nasiona marihuany

Problem z erekcją partnera

Wyszukiwarka Forumowa:

zwanka

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
14
Buchów
1
[FONT=&quot]Mój obecny partner seksualny pali zioło codziennie po 3/4 razy. Kiedy dochodzi do zbliżenia między nami niby jest u niego erekcja ale mimo wszystko członek nie jest tak twardy. Przez co jest problem w współżyciu. Teraz pytanie czy to może być spowodowane paleniem czy tym ze niewystarczająco go podniecam mimo ze zapewnia mnie o tym ze mu wystarczam. Z góry dziękuje za odpowiedzi[/FONT]
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Może to być jeden z czynników. Niewątpliwie, najsprawniej przebiega penetracja sztywnym dydolem.
Niech odstawi trawę na jakiś czas i zobaczycie czy będzie poprawa :) Pozdro
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Ja wale jak dzięcioł po jaranku , po alkoholu też no na sucho stukam jak po***any . Yo.
 

tat

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
20
Buchów
2
Każdy organizm działa inaczej. U jednych facetów zioło na erekcje nie wypłynie, a u innych wpłynie.
Osobiście uważam, ze problem absolutnie nie leży po Twojej stronie, tylko jest to spowodowane paleniem zioła. Przerabiałem to juz i wiem jak to wyglada. Na swojej skórze, wcześniej wydawalo mi się,ze takie problemy dotycząc jedynie starszych mężczyzn ale nie jest to regułą. Mogą wystepować również i u młodszych. Co pomogło
ograniczenie używek
zdrowa dieta
ograniczenie stresu
jak rownież tabletki z sildenafilem, na początku brałem maxon forte, potem przerzuciłem się na Inventum (ta sama substancja czynna sildenafil ale Inventum jest o wiele tańsze, działanie w sumie podobne, tak wiec nie ma sensu moim zdaniem przepłacać). Brałem przed stosunkiem jakieś 40 minut. Na początku dwie tabletki, potem ograniczałem. Aż w koncu nie musiałem.
 

cycu88

New member
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1
Buchów
0
Mi zawsze na problemy z erekcją pomagają środki, które zawierają dużą dawkę sildenafilu. Może warto spróbować, skoro masz taki problem?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Też tak słyszałem, trzeba by na pubmedzie poszukać jakichś dowodów.

Chce Ci się? Mi nie.... Nie lubię tego serwisu jest dołujący.
Sprawdzam wyniki kalkulatora do cobów : Wychodzi podobnie o ile sie uwzględni bin : czego w zwyczaju zwykle nie mam i wpisze odpowiednią temp pracy. Dziwne, że liczy podobnie. Nieważne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół