam i obserwuje. Ile masz zamiar ich zostawić i jak długi weg przewidujesz ? Powodzenia
 
Z

z\G/esio

Guest
Ile masz zamiar ich zostawić i jak długi weg przewidujesz ?

Weg będzie trwał 4-6 tygodni. Tym razem mam zamiar zastosować topping w większym zakresie niż dotychczas w moich FR. Zobaczymy ilu trafi się meszczakow. Jeśli będzie ich niewielu to będzie selekcja.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Czemu mojego pestka na starcie odrzuciłeś? Rodzeństwo smuta => : ( : ( : ( : ( : ( : ( : (
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
ku**a a moje zczerniały pan F by powiedział że stare.Dobrze ze chociaż dwie wyszły ale babol
 
Z

z\G/esio

Guest
Niestety wypadek przy pracy, wybacz Żulu. Bardziej martwią mnie te nasiona od Bortka, bo raczej nic z nich już nie będzie... Piątą dobę się już kiełkują i nawet nie pękły.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Zrób precrushing może coś da. Ja lekko zawsze pilniczkiem przecieram i potem moczę ale też nie zawsze to coś daje jak nasiono było lipne to nic nie zrobisz
 
Z

z\G/esio

Guest
[MENTION=90782]Bortek[/MENTION] kiełkuje następne 7 nasion, które mam od Ciebie (LCxCH).
Tamtych nie będę ruszał, może coś jeszcze wykiełkuje...
 
Z

z\G/esio

Guest
Niestety mam złe wieści. Na samym początku grow odwaliłem taką manianę, że szkoda gadać.
Najpierw popełniłem bład, że przez cztery dni nie zaglądałem jak idzie kiełkowanie.
Nie spodziewałem się, że tak mega szybko będą kiełkować i dlatego nie zaglądałem.
Nigdy tak szybko nie szło mi kiełkowanie tak po prawdzie.
Po 4 dniach zastałem mega kiełki a nawet rosnące już rośliny.
Na szybko przed robotą powsadzałem to do ziemi, odpaliłem światło i popełniłem kolejny błąd.
Za słabo spryskałem całość i poszedłem do roboty.
Niestety po powrocie zastałem smutny widok. Spora część główek była uschnięta.
Najwięcej zmarnowanych nasion będzie od Żula i Honzy.
Masscracki na szczęście wszystkie przetrwały i rosną już + 2 od Bortka.
Reszta wielka niewiadoma, ale raczej będzie lipton. Może ze dwie od Honzy przetrwają.
Z dobrych info to wykiełkowały następne 3 sztuki OI od Bortka.
Do tego kiełkuje od dzisiaj 5 nasion od Honzy a mianowicie G13/Haze F2 od De'ath x Aunt of Farouk i jak wczęśniej już wspomniałem 7 sztuk od Bortka, które jeszcze miałem. Tym razem tego nie z***ię!
Ciebie Żulu jedynie mogę przeprosić i przepraszam za to co od***ałem!
Po tym co odwaliłem postanawiam nie brać już udziału w żadnych OSach.
W ogóle powinniście mnie tak na prawdę zdegradować z weterana do zwykłego usera i oto apeluje do administracji forum!
Dobranoc! :(
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Hej, [MENTION=53539]z\G/esio[/MENTION] co Ty odpierdzielasz? Każdemu się może wydarzyć małe niedopoatrzenie, mnie ostatnio za każdym razem:) nawet w obecnej, mam taki słaby start, że mi wsdyd pokazać. Głowa do góry:headbanger:
Pozdr:salut:
 
Z

z\G/esio

Guest
Strasznie głupio wyszło. Jestem zły na siebie, że dopuściłem do takiej sytuacji i przy okazji zrobiłem z siebie pośmiewisko. Od Honzy jednak cztery sztuki przetrwały i rosną.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,965
Odznaki
3
Ostry fakap. Trzymaj się i nie poddawaj. :lisc:
 
Z

z\G/esio

Guest
Do końca września będzie wiadomo i podam co przetrwało i co rośnie. Bedą na pewno przeważały crossy Bortka i Honzy. Przetrwały tylko a może aż dwa Masscracki. Cisną najlepiej z czterema od Honzy. Niektóre dziewczyny nie mogą sobie poradzić z twardymi skorupkami (zwłaszcza od Żula i od Bortka). Mam nadzieję, że w miarę częste opryski teraz w weekend pomogą im wreszcie zdjąć te hełmy :)
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Pestki od [MENTION=35010]Żul[/MENTION] jakieś fatum niosą ze sobą, ja po wykiełkowaniu ich też pierwszy rzut ususzyłem :p

Będzie dobrze!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Skorupki nie schodzą bonza płytko wsadziłeś do ziemi. Zroś skorupki i ściągnij.

To nie fatum tylko amatorka. :oczy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół