nasiona marihuany

Przedłuzenie stosunku

Wyszukiwarka Forumowa:

krist

Member
Rejestracja
Sie 25, 2017
Postów
7
Buchów
0
[FONT=Segoe UI, Helvetica Neue, Helvetica, Roboto, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, Fira Sans, Droid Sans, sans-serif]Jakie macie sposoby na przedłużenie stosunku? Niestety ale zmagam się z przedwczesnym wytryskiem. [/FONT]
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
A po jakim czasie około dochodzisz?
Jak czujesz że masz tryskać to zwolnij, wyjmij kut*sa na zewnątrz, chwile ochłoń :p
Uprawianie sportu i dieta do tego napewno pomogą. A może ziółko lub alk
 
Z

z\G/esio

Guest
Coraz ciekawsze tematy poruszane są na forum :)
Ja od siebie mogę dodać tyle, że możesz spróbować wypić przed stosunkiem 100 ml likieru typu żołądkowa gorzka itp. 30-35 % ale tak jak z winem nie przesadzać z ilością. Jest to sprawdzona metoda i oczywiście nie wymyśliłem jej sam :)
Najlepiej to w ogóle nie przejmować się przedwczesnym tylko zmieniaj zabezpieczenie i walcz dalej :)
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Tak jak pisał wcześniej. W moim przypadku kiedyś najlepszy efekt dał alkohol w umiarkowanej ilości. Kwestia głowy, ale pewnie 100 ml 40% będzie optymalne.
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Tramadol to kox sprawa na przedłuzenie stosunku tylko że to lek przeciwbólowy na opioidach także wiesz...
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Konto z 2017 i pierwszy post.Gratulacje stary.
Masz rozmach.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja mogę dupczyć całą noc jak jestem na alko... Ale z głową... Taka lajtowa faza i jak na to przywapuje. Wtedy bym nawet dwie na raz obrobił.
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
polepszyć mięśnie kegla oraz są specjalne żele opóźniające wytrysk, ogólnie poczytaj sobie na sfd.pl tam jest o wiele więcej takich tematów
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Ja mogę dupczyć całą noc jak jestem na alko... Ale z głową... Taka lajtowa faza i jak na to przywapuje. Wtedy bym nawet dwie na raz obrobił.

taką słabą prawą reke masz?
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Amfetamina.

Jest tu na forum taki jeden użytkownik [MENTION=82199]CUBE[/MENTION] , on coś kiedyś pisał że amfetamina to syf i lepiej tego nie brać, za to polecał kokaine i mdma, ale jeśli chodzi o przedłużenie stosunku to amfetamina jest do tego dobra, no i tania, za 20-30zł to będziesz mógł sobie ruchać i ruchać, tylko nie przesadzaj z tym bo efekt będzie zupełnie odwrotny (trzy flaki hahaha) no i przerwy rób tak żebyś nie robił tego non stop bo organizm się niszczy. Może kokaina i mdma są do tego lepsze ale nie wiem bo nie sprawdzałem.

Serio :D? Jakbym longa tego gówna za***ał przed tarłem to moja by mi walizki przed drzwi wystawiła i poszła do sąsiada bo taki byłby ze mnie pożytek :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół