nasiona marihuany

Zmiany na skórze i łysienie po paleniu. Potrzebuję pomocy! - Czy słyszałeś w ogóle o czymś takim?

Wyszukiwarka Forumowa:

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
pago, cytujesz mój post, który ciebie bezpośrednio nie dotyczył i pie****isz mi o czytaniu ze zrozumieniem. Weź ty i kolega anty szczepionkowiec zacznijcie od leczenia łba. Dobry psychiatra jak nie pomoże, to przynajmniej przepisze wesołe tabletki. Będziesz miał czas na przemyślenia czy palenie non stop zioła przez 10 lat to dobry pomysł i czy jak zrobiłeś sobie pauzę to dolegliwości mijały. Bo przecież mijały jak pisałeś ale ty nadal korelacji nie dostrzegasz. Także ja bym najpierw polecił leczenie "procesora", w twoim wypadku zdaje się to konieczne.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Mam siostry cioteczne - bliźniaczki, mieszkają w USA jedna z dziewczynek dostała autyzmu poszczepiennego. Więc nie nabijajcie się że to nie prawda. Jako że mieszkają w USA to dostają rentę z powodu NOP, w Polsce takie coś nie istnieje. Jako terapia na autyzm ciotka używa konopii i dla całej rodziny wychwalała tak tą terapię. A jak przyjeżdżała do Polski jeszcze zanim była legalna marihuana medyczna to musiała mieć pozwolenie od ministra zdrowia na wwiezienie do kraju leku na bazie konopii i legalnie przywiozła.
Ciekawe podejście do medycyny, dużo lepsze niż zachodnie jest na dalekim wschodzie.
Przecież Bill Gates otwarcie powiedział że szczepionkami trzeba zmniejszyć populację świata o xx%, myślę że na YouTube znajdziecie źródło.
Światem rządzi pieniądz, medycyna nie jest zła, tylko ludzie którzy ją kontrolują.

Co do tematu: nie sądzę że długotrwałe palenie przynosi takie skutki i zmiany. Sam palę ponad 12 lat i nic się nie dzieje (po za ogólnie znanymi skutkami: brak chęci do pracy, problemy z pamięcią, kaszel, częsty nieogar).Ale do lekarza trzeba chodzić. Ja mam takiego, który wie że palę i nie ma z tym problemu.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
"Zrodlo na YouTubie" - potem mamy wysyp domoroslych "lekarzy" co wiedza wszystko najlepiej. Na szczescie to zawsze ci z IQ ponizej normy, nieszkodliwe dla innych glupki.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Chodziło mi o źródło YouTube jako miejsce zamieszczenia wypowiedzi samego Billa Gates'a na jakimś jego przemówieniu.
Także nie jest to jakiś doktor noname, tylko człowiek który chciał 3trilliardy dolarów na farmaceutyke i zaszczepić całą planetę, tylko po co? On zgłosił patent na szczepionki z czipem.
Aż zmusileś moje lenistwo do poszukania źródła:
https://m.youtube.com/watch?v=nzT1Oie0XEw
Około 1minuty nagrania. Przeanalizuj co on mówi.
I jak zaczną się szczepienia koronawirusowe to zmniejszy się populacja ale, na szczescie to zawsze ci z IQ ponizej normy, nieszkodliwe dla innych glupki.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Co to za oftop, to temat o łysieniu i zmianach na skuże do cholery jaśnistej! Gdzie jest dyrekcja tego forum? Proszę interweniować.
 

pago

Member
Rejestracja
Wrz 7, 2020
Postów
14
Buchów
0
pago, cytujesz mój post, który ciebie bezpośrednio nie dotyczył i pie****isz mi o czytaniu ze zrozumieniem. Weź ty i kolega anty szczepionkowiec zacznijcie od leczenia łba. Dobry psychiatra jak nie pomoże, to przynajmniej przepisze wesołe tabletki. Będziesz miał czas na przemyślenia czy palenie non stop zioła przez 10 lat to dobry pomysł i czy jak zrobiłeś sobie pauzę to dolegliwości mijały. Bo przecież mijały jak pisałeś ale ty nadal korelacji nie dostrzegasz. Także ja bym najpierw polecił leczenie "procesora", w twoim wypadku zdaje się to konieczne.
Jeżeli ten post mnie nie dotyczył, to weź te swoje wypociny napisz do niego na prywatną wiadomość bo ja nie po to założyłem ten wątek żebyś ty się z nim kłócił o to kto ma racje.
A jeśli chodzi o mój procesor, to gdyby był nawet pod wpływem "wesołych tabletek" to i tak lepiej śmiga niż twój.

Sprawdź se synek średnią życia na świecie, na przełomie wieków i może wtedy, twój mały procesorek, w magiczny sposób połączy to z rozwojem medycyny.
A jeśli chodzi o średnią długość życia na świecie dzisiaj i kiedyś, to ja nie wiem co ty w ogóle porównujesz? Z czym do ludzi?!!
Tak, zgadza się, kiedyś średnia długość życia była krótsza, ale nie dlatego że nie było konowałów, tylko dlatego że były inne czasy. Średnia długość życia ludzi kiedyś była krótsza, ale poszczególni ludzie żyli zdecydowanie dłużej niż dziś. Kiedyś średnia długość życia była krótsza dlatego że na świecie a szczególnie w europie np. w Polsce były często wojny. Np. w Polsce wojny wybuchały co rok co dwa lata, i ludzie gineli na tych wojnach. Jak ktoś potrzebował przeszczepu nerki czy wątroby to nie było takiej możliwości bo ludzie nawet nie wiedzieli że takie coś można zrobić i człowiek umierał. Ale jeśli nie brać pod uwage wojen czy takich rzeczy jak przeszczepy to ludzie żyli dłużej. Żyli dłużej bo mieli do tego warunki, powietrze nie było zatrute tak jak teraz, no i przede wszystkim żywność była zdrowa, nie tak jak teraz gdzie wszystko jest nafaszerowane chemią, warzywa, jakieś *****e GMO, nawozy, środki ochrony roślin, polepszacze, ulepszacze, konserwanty, emulgatory czy h*j wie co jeszcze. Kiedyś było tak że człowiek jak chciał się napić mleka to pił mleko, dzisiaj jest tak że jak człowiek chce się napić mleka to idzie do biedronki czy lidla i kupuje biały płyn który jest produktem mleko podobnym, a potem się dziwi skąd te wszystkie choroby, dlaczego ludzie chorują na raka?
Jeszcze nie tak dawno przed wojną, nie było tylu chorujących na raka, ludzie się bali tylko wylewu, udaru i zawału, a dzisiaj masz do wyboru do koloru; rak żołądka, rak prostaty, rak piersi, rak mózgu, rak serca, rak jelita, białaczka, stwardnienie rozsiane, zespoły downa, niepłodność... i wiele innych.

Nie wiem czy wiesz ale dzisiaj, ja mówie dzisiaj, nie 100, 200, 300 lat temu tylko dzisiaj, dzisiaj średnia długość życia w Afganistanie to 18 lat, tak 18 lat. A dlaczego? Bo taki mają 'klimat'. Wojny, narkotyki. W Afganistanie dzieci od małego są przyzwyczajane do broni. Dzieci co mają po 5 lat zażywają heroine. Broń czy narkotyki są dla nich czymś tak normalnym jak dla nas samochód czy zegarek. Natomiast w innym zakątku świata średnia długość życia to 70 lat.
Tak że z tą średnią długości życia różnie bywa.
I jak zaczną się szczepienia koronawirusowe to zmniejszy się populacja ale, na szczescie to zawsze ci z IQ ponizej normy, nieszkodliwe dla innych glupki.
I o to chodzi. Debile którzy wierzą w jakiegoś covid19 będą się szczepić i umierać, więc lepiej będzie jak nie będzie debili. Jak to mówi jeden z czołowych polskich polityków; "Jeżeli debil zrobi sobie krzywde np. przedawkuje narkotyki i umrze to bardzo dobrze, nie ma co za nim płakać, powinniśmy się cieszyć że mamy jednego debila mniej".
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
"Zrodlo na YouTubie" - potem mamy wysyp domoroslych "lekarzy" co wiedza wszystko najlepiej. Na szczescie to zawsze ci z IQ ponizej normy, nieszkodliwe dla innych glupki.

Oj zabolało :gand: :D :D :D
beka

---------- Post Zaktualizowany 21:17 ---------- Data pierwszego postu 21:16 ----------

Chodziło mi o źródło YouTube jako miejsce zamieszczenia wypowiedzi samego Billa Gates'a na jakimś jego przemówieniu.
Także nie jest to jakiś doktor noname, tylko człowiek który chciał 3trilliardy dolarów na farmaceutyke i zaszczepić całą planetę, tylko po co? On zgłosił patent na szczepionki z czipem.
Aż zmusileś moje lenistwo do poszukania źródła:
https://m.youtube.com/watch?v=nzT1Oie0XEw
Około 1minuty nagrania. Przeanalizuj co on mówi.
I jak zaczną się szczepienia koronawirusowe to zmniejszy się populacja ale, na szczescie to zawsze ci z IQ ponizej normy, nieszkodliwe dla innych glupki.

A czego ty się spodziewasz po ludziach, którzy nie potrafią nawet czytać ze zrozumieniem :D ale pianę na mordzie będą toczyć, aby tylko cię zwyzywać :D to jest przetarty schemat, indoktrynowane społeczeństwo od dekad i to jest właśnie skutek. Idioci i ignoranci na każdym kroku uwierzą we wszystko :D pozdro
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół