nasiona marihuany

0.24 m2 oświetlenie ????

Wyszukiwarka Forumowa:

evads

Active member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
39
Buchów
1
Witam
mam boxa 60x40x80, jest to niewielki box. Na pierwszy raz miałem hps 150w, ale to było za dużo. Dochodziło do wysokich temperatur, problem z wilgotnością, mało miejsca zostawało przy zamontowaniu odbłyśnika. Ogólnie dużo problemów z tym oświetleniem na takiej małej powierzchni. Nie znam się na elektryce praktycznie wcale, stad ten post. Widziałem jakieś relacje na małych ledach E27 i chciałbym w coś takiego zainwestować. Potrzebuje 12000 lumenów. Czy mógłby ktoś doradzić przy nich albo podpowiedzieć jakieś inne rozwiązanie. Będę wdzięczny za każda pomoc.
pozdrawiam
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Witam
mam boxa 60x40x80, jest to niewielki box. Na pierwszy raz miałem hps 150w, ale to było za dużo. Dochodziło do wysokich temperatur, problem z wilgotnością, mało miejsca zostawało przy zamontowaniu odbłyśnika. Ogólnie dużo problemów z tym oświetleniem na takiej małej powierzchni. Nie znam się na elektryce praktycznie wcale, stad ten post. Widziałem jakieś relacje na małych ledach E27 i chciałbym w coś takiego zainwestować. Potrzebuje 12000 lumenów. Czy mógłby ktoś doradzić przy nich albo podpowiedzieć jakieś inne rozwiązanie. Będę wdzięczny za każda pomoc.
pozdrawiam

Nie ma tu co radzić.
Wiele razy walkowany temat, kupuj 13 w philipsa , sciagaj rozpraszacz i wieszaj .
Lumenów nie licz tylko 1 żarówka na 10cm2, jak masz lepszy budżet to możesz dać więcej, potrzebujesz kostki elektrycznej, żarówki, kombinerki, wtyczkę do prądu i oprawki e27 i kilka metrów kabla 2x0,75
 

evads

Active member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
39
Buchów
1
Nie ma tu co radzić.
Wiele razy walkowany temat, kupuj 13 w philipsa , sciagaj rozpraszacz i wieszaj .
Lumenów nie licz tylko 1 żarówka na 10cm2, jak masz lepszy budżet to możesz dać więcej, potrzebujesz kostki elektrycznej, żarówki, kombinerki, wtyczkę do prądu i oprawki e27 i kilka metrów kabla 2x0,75
Te philipsa dadzą radę na cały weg i flow czy coś na weg a coś... ?

---------- Post Zaktualizowany 21:31 ---------- Data pierwszego postu 21:27 ----------

https://m.euro.com.pl/zarowki/phili...hmiJ1jeN3Lq1cI-xrGsaAuo_EALw_wcB&gclsrc=aw.ds Te ??
 
A

Adriante83

Guest
Tak ta lampka wygląda.

20200918_213606.jpg
 
U

Usunięty 79633

Guest
Mi się na oko wydaje że to są profile aluminiowe do taśm LED. Samemu trzeba skręcać na wymiar boxa, można przewiercić i skręcać śrubami.
 

evads

Active member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
39
Buchów
1
Nie ma tu co radzić.
Wiele razy walkowany temat, kupuj 13 w philipsa , sciagaj rozpraszacz i wieszaj .
Lumenów nie licz tylko 1 żarówka na 10cm2, jak masz lepszy budżet to możesz dać więcej, potrzebujesz kostki elektrycznej, żarówki, kombinerki, wtyczkę do prądu i oprawki e27 i kilka metrów kabla 2x0,75
1 żarówka na 10cm2 to mi wychodzi 240 żarówek. To jest niemożliwe żeby je zmieścić. Ile ich wrzucić do swojego boxa ?
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,096
Odznaki
7
1 żarówka na 10cm2 to mi wychodzi 240 żarówek. To jest niemożliwe żeby je zmieścić. Ile ich wrzucić do swojego boxa ?

9-10 żarówek - 13W Philipsa, na 0.24m2 w sam raz. Obecnie używam takiego wynalazku. Powierzchnia 0.25m2, na flo barwa 2700, na wega 6500





 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
na kwitnienie 2700, za wega 6500 :)

Przy ledach sama barwa światła wyrażona w kelwinach nie ma takiego znaczenia jak to było przy CFL. Sama żarówka może świecić na biało, żółto czy tam różowo i może być równie dobra, więc nie widzę sensu w zmienianiu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół