nasiona marihuany

HORTIFOSKA nawóz jesienny uniwersalny (p, k 13,27)

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Siemacie. Wpadł mi w ręce ciekawy nawóz
Dokładnie taki.

https://agrecol.pl/produkt/hortifoska-nawoz-jesienny-uniwersalny/

Jest to granulat do podsypek lub zrobienia zawiesiny i rozcieńczania z h2o.

Mam pytanie, może ktoś tak kombinowal.. Mianowicie czy mozna by aplikować go dolistnie w formie oprysku(roztwór z h2o)????

Nie chce zepsuć calej organiki w glebie, ten nawozik jest mineralny.. Moje planty jak wspomniałem - uprawiam organicznie i nie chciałbym zniszczyć życia organizmów w glebie... No a skład nawozu bardzo godny na flo.

Nigdzie na forum nie znalazłem info o tym produkcie.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,063
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Nigdzie na forum nie znalazłem info o tym produkcie.

i ja nie:

popatrzmy:

fosfor (P2O5) – 13%
potas (K2O) – 27%

wygląda podobnie do tego: https://sklep.wodna-kraina.pl/k2hpo4-fosforan-potasu-czysty-99-100g-chempur

Worki: https://wpolu.pl/krista-mkp-25-kg-f...MIspy6_4Ph6wIVzwJ7Ch16Rg6qEAQYBCABEgKda_D_BwE

o pisze dolistne: https://wpolu.pl/kategoria/nawozy-odzywki-odzywki-dolistne?_kat=34

Cokolwiek. Chyba nie powinienem nic gadać skoro nie pomagam...
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Wszystko się zgadza sub. Jednak nadal nie mam pewności czy oprysk tym to dobry pomysł.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,063
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Wszystko się zgadza sub. Jednak nadal nie mam pewności czy oprysk tym to dobry pomysł.

I ja nie mam. Coś jakby "ripen" na koniec? Zabij mnie a nie wiem czy warto i czy to naprawdę cokolwiek daje. Masz niedobory ?
Pewnie zaraz się zgłoszą ludzie którzy będą mieli jakieś zdanie na temat.

edit:

ps: Organika : skoro organika to organika : Chcesz łączyć organiczne z CZDA ? :
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
W sumie wiesz.. Niedobory sie czasem pojawią jak mnie nie ma dlugo na spotach ale chcialwm to wlasnie użyć jako hmm.. Booster(?) - tak dodatkowo w granicach rozsądku. Powiedzmy, że na wzór ripenu. Tak dla podpuchnięcia/przyspieszenia puchnięcia. No a nie chce lać tego w korzeń bo organizmy szlag trafi co nie.. Ogólnie jak nie dostanę jakiejś sensownej odpowiedzi opartej o argumenty jakie uznam za dobre to oleje się na ten produkt i kombinacje, ewentualnie testowo jakiś faststrain, który wzrokowo wygląda na najmniej wydajny co do ilości kwiatów dostanie takie psikpsiki, jednak i tak zaczekam na jakieś wypowiedzi ludzi, o ile wgl sie takich doczekam.
A może oleje sprawe i użyje tego nie dla canny... Tuje w ogródku z pewnością nie pogardzą podsypką tym tym tym przed zimowaniem.
Zobaczymy.

---------- Post Zaktualizowany 14:44 ---------- Data pierwszego postu 14:24 ----------

ps: Organika : skoro organika to organika : Chcesz łączyć organiczne z CZDA ? :

Robiłem już takie zabiegi, że doglebowo całą uprawę robiłem organicznie a dolistnie pare razy podałem doraźnie właśnie coś mineralnego, czy to z uwagi na niedobory przy zaawansowanym flo czy tak dla "boost" efektu. No i grało. Organizmy w glebie żyły swoim życiem a plant wszamał przez listki dodatkowe papu. Nie odnotowałem żadnych niekorzystnych wpływów na smak i zapach, efektywnie uzupełniało deficyty 'na szybko'. No ale zaznaczam, że to były zabiegi psikpsik dosłownie wykonane 2 max 3 razy.. Wiesz, moim zdaniem to nie jest kurde uprawa eko/bio czy jak to sie tam zwie.. W sensie ze full natural. Organika idąc tym torem nie była by już organiczną uprawą w momencie np. psikniecia topsinu na pleche... Albo asahi na wegu na stresy..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół