nasiona marihuany

[200W LUMATEK ATTIS][0,36m2] Orange Juice / Industrial Plant / Critical Cheese / Black Jack

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Muerte

Guest
Ja nie popadam w paranoje bo to nie moje paluchy tylko jego. Pamietaj, ze lata 90'te juz minely, psy nie jezdza polonezem itp. Jak znajde artykul to wrzuce jak chlopa ***neli wlasnie przez paluchy, ktore wstawil na neta.

Panie kolego, dziwnym trafem ktoś przerysował starej wczoraj nowego marcepana CLA, na parkingu. Poprosiłem kolegę o pomoc w zlokalizowaniu durnia, podałem dwie pierwsze litery rejestracji{miasto, województwo} ostatnią literę rejestracji, bez kilku cyferek w środku, model, typ auta kombi. Ford Mondeo MK3
I usłyszałem będzie problem.
Mówię wyślij mi esa, a on na to że tylko telegram.
Średniowiecze k***a��
Wyłącz Polsat, oglądaj Cartoon Network.
 
Ostatnia edycja:

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Dzien dobry,

Szybki update co tam w trawie piszczy.

W poniedzialek, po ostatnim wpisie zdecydowalem sie na indukcje roslin i przelaczylem fotoperiod na 12/12 ustawiajac panel na 80% jego wartosci, tym samym rozpoczynamy czas indukcji roslin i wyczekujemy pelnego wejscia w flo!

Veg - 22dni.
Flip Mode - 5dni.


Warunki, podlewanie, uklad donic - bez zmian.


Dodatkowe komentarze sa w zasadzie zbedne, calosc pozostawiam do waszej oceny. Na koniec jeszcze raz przyslodze... panel jest super!
Rosliny - golym okiem - widac ze bardzo dobrze sie pod nim czuja, w ogole sie nie wyciagaja a mialem je na pol gwizdka, bardzo ladnie sie krzacza (internodes/wezly) sa pelne i doswietlone, nic dodac nic ujac.



Czas na kilka zdjec podgladowych,

Czwartek - fotki ktore cyknalem przy okazji depilacji (losowe)















Dzisiejsza wizyta w akademiku, tj; earlier this morning...





















































Tradycyjnie, dziekuje za zainteresowanie, odwiedziny, komentarze i buchy! Jak to przyjelo sie tutaj mowic, z fartem i do przodu heh,


Pozdrawiam,
12"

P.s.. Na reszte komentarzy, postow w innych watkach postaram sie odpowiedziec a lo largo del finde... na dniach, dam znak, mialem wuchte pracy i srednio moglem przysiasc do forum wczesniej.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Ale się rozkrzaczyły pięknie. Panel robi robotę widać. Doły jakie wyrośnięte. Petarda!
 

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
Mega prezentuje się ten panel, zastanawiam się czy kupić taki panel do boxa 80x80=0,64. Jak myślicie kupić ten ATTIS 200W czy może lepiej będzie kupić ATTIS 300W? To bedzie mój pierwszy IN.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Kup 300watt zawsze się przyda więcej mocy, może kiedyś zwiększysz powierzchnie
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Może jest dobry czas, żeby powyrzucać dolne odrosty które nie dadzą więcej niż wilgotność i popcorn? :delg:
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Witam,

Tak na szybko - wczoraj wpadlem na gibsztryfa i 2x Orange Juice pokazaly pre-flowery.
Reszta skladu bez zmian ....czekamy dalej, moze w przerwie meczu uda mi sie cyknac fotke i ja wrzucic.


Pozdrawiam,
12"

---------- Post Zaktualizowany at 16:53 ---------- Data pierwszego postu at 16:51 ----------

Może jest dobry czas, żeby powyrzucać dolne odrosty które nie dadzą więcej niż wilgotność i popcorn? :delg:

...warta uwagi propozycja, pomysle nad tym :) nie jest to pierwszy raz kiedy ludziska zwracaja na to uwage.

---------- Post Zaktualizowany at 17:04 ---------- Data pierwszego postu at 16:53 ----------

Mega prezentuje się ten panel, zastanawiam się czy kupić taki panel do boxa 80x80=0,64. Jak myślicie kupić ten ATTIS 200W czy może lepiej będzie kupić ATTIS 300W? To bedzie mój pierwszy IN.

Jezeli finanse na to tobie pozwalaja kup ATTIS 300W tak jak jeden z moich przedmowcow wspominal, byc moze zwiekszysz w przyszlosci powierzchnie uprawy i dodatkowy zapas/margines zawsze warto miec... konczac na jednej i solidnej inwestycji. Ja zdecydowalem sie na 200 poniewaz maxem moich mozliwosci jest powierzchnia 80x80 czyli teoretyczny footprint dla tej jednostki, zerknij w pierwsze strony tego watku (lub pozostalych) a zapoznasz sie z pomieszczeniem i setupem ktorym dysponuje, generalnie nie o ilosc chodzi (te pokrywa mi patio/taras) a urozmaicenie i stuff a la carta.
Summa summarum wybor padl na ten, a nie inny panel + takie a nie inne miejsce docelowe! Proste.



Pozdrawiam,
12"
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Dzien dobry,

Korzystajac z okazji ze mam chwile wolna w pracy - odpalilem domowego kompa i wrzuce obiecane wczoraj zdjecia...
Spiesze poinformowac was ze poza 2x Orange Juice, pre-flowers pokazaly tez 3x Critical Cheese, calosc prezentuje sie nastepujaco;

Critical Cheese









Orange Juice








2x Industrial Plant + 1x Black Jack, czekaja w kolejce.



Pozdrawiam i zycze milego dnia wszystkim,
12"
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Dzien dobry,

...otra semana mas,
czyli jednym slowem powoli do przodu!
Nic specjalnego sie nie dzieje, podlewam woda - podbilem do 400ml na rosline, panel ustawiony na 80%, mam troche tanca ze skubaniem lisci przy tej powierzchni i numerze roslin ale dramatu niema. Wszystkie ladnie zaindukowaly i sadze ze od okolic srody, przyszlego tygodnia zaczne im liczyc flo - zobaczymy jak sie bede prezentoway. Warunki bez zmian - dzisiaj po meczu strzele im depilacje, pozbede sie dolow i dam znak oredownikom tego rozwiazania hehe, ok ?!


Veg - 22dni.
Flip Mode - 12dni.
Flowering - dalej czekamy.... :)


Tymczasem jak to zwykle u mnie, kilka zdjec podgladowych!








































Head Shots

Critical Cheese x3






Industrial Plant x2





Black Jack x1


Orange Juice x2





Na koniec, domowy sklad a wlasciwie para dwoch cansinos ktore zyc mi nie daja, i podobnie jak u jednego z uzytkownikow daja do wiwatu pod grow roomem heh, kocur filosofo, kotka adhd i wiercipieta z ***itnym grito !!






Pozdrawiam,
12"

P.s.. bedzie ktos z was ogladac el clasico - dzisiaj o 16:00 lokalnego czasu ?? :)
 
Z

z\G/esio

Guest
Pięknie rosną Ci rośliny pod tym panelem. FR cały czas na poziomie. Ja dziś będę oglądał i kibicował Barcelonie. Pozdro!
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Witam,

Na wstepie - szczere przeprosiny za brak odpowiedzi z mojej strony.

W niedziele po ostatniej aktualizacji mielismy przeboje z kocurem i trzeba go bylo wiezc do kliniki 24h - ten tydzien, uplynal nam na medykamentach, pilonwaniu godzin i dogladywaniu kreatury, bidulek! Naprawde, srednio moglem przysiasc do kompa aczkolwiek wieczorami z doskoku odwiedzalem forum przez telefon ale bez logowania sie.

Co tam w trawie piszczy - czyli kolejny tydzie za nami, niby nic specjalnego sie nie dzieje... panny ida powoli do przodu! Wygolilem im doly tak jak mi to doradzano, warunki pozostaja w zasadzie bez zmian lekkie wahania ktore sie pojawiaja mozemy sobie odposcic, generalnie w tym tygodniu mamy iscie wiosenna pogode a w weekend pekly 24stopnie (heh dzisiaj mielismy 25 - 1ego listopada) Panny podewam odstana woda 400ml/rosline, przymierzam sie tez powoli do dodania Orgatrex + Bactrex wedle zalecen producenta po 5tyg. od startu, oczywiscie poinformuje was o wszystkim, w sumie to tyle!

Veg - 22dni.
Flip Mode - 15dni.
Flowering - 5dni.

Kilka zdjec podgloadowych do dalszej oceny.















Critical Cheese x3







Industrial Plant x2





Black Jack x1



Orange Juice x2





Calosc + kilka losowych fotek.











































Pozdrawiam,
12"

---------- Post Zaktualizowany at 18:02 ---------- Data pierwszego postu at 17:54 ----------

@sub23

Koty przywedrowaly do nas z Galicji :) los gatos gallegos jednym slowem...
tak, obydwa to koty europejskie, kocur 6,4kg / kotka 3,1kg jako ciekawostke dodam ze kicia to bratanica kicioka hehe, super futrzaki.

Panel aktualnie od jakiegos czasu ustawiony jest na 80% wartosci, mor beton ze do 100 podbije :) chocby dla samej proby!



Pozdrawiam i wielkie dzieki za zainteresowanie,
12"
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Buenas tardes,

Obiecane wczesniej info - wedle zalecen producenta, w 5/6tyg. wypada przygotowac “pozywke” dla roslin tj;


Orgatrex 20ml + Bactrex teaspoon /500ml wody.
Dla 5l medium, w moim przypadku bedzie to wartosc na /rosline. Se supone que do harvestu leciec beda juz na samej wodzie ...



Ponizej kilka zdjec podgladowych z przygotowania calosci, ktore wczesniej uskutecznilem (sesje z podlewania sobie i wam odposcilem hehe,)

Zestaw,














calosc gotowa do zadania,



Na koniec dzieki za zainteresowanie, komentarze i buchy - reszte pozostawiam wam do dalszej oceny.



Pozdrawiam i lece przygotowac male picoteo na dzisiejszy mecz ligi mistrzow,
12"
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Hej,

Krotko, zwiezle i na temat - bo malo co jest komentowac z racji ze mniej wiecej jestesmy na biezaco z aktualizacjami i watek zachowuje ciaglosc!
a ze moment taki a nie inny - srednio jest co opisywac.

Veg - 22dni.
Flip Mode - 15dni.
Flowering - 12dni.


Kilka zdjec podgladowych do dalszej oceny z waszej strony, fotki strzelone wczorajszego wieczoru.



























+ headshots,




















Pozdrawiam,
12"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół