nasiona marihuany

Mocny Bad Trip

Wyszukiwarka Forumowa:

Marcinekk

New member
Rejestracja
Wrz 7, 2020
Postów
2
Buchów
0
Witam chcialbym wam sie podzielic moja historia.
Wstalem z rana pozegnalem sie z moja dziewczyna I mialem leciutko gorszy humor, wiec postanowilem pojsc do zioma Na wiaderko. Nabil mi pyszne mleko wciaglem I wszystlo bylo okej. Do czasu gdy pod moim blokiem nagle zaczelem slyszec 1000 dzwiekow naraz. Mialem wrazenie jakby wszystko bylo 100dB glosniejsze, mialem wrazenie, ze zaraz mi uszy roz***ie. Czulem sie jak w duzym miescie a tak na prawde w mialym miasteczku mieszkam. Ucieklem do gory na chate I zaczely sie napady placzu, stany depresyjne, lek, niepokoj. Napady placzy, stany depresyjne I tp jestem wstanie zrozumiec, poniewaz tej nocy walilem mefedron przed wiadrem czulem sie okej jedynie troche gorszy humorek. Wiecie czym to moglo byc spowodowane ? Jakis dop, wkretka czy co?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Walisz cłą noc mefedron i jeszcze masz wątpliwości jaka jest tego przyczyna? Chłopie ogarnij się.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Kurcze, mogłeś sobie walnąć małą kreskę koksiku na otrzeźwienie :troll:
 

Marcinekk

New member
Rejestracja
Wrz 7, 2020
Postów
2
Buchów
0
Skad taka pewnosc, ze mam watpliwosci?? Po prostu chcialem uslyszec opinie innych. Moze dla kogos to bedzie przestroga. A chyba dobrze wiesz, ze zielone najbardziej polecaja na zwale I tp I td?!?!
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Mefedronu już nie dostaniesz byku, jedynie coś podobnego składem.
Poza tym walenie dzień wcześniej mogło mieć jakieś tam skutki uboczne, ale nie sądze żeby cie tak wy***ało.
Podsumowując, mogłeś dostać dopsa, albo jakiegoś ch*j wie w czym maczanego.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Albo kolo ma naprawdę dobre palenie i to wiadro tak Cię walnęło, że pokazało, jak w jakim chujowym jesteś miejscu, że walisz mefedron. IMO, nie zastanawiałbym się, co było przyczyną tego stanu, ale co Ci pokazał i dlaczego akurat to ;)
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Pizgasz jakiś klefedron po nocy, po czym walisz wiadro i nie wiesz skąd możesz mieć badtripa :D?
Sam sobie odpowiedziałeś co jest przyczyną. Podziwiam za walenie tego ścierwa, ja xx lat temu jak wszedł pierwszy kryształ też trochę poleciałem z tematem, ale skutki uboczne były tak przytłaczające że trzeba było z tego zrezygnować. Jak brakuje mocy to ***nij z 2 redbulle, pikawa tego nie pochwali ale w porównaniu do tych substytutów mefy to jakby postawić butelke jacka koło luksusowej :D
 
P

pozytyw

Guest
szuka sie winy w marihuanie a tak naprawdę to nie maryśka, tylko : ćpanie, chlanie, palenie i zarcie gowna. yo
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Czasami jak dużo wypalę (parę g) to tracę siły i mam lęki że zemdleję. Muszę się wtedy położyć i poleżeć z pół godziny. Jak poleżę siły wracają i mam nawet więcej energii. Żadnego gówna nie wpie****am i nawet alco nie ruszam.
 
U

Usunięty 78119

Guest
Branie teraz proszków na czarnym rynku to jak granie w kasynie :D

No chyba , ze osoba , ktora Ci to daje to osoba pewna i na 100% Cie nie oszuka ?(aczkolwiek znajomy tez mogl dostac zle info :D )
Test MDMA + Piguly wtedy wiesz co bierzesz.
Ewentualnie kokaina + test inaczej to mogles wziac dopalacz , ktory ryje beret.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół