nasiona marihuany

pytanie ile na oko może z tego wyjść?

Wyszukiwarka Forumowa:

Damian1357

New member
Rejestracja
Wrz 20, 2020
Postów
3
Buchów
0
nie wiem czy to dobry dział, mam 8 sezonówek passion z dutch passion jeżeli ma ktoś jakąś wiedze ile z tego może wyjść +/- to z góry dziękuje :] i pytanie czym to podlewać bo nie chce puchnąć mam cana terra flores, ale końcówke plus do tego pk13/14, którego nie używam jaki nawóz na zbite topki?

ten ma z 180 cm

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
PK 13/14. nie rozumiem czemu nie używasz, ale w mojej ocenie powinieneś, skoro chcesz żeby puchły. Na moje oko uśredniłbym coś koło 50-60g suchego bez popu z krzaka mozesz liczyc. Mogłeś zapodać lepsze fotki topow, bo co niektore to wygladaja na ostatnia prosta pod gilotyne. Powodzenia i pozdro
 

Damian1357

New member
Rejestracja
Wrz 20, 2020
Postów
3
Buchów
0
PK 13/14. nie rozumiem czemu nie używasz, ale w mojej ocenie powinieneś, skoro chcesz żeby puchły. Na moje oko uśredniłbym coś koło 50-60g suchego bez popu z krzaka mozesz liczyc. Mogłeś zapodać lepsze fotki topow, bo co niektore to wygladaja na ostatnia prosta pod gilotyne. Powodzenia i pozdro
nb

nie podlewałem pk 13/14 bo słyszałem, że podlewa sie tylko 2-3 razy w ciagu kwitnienia 2 tygodnie po tym jak pojawią sie włoski, żeby sie rozmnożyły hehe, ale 50-60 przesadziles w tamtym roku z 4 po lst mialem z 300, ale puchły jak nie wiem w tym roku nie było czasu na treningi i gotowe nie są jeszcze troche hehe, będe podlewał pk13/14 bo i tak vega flores sie skonczył ;p
 

January

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2015
Postów
104
Buchów
102
Podziel sobie 300/4 i wyjdzie Ci, że pomyliłem się o 15 g :D A fotki niewyraźne, więc margines błędu jest :p powodzenia i pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół