nasiona marihuany

Jak to jest z suszem CBD?

Wyszukiwarka Forumowa:

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Cześć, kilka dni temu przeszedłem się do sklepu konponego. Fifki, bonga, susz CBD itp.
Zauważyłem, że na opakowaniach suszu CBD legalnego w Polsce, sprzedawanego na paragon, wszędzie jest napisane: "Produkt nie nadaje się do spożycia oraz palenia...."
To w takim razie w jakim celu jest to sprzedawane? Artykuł kolekcjonerski jak nasiona? Pan w sklepie mówił w prost co jest najlepsze do palenia, jak smak, nie czaił się.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,179
Buchów
5,070
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

[MENTION=54300]Garry[/MENTION]

Garry napisał:
To w takim razie w jakim celu jest to sprzedawane?

W takim samym jak wszystko inne. [może ktoś ma jakąś misje? Zbawiciel?]

ps: Może to do żyrandola jest ?

ps2: fajna strona : https://chilledgrowlights.com
 
Ostatnia edycja:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Cześć, kilka dni temu przeszedłem się do sklepu konponego. Fifki, bonga, susz CBD itp.
Zauważyłem, że na opakowaniach suszu CBD legalnego w Polsce, sprzedawanego na paragon, wszędzie jest napisane: "Produkt nie nadaje się do spożycia oraz palenia...."
To w takim razie w jakim celu jest to sprzedawane? Artykuł kolekcjonerski jak nasiona? Pan w sklepie mówił w prost co jest najlepsze do palenia, jak smak, nie czaił się.

Skoro jest legalny to ten napis jest zbędny. Nie kojarzę żebym na suszu CBD widział kiedykolwiek takie napisy
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jezeli ten susz mialby byc sprzedawany jako suplement diety/"zywnosc"/substytut tytoniu/herbata/lek to musialby byc znakowany zgodnie z prawem, badany laboratoryjnie, oznakowany data przydatnosci, sanepidy, itp. Ot, duzo kasy, czasu i nerwow trzeba poswiecic na wprowadzenie takiego produktu do obrotu, a tak dupa chroniona, a co konsument zrobi to juz jego sprawa ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół