nasiona marihuany

Co wybrać do 2m2 ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Siemanko
Na wstępie chciałbym wszystkich powitać gorąco i serdecznie.

Wracam po kilkuletniej przerwie do zabawy z pomidorkami ponieważ wpadłem w posiadanie dosc ciekawego boxa od royal room'a 200x100x200 :D Stwierdziłem że zrobię sobie swoje małe laboratorium i mam kilka do was pytań.

Nurtuje mnie od kliku dni temat oświetlenia, trochę grzebałem i czytałem ale sam nie jestem do końca pewien swoich przemyśleń. Miałem kiedyś diody z firmy Cree, zrobiłem sobie panel według poradnika który tu kilka lat temu znalazłem.. CXB3590! DLA MNIE BOMBA Udało mi się osiągnąc wynik ~1.7g/w co dla mnie laika który mial moze dwie lub trzy wczesniejsze uprawy pod hpsem.. marne bo marne ale swoje ! ;p o takim wyniku jaki osiągnałem pod cree nawet nie mogłem pomarzyć..

Teraz zastanawiam się czy isc dalej w COBY , zrobić takich paneli 3. Kazdy po 4 diody na 50 W co lacznie na jedynm panelu dalej 200W czy może wybrać to co mnie bardzo ale to bardzo interesuje, Samsung Quantum Board lm301H z diodami 660nm...

Co do tych diod.. Znalazlem w Kingbrite ( kupowałem u nich kilka diod dla siebie i kolegów i mam dobre wspomnienia) gotowe już panele z tymi diodami ale wydaje mi się że bedzie się to grzało i nie będą tak wydajne jak te COBY. Mam na myśli te cienkie profile aluminiowe ...

Tak samo rozmieszczenie ich, jakie wybrać czy te podłuzne ledowe 'bary' jak tu:

Dostać je same bez profili aluminiowych i zamowić sobie tutaj regionalnie jakieś duzo większe profile aluminiowe radiatory ?
Nie mam pojęcia jak dużo większe bym je potrzebował. Nie orientuje sie jak to obliczyc.

A co z takimi może takie 'prostokątnymi' :


Teraz kolejne pytanie, ile tam tych ledów sobie wrzucić by maksymalnie wykorzystać tą przestrzeń. Ile wat? by mieć w całym boksie te min 900 PPFD.

Z góry dziękuje, Pozdro

ps. Dodam że slaby ze mnie elektryk i blizej mi do komputerów niż do prądów więc proszę o wyrozumiałość



Nie wklejamy linków do portali aukcyjnych
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
M

Marek77.77

Guest
siema,mam ten sam problem co Ty.Box 2.4*1.2.Mam 10 clu058,zasilaczy od cholery 100,240,340 po pare egzemplarzy,nie interesuje mnie zużycie energii,ale nie chcę przesadzić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół