nasiona marihuany

Zbiórka dla Szamana 0 Aukcja - Nasiona

Wyszukiwarka Forumowa:

jordybo

Member
Rejestracja
Lis 10, 2018
Postów
16
Buchów
0
Na wstępie wspomnę, że to nie są żadne fałszywe informacje ... sprawdź to w poście na Instagramie.


Cześć wszystkim, razem z @theoutlasseeds chcielibyśmy pomóc naszemu przyjacielowi, który jest pasjonatem uprawy konopi, nasz przyjaciel nagrywa wiele filmów na YouTube w języku polskim i angielskim (Szaman tv)

Chcemy mu pomóc, ponieważ ma problemy zdrowotne i leki kosztował dużo pieniędzy(jeśli masz pytania odnośnie problemu zdrowotnego napisz do Szamana na youtube lub instagrama pewnie udzieli ci informacji), a jego największy namiot został zniszczony.

Tak więc @theoutlawseeds zaproponowało aukcje na 7 paczek nasion (3 paczki w każdym pakiecie)(oraz samo przesłał pewną kwotę pieniędzy tak jak i ja) i wysyłkę tych przedmiotów aukcyjnych

Aukcja rozpocznie się w ten piątek, aby każdy miał czas na zastanowienie się, czy chce wziąć w niej udział

Aby wziąć udział w aukcji, musisz polubić profil @theoutlawseeds(jako,że sponsoruje on tą aukcję) i otagować pod zdjęciem informacyjnym o aukcji swoich 3 znajomych (z instagrama)

Ten post ma charakter wyłącznie informacyjny, post docelowy zostanie opublikowany w piątek, więc obserwuj mnie i @theoutlawseeds na Instagramie

Niech cię Bóg błogosławi.


........................................
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
Weź typie napisz to z sensem i konkretnie.
"Nasz przyjacie" to czyj? Na co jest chory? Na coś przewlekłego? Złamał nogę? Ma kaca giganta?
"Musisz polubić profil na insta" - to chcesz/chcecie komuś pomóc, czy nazbierać lajków?

Generalnie to na śmietnik się nadaje.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
a także pod tagiem zdjęcia swoich 3 znajomych

Ekhem, już biegnę. Może jeszcze zdjęcie dowodu osobistego chcecie?

14.jpg
 

jordybo

Member
Rejestracja
Lis 10, 2018
Postów
16
Buchów
0
Nie rozumiem tej dziecinnej fali hejtu, chcemy pomóc szamanowi(jest napisane komu), ma problemy zdrowotne jesli chcesz sie dowiedziec jakie napisz do niego Direct Msg na youtubcu lub instagramie pewnie ci powie o co chodzi, nie potrzebujemy zdjecia dowodu jakiegos patusa ^.^ :), oznaczyc kogo kolwiek na Instagramie kto nie uzywa prawdziwych danych i zdjec ? to chyba nie jakis wielki problem prawda ?

to zwykla licytacja za pare groszy mozecie zgarnac nasiona z legitnego banku, nikt nikogo do niczego nie namawia, ale takie komentarze to widac po prostu z kim ma sie doczynienia chlopaki :)

Seed bank nie dosc ze sam wyslal pieniadze dla Szamana to jeszcze sponsoruje to wydarzenie bez wiekszego przymusu dla tego chociaz like dla nich

Pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 17:11 ---------- Data pierwszego postu 16:54 ----------

Przerpaszam pisalem ten post w jezyku angielskim i pozniej wrzucilem do translatora po polsku i wyszlo zle, chodzi pod zdjeciem otaguj 3 swoich znajomych ...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
Trudna sprawa, zajac sie tym moze tylko [MENTION=33194]Zacier[/MENTION]
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Nie znam się , nie mam instagrama, nie wiem kto to szaman i nie wierzę w boga.
Więc ode mnie żadne lajki nie pójdo :kres:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
Naszemu przyjacielowi nie pomozesz??? No ladnie...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
To zbiera na leki czy na namiot? :zjarany:

Jak coś to ja też zbieram datki. :oczy:
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,151
Buchów
1,416
Taaaaa... I o 9:03 rano zjawi się w twoich drzwiach szaman i powie... Jedziesz z nami. Oznacz tylko 3 znajomych i do ciebie dojdziemy.
 

three_sixxes

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
62
Buchów
4
Nie ogarniam, skąd się takie cudaki biorą. W życiu nie słyszałem, żeby akcja charytatywna miała zacząć się od polubienia profilu na social media. Jeśli nawet to co piszesz jest prawdą, to już nikt ci tu nie uwierzy.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Nie ogarniam, skąd się takie cudaki biorą. W życiu nie słyszałem, żeby akcja charytatywna miała zacząć się od polubienia profilu na social media. Jeśli nawet to co piszesz jest prawdą, to już nikt ci tu nie uwierzy.

Uczestnictwo "w FB" czy innym cudzie społecznościowym to trochę tak jakby zapraszać Policje do domu. Wszystko na tacy - znajomi kontakty wsio. Na forum da się wejść tak aby nikt nie wiedział kto skąd i gdzie. Nik zupełnie inny niż gdziekolwiek _ majla można założyć także w sposób bezpieczny. Po co ułatwiać robotę Policji ? Jeśli tylko będą chcieli kogoś nam. to dostaną wszystko co tylko będzie potrzebne + wszystkie kontakty delikfenta.

Ze zdjęć kasować samemu wszystkie dane : wystarczy kopiuj wklej : Nie ma IP - nie ma za bardzo jak dojść - 100% gwarancji nigdy nie ma ale... Lepiej tak niż się wystawiać na odstrzał.

Nigdy nikomu i pod żadnym pozorem nie podawać swoich danych w sieci ;)

stare takie napisał:
Wprowadzenie przez PiS ustawy inwigilacyjnej wzbudza wiele emocji. Istnieje ryzyko, że obywatele utracą kontrolę nad prywatnością, a polskie służby będą w nieskrępowany sposób sięgały po nasze dane, zaglądały do naszych komputerów, smartfonów i w kamerki internetowe.

internet napisał:
Do tej pory, zanim policja lub inne służby wsadziły nos do komputera lub telefonu obywatela, musiały uzyskać na to zgodę sądu. A to czy taka zgoda została wydawana zależało od odpowiedniej argumentacji zainteresowanej strony. Przegłosowana dzisiaj ustawa znosi potrzebę proszenia, argumentowania i wydawania zgody. Można inwigilować wszystkich i sprawdzać wszystko. A szczególnie to, co cyfrowe.

kaliber44 napisał:
Karolina Korwin Piotrowska nazywa “pokoleniem matołków” osoby, które dzisiaj nie wychodzą na ulice, tylko siedzą z nosem wklejonym w fejsa lub snapchata. Niestety, to nie jest dobry tok rozumowania. Bo to “pokolenie matołków” jest tym samym pokoleniem, które było 5 lat temu na ulicach i krzyczało “nie dla acta”.

Tylko dzisiaj kaliber zmian jest inny. Więc wszyscy zostali w domach.
 
Ostatnia edycja:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Ja tylko chcialem napisac, ze theoutlawseeds maja gest i to fest. 7 paczek nasion po 3sztuki :woohoo:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Ja tylko chcialem napisac, ze theoutlawseeds maja gest i to fest. 7 paczek nasion po 3sztuki :woohoo:

Nie wiem czy się orientujesz, ale oni sprzedają paczkę pestek za 120-140juro. Najbardziej mnie bawi, że jedna odmiana to stricte haszowe geny. :crazy:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
Ktora odmiana?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół