nasiona marihuany

Pierwszy in. Ocena, porady

Wyszukiwarka Forumowa:

Meneliush

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2020
Postów
70
Buchów
34
Odznaki
1
Wszystkie rośliny wyszły z ziemi w tym samym dniu. Podlewałem co 3-4 dni. Nawozy dostawały tak jak w tabeli od BioBizz. Jakieś 2-3 tygodnie temu Creamatic dostał ostatnią dawkę TopMaxa i od tego czasu sama woda.

Wczoraj wszystkie podlałem po ok. 500ml. Dzisiaj rano AK dostał ~10ml Biohumusa
Nie zaszkodzi mu, jak dorzucę to, co napisałeś?


Za szybko nawozy odciąłeś.

No właśnie możliwe, tak jak wyżej pisałem - Od 2/3 tygodni czysta woda leci wszędzie.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Wszystkie rośliny wyszły z ziemi w tym samym dniu. Podlewałem co 3-4 dni. Nawozy dostawały tak jak w tabeli od BioBizz. Jakieś 2-3 tygodnie temu Creamatic dostał ostatnią dawkę TopMaxa i od tego czasu sama woda.

Wczoraj wszystkie podlałem po ok. 500ml. Dzisiaj rano AK dostał ~10ml Biohumusa
Nie zaszkodzi mu, jak dorzucę to, co napisałeś?




No właśnie możliwe, tak jak wyżej pisałem - Od 2/3 tygodni czysta woda leci wszędzie.

Nie zaszkodzi
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
Wyglada na to ze nie tylko ja mialem problem z nadmiernym wpie****aniem azotu z lisci... Nie wiem jak to jest w przypadku hps ale u mnie tez podawalem minimalne dawki nawozow i roliny byly mega glodne i zolte. Pozniej przywalilem 2x 20ml biohumusa pozniej trypac w max dawkach i rosliny odzyly, i CO WAZNE dawalem je co podlanie, a jak juz myslalem ze powinny byc odpowiednio najdzeone polalem wode i co, ano TO ZE NA DRUGI DZIEN OD PODLANIA WODA JUZ ZACZYNALY Z POWROTEM ZOLKNAC!!! WTF??! Zostaly mi juz tylko dwie w boxie i jeszcze maja biale wloski wiec laduje je trypackiem i calmagiem i dalej rosna i puchna ale juz nie jestem zdania zeby karmic minimalnie bo po prostu uschna. Wiaodmo ze jest mimo wszystko roznica miedzy odmianami: jedna je mniej druga wiecej i nie wiem czy to wina swiatla ale jeszcze raz powtorze ze sa mega mega glodne jak sie chce zeby uniknac zoltego to trzeba karmic.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Wyglada na to ze nie tylko ja mialem problem z nadmiernym wpie****aniem azotu z lisci... Nie wiem jak to jest w przypadku hps ale u mnie tez podawalem minimalne dawki nawozow i roliny byly mega glodne i zolte. Pozniej przywalilem 2x 20ml biohumusa pozniej trypac w max dawkach i rosliny odzyly, i CO WAZNE dawalem je co podlanie, a jak juz myslalem ze powinny byc odpowiednio najdzeone polalem wode i co, ano TO ZE NA DRUGI DZIEN OD PODLANIA WODA JUZ ZACZYNALY Z POWROTEM ZOLKNAC!!! WTF??! Zostaly mi juz tylko dwie w boxie i jeszcze maja biale wloski wiec laduje je trypackiem i calmagiem i dalej rosna i puchna ale juz nie jestem zdania zeby karmic minimalnie bo po prostu uschna. Wiaodmo ze jest mimo wszystko roznica miedzy odmianami: jedna je mniej druga wiecej i nie wiem czy to wina swiatla ale jeszcze raz powtorze ze sa mega mega glodne jak sie chce zeby uniknac zoltego to trzeba karmic.

A jest taka możliwość, ze podlewałeś to chlorowaną wodą i wszystkie bionawozy umieramy? Ja np podlewam ok 16 L ziemi 1 litrem wody.. Mam specjalna butelkę i zawsze stoi pelna wody, jak wyleje to odrazu napelniam...zawsze mam pewnosc ile czasu minęło od ostatniego napelnienia..
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
RoZzman, nie, nie ma takiej mozliwosci. Lalem akurat wode z gornej polki po prawie 2zl w sklepie z robakiem.. Ph surowej zawsze 7,3-7,4. Bardzo powtarzalne miedzy partiami. Pisalem w innym temacie historie regulowania ph itd. i mysle ze kwestia wody i ph to raczej nie byla. Smieszne jest jak rozne krzuny innaczej pija. Jakie warunki na to wplywaja nie wiem...
 

Meneliush

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2020
Postów
70
Buchów
34
Odznaki
1
Z ciekawości zerknąłem na +Speed. Samo mleko i trochę bursztynu. Włoski ma jeszcze w połowie białe. Kosa?
 

Meneliush

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2020
Postów
70
Buchów
34
Odznaki
1
83 dzień roślinek.



+Speed postanowiłem pociągnąć jednak trochę dłużej i jutro leci kosa.




Dzięki [MENTION=52373]RoZzman[/MENTION] udało się odratować AK 47 i po tych dawkach nawozów ruszył z kopyta i zaczął dalej rosnąć.





Chyba dalej pociągnę go jeszcze z nawozami. Ile mu z grubsza jeszcze zostało? Leci już 12 tydzień.

Creamatic kopie solidnie, jest moc. Wyszło niecałe 20g suchego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół