nasiona marihuany

Serious6 pleśń

Wyszukiwarka Forumowa:

Corey Trevorson

New member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
2
Buchów
0
Witam, z góry dziękuję za zainteresowanie.Mojego seriousa6 dopada powoli pleśń.Pare dni temu zauważyłem na nim pleche, zainfekowane elementy odciąłem.Dziś zauważyłem inne ogniska(w innych miejscach) i zrobiłem to samo + dałem oprysk wyawarem z cebuli i czosnku(staram się go robić co tydzień).Wiem, że wielu z was robi scinke od razu po zobaczeniu pierwszych obiawów pleśni.Pytanie do was, czy warto poczekać,( póki pogoda dopisuje, a żeby to jeszcze te topy się nabiły) czy nie zwlekać i ścinać.Trichomy przeźroczysto/mleczne,kwiaty przywzwoicie rozrośnięte(pierwsze doświadczenie z sezonami, pierwszy raz na "poważnie").
 

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
Ścinać topy na których występuje pleśń a pozostałe obserwować. Ja tak robie i 2 tygodnie jeszcze mi dojrzewały automaty a teraz wczesna sezonówka tak samo. Nie warto czekać bo zinfekowany top ci spleśnieje cały i przeżuci się na następne.
 

Corey Trevorson

New member
Rejestracja
Wrz 21, 2020
Postów
2
Buchów
0
Ścinać topy na których występuje pleśń a pozostałe obserwować. Ja tak robie i 2 tygodnie jeszcze mi dojrzewały automaty a teraz wczesna sezonówka tak samo. Nie warto czekać bo zinfekowany top ci spleśnieje cały i przeżuci się na następne.

Tak zrobiłem właśnie, tylko źle to ująłem ;p

zainfekowane elementy odciąłem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół