nasiona marihuany

Grow box 40x40x120 POMOCY!!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

PanHolender

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
122
Buchów
8
Witam moi drodzy. Pisze do was w sprawie wydani opinii lub pomocnych rad w sprawie takiego zostawu. Zastanawiam się czy będzie odpowiedni pod jednego może dwa automaty a nie jestem w temacie do końca i potrzebuje waszych opinii może coś pozmieniać. A i odrazu możecie wypowiedzieć się na temat hałasu bo planuje postawić w pokoju w którym będę spał. Dziękuję pozdrawiam. To jest konkretny link do zestawu.




Przewód wentylacyjny 100mm 1m

Filtr węglowy Can-Filters 150-165 m3/h + przyłącze na 100mm

Kabel sieciowy dwużyłowy 1,5m

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK INDOOR 3x250ml

Zawieszki do lamp Cultibox do 5kg

Wentylator osiowo-kanałowyAirRoxy 100mm / 104 m3/h

Luckygrow modular110 + źródło światła uniwersalne

Namiot RoyalRoom C40 - 40x40x120

SpecyfikacjaLampy LED Rozmiar: 19,8 cm x 19,8 cm x 7,5 cm Prawdziwy pobór mocy: 55w Zalecany obszar uprawowy: 50 x 50 cm Luckygrow zapewnia łatwy i intuicyjny sposób wymiany źródeł światła. Każda lampa Luckygrow posiada gniazdo umożliwiające przedłużenie prądu do kolejnej lampy
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Sam mam modular110, raczej średnio zadowolony jestem, z drugiej strony chyba nie warto budować coś własnego na taką powierzchnię. Lepiej raczej poszukać czegoś tańszego - szkoda na niego kasy. Ewentualnie domowe bańki led, sporo jest upraw pod takimi.

Jeżeli chodzi o głośność, to człowiek do wszystkego się przyzwyczai. :D Jeżeli dasz rady spać przy otwartym oknie w mieszkaniu gdzieś w mieście, to nie powinno być z tym problemu.
 

PanHolender

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
122
Buchów
8
Sam mam modular110, raczej średnio zadowolony jestem, z drugiej strony chyba nie warto budować coś własnego na taką powierzchnię. Lepiej raczej poszukać czegoś tańszego - szkoda na niego kasy. Ewentualnie domowe bańki led, sporo jest upraw pod takimi.

Jeżeli chodzi o głośność, to człowiek do wszystkego się przyzwyczai. :D Jeżeli dasz rady spać przy otwartym oknie w mieszkaniu gdzieś w mieście, to nie powinno być z tym problemu.

Okey rozumiem z głośnością powinno być okey. A podał byś jakiś nazwy lub linki do ledow nadających się do tego zestawu w co uderzać

---------- Post Zaktualizowany 19:21 ---------- Data pierwszego postu 18:53 ----------

Albo gdyby zmienił na Mars Hydro TS600 co o tym sądzicie wtedy
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Raczej na forum nie podaje się linków do stron zewnętrznych.

Marsa nie miałem, ale ma o wiele większą popularność na forum. Też sporo kosztuje z tego co patrzyłem, ale zawsze odrobina mniej. Będziesz mieć "blaszkę" praktycznie nad całą powierzchnią roślin więc powinno być fajnie. Znalazłbym coś na ali, ale coś nie mogę wejść na stronę.
 

PanHolender

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
122
Buchów
8
A gdybym znalazł na Ali to myślisz że to nie jest ryzyko że kupi się coś lewego jakąś podróbę
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
A gdybym znalazł na Ali to myślisz że to nie jest ryzyko że kupi się coś lewego jakąś podróbę

Przecież możesz sobie kupic na ali od oficjalnego sprzedawcy, nie musisz brać u pośredników. Poza tym system ochrony działa świetnie, więc to co zamówisz, to dostaniesz, a jak nie, to będzie refund.
 

PanHolender

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
122
Buchów
8
Dzięki wielkie to podsumowując. Jeśli zamówię taki zestaw powinno być wszytsko wporzadku dla moich automatów. Przewód wentylacyjny 100mm 1m

Filtr węglowy Can-Filters 150-165 m3/h + przyłącze na 100mm

Kabel sieciowy dwużyłowy 1,5m

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK INDOOR 3x250ml

Zawieszki do lamp Cultibox do 5kg

Wentylator osiowo-kanałowyAirRoxy 100mm / 104 m3/h

Oświetlenie : 1x Mars Hydro TS600

Namiot RoyalRoom C40 - 40x40x120
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
Dzięki wielkie to podsumowując. Jeśli zamówię taki zestaw powinno być wszytsko wporzadku dla moich automatów. Przewód wentylacyjny 100mm 1m

Filtr węglowy Can-Filters 150-165 m3/h + przyłącze na 100mm

Kabel sieciowy dwużyłowy 1,5m

Zestaw nawozów i boosterów Biobizz TRY-PACK INDOOR 3x250ml

Zawieszki do lamp Cultibox do 5kg

Wentylator osiowo-kanałowyAirRoxy 100mm / 104 m3/h

Oświetlenie : 1x Mars Hydro TS600

Namiot RoyalRoom C40 - 40x40x120

Weź większego i wyższego boxa. Zobaczysz, że ten będzie za mały.

Do tego zamiast zwykłego przewodu wentylacyjnego, rozważ kupno izolowanego. Tłumi znacznie hałas, jeżeli zależy Ci na ciszy.

Wentylator także polecam inny. Ten nadaje się do łazienki. Nie ma za dużego ciśnienia statyczneggo.
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
50x50x140 to jest największy jaki zmieszczę do szafy

Ja na początku myślałem, że starczy mi 40x40x120 z royal room'a :D Teraz robi za suszarnie :lol: Później myślałlem, że starczy 0,64m2.. Taa.

Teraz mam 100x100x200 :freak: i tak jeszcze wyższy by się przydał :D

Lepszy będzie ten 50x50x140. Zawsze te 20cm wyżej na lampę czy duperele jak urosną Ci giganty.

Wnioskując po tym, że pakowac chcesz go do szafy.. zależy CI pewnie na dyskrecji? Koniecznie weź inny wentylator oraz przewód wentylacyjny izolowany.
 

GusFring

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2014
Postów
267
Buchów
527
140cm wysokości to sporo majstrowania przy LST - sam mam taki i no nie jest to dobre rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie mieć jeszcze 20cm mniej (chociaż na upartego kiedyś robiłem grow w szafce 60cm). Trzeba uważać mocno na temperature, bo nie podciągniesz światła do góry, filtr węglowy też ciężko rozsądnie zmieścić, więc pewnie za boksem wypychający no i jesteś zdany na małe indyjki. Jak kiedyś chciałbyś się zdecydować na jakąś sezonową sativkę to nie da rady.
 

PanHolender

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
122
Buchów
8
Na dyskrecji nie za bardzo bo nie mam się przed czym chować. Bardziej myślałem on wyciszeniu zawsze coś noi miejsca zaoszczędzę w pokoju jak do szafy schowam
 

GusFring

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2014
Postów
267
Buchów
527
Na dyskrecji nie za bardzo bo nie mam się przed czym chować. Bardziej myślałem on wyciszeniu zawsze coś noi miejsca zaoszczędzę w pokoju jak do szafy schowam

Ale temperature już mniej skutecznie będziesz odprowadzał.
Ja tam śpię z boksem w pokoju, wentylator zasuwa 24/7 i mi to w niczym nie przeszkadza. Trochę szumi, ale ja ten dźwięk całkowicie ignoruje.
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
Ale temperature już mniej skutecznie będziesz odprowadzał.
Ja tam śpię z boksem w pokoju, wentylator zasuwa 24/7 i mi to w niczym nie przeszkadza. Trochę szumi, ale ja ten dźwięk całkowicie ignoruje.

Ten ledzik mu za dużej temperatury nie wytworzy :p Ale lepiej trzymać poza.

Ja bym nie zasnął w salonie, gdzie stoi box. Wentylator mam 350-580m3/h więc ma co szumieć.

A w ogóle jak ma być w szafie, to będziesz robił otwory na wentylacje?? Szafa Ci nie wyciszy szumu powietrza :p

Musiałbyś ją wyłożyć pianką piramidką a do tego użyć kilka metrów przewodu wentylacyjnego izolowanego. Wtedy byś coś wyciszył. Przecież powietrze i tak musi się wydostawać poza boxa i ta szafę. A to właśnie powietrze odbijające się o ścianki przewodu robi duży hałas.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Ten ledzik mu za dużej temperatury nie wytworzy :p Ale lepiej trzymać poza.

Ja bym nie zasnął w salonie, gdzie stoi box. Wentylator mam 350-580m3/h więc ma co szumieć.

A w ogóle jak ma być w szafie, to będziesz robił otwory na wentylacje?? Szafa Ci nie wyciszy szumu powietrza :p

Musiałbyś ją wyłożyć pianką piramidką a do tego użyć kilka metrów przewodu wentylacyjnego izolowanego. Wtedy byś coś wyciszył. Przecież powietrze i tak musi się wydostawać poza boxa i ta szafę. A to właśnie powietrze odbijające się o ścianki przewodu robi duży hałas.

No offence ale pie****isz teraz głupoty. Sam jade teraz na tym wentylatorze, zrobiłem na nim cala pierwsza uprawe, gdzie przez 2 miesiące szedł 24/7.
Słabo sie go montuje, trzeba przewód wentylacyjny przeciąć na pół ..powyginać kable i z obu stron założyć przewód went. Przyjmowalem gości, rodzinę, obcych... Nikt nic nie słyszał nie widział nie wie. Kwestia dobrego montażu. Filtr 160m3 wisi nad boxem, szafa 2m szeroka, odbita płyta z tylu. Jest cisza , spokoj, czasem ida wibracje po rurze to wystarczy poprawić... 40x40x120
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół