nasiona marihuany

Co polecicie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Siemanko wszystkim
Szukam jakiegoś Hulka wśród naszej pięknej rośliny, na wstępie zaznaczę ze mam boxa 40x40x140, oświetlenie to led sf600, doniczkę chcę wsadzić 40x40x20 (ok 30l) ziemia raczej light mix od biobizz, nawozy bio Tabas i calmag od biobizza.
Szukam odmiany która da duży plon z cyklu „jak ***nie to zabije”.
trening jaki chce zastosować to cięcie wuja bena->lst->scrog
Mozecie również podpowiedzieć ile Wega byłoby optymalne dla niuni może 6tyg może 8 a może więcej???
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Desfran jest calkiem fajny, ale "faza" to bardzo indywidualna sprawa, dla jednego moze byc lajtowe, dla drugiego zabojcze :p 30 litrow niema sensu dawac, lepiej jak dasz np. 2 mniejsze donice...8 tyg wega przy 140cm wysokosci to ja to ciezko widze :D
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Właśnie o to chodzi namiot jest mały i dlatego wpadłem na pomysł zrobić niska donice, długi weg i do tego trening. 2 panny będą miały bardzo ciasno a chciałbym palić tylko swoje nie żaden syf od dilla. Do tego potrzebuje 20/30g na miesiąc Czyli z krzaka muszę ok 100/120 tłustych bobkow ściągnąć
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
120g z 0.16m2 to wychodzi 750g/m2. Nie chcę Cię zasmucać, ale starzy wyjadacze na wyselekcjonowanych klonach mogą się takimi wynikami pochwalić. :)
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Czyli raczej ni chu*a? Szkoda. A tak realnie ile jestem wstanie wyciągnąć z takiej powierzchni zakładając ze nie spie****e? I ile tego Wega?

---------- Post Zaktualizowany 12:54 ---------- Data pierwszego postu 12:34 ----------

Myślałem ze jest to wynik do osiągnięcia biorąc pod uwagę ze sprzęt nie był kupowany po kosztach
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Możliwe, przy odpowiednio długim wegu, przemyślanym treningu i plennych genach. Sprzęt to jakaś tam składowa.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Możliwe, przy odpowiednio długim wegu, przemyślanym treningu i plennych genach. Sprzęt to jakaś tam składowa.

Myślisz?

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?60826-VERTICAL-TC-L-72W-PCBOX-Super-Bud-ChemdogxSSxSJ

Siemka
Druga uprawa ziola w wykonaniu kokiego tym razem z dwoma odmianami nie af super bud i chemdog x sensi star x snack jack w wertykalu

sprzet i warunki w boksie
-pcboks wymiary 20x38x60cm
-wlot 120x120mm, wylot 92x92mm
-doniczki 5 litrowe na rosline
-ziemia uniwersalna wymieszana ze styropianem i dolomitem
-boks wylozony folia diamond
-oswietlenie poki co 2x osram 23 wat, 2500k, 1520 lumenow, a jak roslinki podrosna zostana zamontowane 2x osram tc-l, 2700k, 36 wat 2900 lumenow
-fotoperiod od kielka 12/12
-nawozy na weg biohumus na flo terra flores i bloombastic
-wilgotnosc 40-50%, temperatura w nocy 24-28C w dzien 29-32C

40g z pcboxa to jakieś 500-600g z metra - za***isty wynik ;) piękne topy i wzorowy vertical - respect
edit:
25 + 16 to 41 nie 39 ;)

0,2x0,38 => 0,076 : 41/0,076 = 539,4736842

120 cm wysokości ... x2?

Ktoś chętny?
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Przeca to wertikal. Czekaj... chyba gdzieś napisalem gdzies "przy odpowiednim treningu". :)

Geny też plenne - jakiś kros z kemdogiem.

A i proszę mnie nie posądzać o myślenie.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Przeca to wertikal. Czekaj... chyba gdzieś napisalem gdzies "przy odpowiednim treningu". :)
Geny też plenne - jakiś kros z kemdogiem.
A i proszę mnie nie posądzać o myślenie.

Dobry człowieku - nie wiem nawet o czym jest wątek.
ja nie myślę za bardzo. Po prostu jak usłyszałem w głowie "odpowiednim" treningu - nie mogłem nie wrzucić tego.. To było fajne.
I chyba lepiej poszło niż analogiczny na IC mag?

A myślisz było retoryczne. Powinno być --> "wiesz" Sry... nie bij mnie ja jestem grzeczny [zazwyczaj]
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Wszystkim się wydało, że zapada mrok, kiedy centurion pierwszej centurii Marek, zwany
także Szczurzą Śmiercią, wszedł na taras i stanął przed procuratorem. Był o głowę wyższy od
najwyższego żołnierza legionu i tak szeroki w barach, że przesłonił sobą niewysokie jeszcze
słońce.
Procurator zwrócił się do centuriona po łacinie:
– Przestępca nazwał mnie człowiekiem dobrym. Wyprowadź go stąd na chwile i wyjaśnij mu,
jak należy się do mnie zwracać. Ale nie kalecz go.

Fajnie, że haszowe lepsze od ajsmagowych.

Zaraz będzie salwa pytań nt. odmian. Popatrz w dziale 'Zakończone fotorelacje Indoor' i popatrz kto na czym kręcił najlepsze wyniki OP'ie.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Fajnie, że haszowe lepsze od ajsmagowych.
Zaraz będzie salwa pytań nt. odmian. Popatrz w dziale 'Zakończone fotorelacje Indoor' i popatrz kto na czym kręcił najlepsze wyniki OP'ie.

Masz gotowy ranking?

W białym płaszczu z podbiciem koloru krwawnika posuwistym krokiem kawalerzysty wczesnym rankiem czternastego dnia wiosennego miesiąca nisan pod krytą kolumnadę łączącą oba skrzydła pałacu Heroda Wielkiego wyszedł procurator Judei Poncjusz Piłat.
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Patrze ale szukam coś o podobnym rozmiarze Namiotu a dużo osób robi na chujo lodach czyli żarówkach xd ja zainwestowałem chociaż w tego spider farmera sf600 i mam światła blisko maxa albo ponad to co potrzebuje. Może powiecie coś k franco lemon chees bo nie ma tego a słyszałem ze fajna odmian ale tylko od 1 osoby i jak z jej predyspozycjami do plonu xxl
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół