nasiona marihuany

Wietrzenie lodowki: regi, femki i automaty

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kindly reminder: 5 dni do konca ;)
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
U

Usunięty 79633

Guest
Jak nie ma chętnych na regularny to ja zrobię z nich dobry użytek. Mam miejsce, wszystko powinno się zmieścić razem.
 
M

Marek77.77

Guest
Siema mordeczko,
nie wiem czy się załapię na regi.Planuje w boxie zrobić pestki i oczywiście rozdam je też.Zależy mi na pestkach Twojej produkcji.
Pozdro z fartem.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Cześć, chyba sie załapałem na ostatni dzień w sumie z farta i może coś z tego będzie :)

Aktualnie prowadzę drugą uprawę i leci ona w FR, są to pestki również z OS:
https://www.forum.haszysz.com/showt...-Red-Purps-Maroc-Pineapple-express-Grapefruit

Co prawda brakuje mi jakieś pół miesiąca do "3 miesięcy na forum", ale mogę udowodnic z innego konta którego nie używam (zawsze tam było 0 postów), że jestem tu od lat :)
Jak tylko skończy się obecna uprawa od razu startuje z nowymi pestkami. Te które zostały mi od Saula miałem wrzucic w 2021 na out, dlatego szukam czegoś nowego i raczej zdążę do 2 miesięcy je wysadzić biorąc pod uwagę wiek aktualnych roślin. Zatem przyjąć mogę, że szacunkowo w około połowie listopada wystartuje nowa fotorelacja.
Interesują mnie tak jak obecnie 4 rośliny, więc jeżeli to nie byłoby za dużo, to prosiłbym po 2szt fem. Critical Mass i Orient Express.
No chyba ma masz ich od zatrzęsienia, to awaryjnie jeszcze jedną jakby któraś nie wyszła, ale nie chce wyjść na sępa.

---------- Post Zaktualizowany 10:43 ---------- Data pierwszego postu 10:36 ----------

a sorry teraz doczytałem, że pestek jest parę. To jak się po prostu jakieś ostaną. Jak będzie mniej to też nie szkodzi, bo zrobie łączony projekt z pestkami [MENTION=93210]Saul[/MENTION] :p
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
No to tak... sprawdzcie czy wam odpowiada, jak tak to potwierdzcie tutaj, ze jest git, bedzie fotorelacja i potwierdzicie odbior przesylki w watku ;)

[MENTION=95740]muu[/MENTION]: Orient Express od Ace Seeds x2, moge dorzucic Harlitsu Hawking Kush cbd od Panpestka x2 zamiast Critical Mass, moze byc?
[MENTION=95275]PanDoktor07[/MENTION]: Critical Mass od Holenderski Skun x5
[MENTION=89598]KanapkaElvisa[/MENTION]: Star OX od Rare Dankness x4
[MENTION=95515]Mleko1986[/MENTION]: Malawii od Ace Seeds x3, Honduras od Ace Seeds x3 i 4 regi mojej produkcji, wybierz ktore chcesz: (24k lub Congo lub TC) x AoF
[MENTION=76553]Marek77.77[/MENTION]: Congo x Aunt of Farouk, 24k Gold x Aunt of Farouk i Tropicanna Cookies x Aunt of Farouk, po 4 szt
[MENTION=95024]GROW BALDD[/MENTION]: White Widow XXL od Dinafem x2
[MENTION=95266]ListaFara[/MENTION]: Amnesia XXL od Panpestka x3


Wysylka poczta, adresy poprosze jak najszybciej, zeby puscic listy na raz.

Nazdar!
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] Nie chciałbym być wybredny, ale ten cbd to tak troszkę nie dla mnie, bo obawiam się że tam będzie słabo z thc, a ja lubię przeciągać flo do mocnego bursztynu co by wgniatalo. Może wziąłbym dwa te orient expressy, a do boxa dorzucę dwie pestki od [MENTION=93210]Saul[/MENTION] jeszcze i będę miał komplet?
Najprawdopodobniej komuś innemu o wiele bardziej przypasuje cbd także nie chciałbym blokować. Jak da radę to jestem bardzo na tak i w listopadzie 'widzimy' się na fotorelacji :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=95740]muu[/MENTION] slij adres, dostaniesz same orienty
 
U

Usunięty 79633

Guest
Najbardziej apetyczny wydaje mi się 24k gold x AoF choć pewnie i inne dobre.
Adres wysłany. Pozdrawiam i wypatruje bociana
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=95024]GROW BALDD[/MENTION] [MENTION=95266]ListaFara[/MENTION] czekam na adresy do niedzieli i puszczam golebie, chce wyslac na raz, wiec nie ma adresu=nie ma wysylki ;)

Tak dla ladu: [MENTION=95275]PanDoktor07[/MENTION] zrezygnowal, reszta kopert czeka zaadresowana.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] nie zostało Ci jakieś auto ? Chętnie przygarnę jeśli nie wysłali adresu. Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół