nasiona marihuany

[KONKURS] Konkursowa # incepcja

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Dzieki za uznanie [MENTION=84264]Layer1[/MENTION] i [MENTION=90745]JimMorris[/MENTION] Spox zajawka myślę, dodatkowo ludzie robiący openseedy mogi by w warunkach życzyć sobie takiej formy foto zabawy. No i dla nowicjuszy było by czarno na białym co i jak robic by robić to dobrze - patrząc na wygranych danej walki. Ktoś kto planuje hodowle i wbicie sie na seed rynek a np. ma za mało pestek na typowy openseed także mógłby zamiast zwykego oesa rzucić ziarnem na pule fightów i zaprezentować swoje strainy. Nikt nie mówi, że w sezonie out nie można by zrobić street fightów(out) a nie tylko walki w klatkach(boxy indoor).. Rozbudować można to soczyscie, ale to juz zalezy na ile administracja ma czasu i chęci na ogarnięcie takiej zabawy bo jednak to zabierałoby trosze wolnego czasu.. No ale zycie znając nie znajdzie to poparcia patrząc na buchy innych propozycji userow #.com... Ale je**c, ryzyk fizyk.. Moze buchy w tym temacie nie będą mialy przełożenia na oficjalny wynik w glosowaniu. Zobaczymy.
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
[MENTION=5650]BZK[/MENTION] ! BZK ! Konkurs z dużą dawką rywalizacji, konkretnej wiedzy i jednocześnie jednoczący społeczność #haszysza, podoba mi się :brawo:

ps.: można dodać jedną opcję rywalizacji, oczywiście metraż musi być ten sam i podejście, ale obie strony street fighta zamawiają takie same pestki, wtedy koszty leżą po obu stronach, a to może zachęcić więcej osób ;)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
[MENTION=5650]BZK[/MENTION] ! BZK ! Konkurs z dużą dawką rywalizacji, konkretnej wiedzy i jednocześnie jednoczący społeczność #haszysza, podoba mi się :brawo:

ps.: można dodać jedną opcję rywalizacji, oczywiście metraż musi być ten sam i podejście, ale obie strony street fighta zamawiają takie same pestki, wtedy koszty leżą po obu stronach, a to może zachęcić więcej osób ;)

No jasne, nie ma sztywnej zasady odnosnie pestek innej niz zasada posiadania tych samych (gatunek i breeder).. Wiadomo, że to nie klony i zawsze będą roznice dlatego moim zdaniem nie ma co walczyć tylko na mase suszu przy jednakowych warunkach boxa.. Lepiej to wyjdzie np w fighcie na kielkowalnosc, treningi itd ale generalnie wstępnie powiedzmy, że wolna ręka - wyzywasz zioma na pojedynek jaki chcesz, z góry zakładamy gre fair play co nie..

Edit.. No i tak jak pisałem to ogolnie mozna spox rozbudowac.. Jakieś ogólne punkty ujemne np za popalenie nawozami czy przelanie itd.. Kwestie knokoutów, rudny.. No w ch*j możliwości ale to juz kwestia zalezna od administracji lub innych ogarniaczy tej zabawy od strony powiedzmy sędziowskiej i moderatorskiej.. To co napisałem w zgloszeniu to powiedzmy taka wersja light ale jednak obrazuje zarys tego o co chodzi co nie.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Dzięki za dotychczasowe zgłoszenia i zapraszamy innych do wrzucania swoich pomysłów!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemka! Dziś ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń. Zapraszamy!
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Projekt: Cała Polska Sadzi

Wstęp

Dlaczego, pierdzi-stołki mówią nam co możemy, a czego nie ?
Dlaczego, jesteśmy ścigani przez policje ?
Dlaczego, roślina, która ma tak wiele zalet jest zakazana ?
DOŚĆ !
Samym gadaniem jeszcze nikt do niczego nie doszedł.
Użytkownicy marihuany to znaczny procent Polskiego społeczeństwa !
Bierzemy sprawę we własne ręce !
Czas na obywatelską legalizacje marihuany !
Pokażmy naszą siłę !


Zasady

No-name'y, hermy, regularne, automaty, femki czy nawet przemysłowe... Nie ma znaczenia !
Każdy z nas posiada nasiona, których nie wykorzysta ! Chociażby te znalezione w paleniu.
Zróbcie z nich użytek ! Kiełkujcie, róbcie sadzonki lub wkładajcie prosto do ziemi.
Wybierajcie takie miejsca, by były widoczne ! Parki, zielone skwery, doniczki na deptakach, ronda itp...
Publiczne miejsca ! Tam gdzie szybko nie zetną ! Wszystko z głową !
Pomyślcie jest nas tylu i niech każdy wrzuci z nas po kilka nasion...
Niech robią zdjęcia i niech robi się głośno !!!
Całą Polska Sadzi !!!


Nagrody

  • 100zł - zdjęcie roślinki 3 piętrowej w miejscu publicznym
  • 200zł - zdjęcie kwitnącej roślinki w miejscu publicznym
  • 500zł - roślinki z topami w miejscu publicznym

    Bonus​
  • 200zł - więcej niż 3 zdjęcia z różnych miejsc publicznych
  • 500 zł - w tle policjant, komisariat policji lub radiowóz


Aby zdjęcie zaliczone było do konkursu należy, przy robieniu zdjęcia potwierdzić swoją autentyczność.
Należy zamieścić 2 pierwsze i 1 ostatnią literkę waszego nicku z forum haszysz.com.
Pamiętajcie, że nagrody to tylko pocieszenie ! Liczy się cała akcja !
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Blanty kręce, po to mam ręce!



Witajcie haszyszowa załoga.
Nie jeden wariat tu kręci jointy, spliffy, packi, gibony... Tylko czy ogranicza sie do zwykłego gibsa? A może... Warkocz? Krzyż? Tulipan?
W tym konkursie możecie się wykazać swoimi manualnymi zdolnościami na bibułach. Slim, king size, rolka - obojętne co i jak bedziecie mieszać, najważniejsze by końcowe cudo zawierało TYLKO - bibułki, filterki i wiadomo siuwax(może być i tytex czy liście ale jak wiadomo najlepiej by było sobie potem takie cudo uk***ić w płuco).

Dla najlepszych rollingowców nagrody:
I miejsce - bon do growshopu 300zł + 200zł na pestki do seedshopu
II miejsce -bon do growshopu 200zł + 100zł na pestki do seedshopu
III miejsce - bon 150zł do seedshopu

Regulamin:
1. Minimum 50 sensownych postów i 3 miesiące na forum.
2. Minimum dwie ręce (hehe przepraszam nie mogłem się powstrzymać).
3. Jeden użytkownik - jedno zgłoszenie.
4. Maksymalnie 3 zdjecia.
5. Przynajmniej jedno zdjecie z nickiem i #.

Głosowanie odbędzie się za pomocą głosowania.
1(nick) - 3pkt
2(nick) - 2pkt
3(nick) - 1pkt
(Tak jak w miss, czy fotka miesiaca)

Głos mogą oddać osoby z pół rocznym stażem. Nie dotyczy osób bioracych udział (tutaj oddanie głosu jest obowiazkowe).

Tak więc weź rozkrusz topa, bletke weź w dłoń
Zrób czary-mary i pokaż go!
:weed-sign:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemka. Poprosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Wyniki na dniach. Dzięki za zgłoszenia raz jeszcze
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
A właśnie mi się przypomniało i chciałem sprawdzić, czy czegoś nie przegapiłem :D Dzięki za update.
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
A ja proponuje konkursowy kącik poetycko-raperski o nazwie " Spalone pióra " czyli układanie rymowanek pod daną tematykę lub też z użyciem słowa klucz, jedno lub drugie będzie wybierane poprzez administracje lub też w wyniku ogólnego głosowania, to dzięki wlaśnie tym słowom/tematom unikniemy oszustw, niech świat zobaczyć że mamy nie tylko w płucach ale i w sercach oraz mózgach. Taka forma konkursu pozwoli skusić do akcji userow mniej wprawionych uprawę ale czynnie przeglądających forum, tak więc szanse bedzie miał nie tylko weteran z 30 uprawa ale i user który się dopiero uczy i stawia pierwszy kroki.
Zasady proste:
--układamy rymowanki w firmie pisemnej z ustalonym tematem/słowem klucz, wybranym przez administracje lub w wyniku głosowania, rymowanka na ustalona wcześniej ilość wersow/linijek
--udział dla każdego, warunkiem 50 sensownych postów /odpowiedzi na forum i 3 miejsce pobytu bez spięć.
--co rok konkurs jubileuszowy w którym grają tylko wygrani z poprzednich edycji ( wygrany i nr 2 z podium)
--można by było zmniejszyć nieco wartość nagród a w zamian przeprowadzać taki konkurs ciut częściej, np raz na 2 lub 3 miesiące.
--wybieramy wygrany na podstawie głosowania.
Mój pomysł nie jest wybitny ale to jego siła czyli prostota, przyznam się szczerze że podglądając inne konkursy czyje sie że są jak by kierowane do " ziomków i rodziny z forum " Czuje sie ich nie dostępność oraz zbyt wysoki poziom, ten konkurs był by kierowany do większej ilości osób no bo.. Rymować to przecież każdy potrafi a po dobrym lolku... Być może znajdzie się tu ukryty światowej sławy poeta :D
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Siema! Wiem, że konkurs zamknięty itd. ale wczoraj trafiłem na temat a dziś wpadł mi do głowy pewien pomysł. Więc postanowiłem że jeszcze przyspamuję. Fajnie byłoby zorganizować konkurs w którym każdy mógłby wziąć udział, niezależnie od doświadczenia i posiadanego setapu. Może wtedy udałoby się zachęcić do udziału więcej osób. Ale jak to zrobić żeby każdy z uczestników miał szansę wygrać??
Proponuję Haszysz Monster Challenge, kto wyhoduje najdorodniejsza roślinę? A więc tak, nie ma ograniczenia jeśli chodzi o powierzchnie, rodzaj i moc oświetlenia ani techniki uprawy. Jedynym ograniczeniem jest wielkość donicy. A wymogiem przeprowadzenie fotorelacji i wiadomo trzymanie się regulaminu. Robimy trzy kategorie:
waga piórkowa (donica 3l)
waga kogucia (donica 6l)
waga ciężka (11l).
Każdy z biorących udział może zgłosić 1-3 zawodników z każdej kategorii wagowej. Także każdy grower miałby między 1-9 plantów w konkursie, ale ostatecznej ocenie podlegałby tylko jeden, najdorodniejszy plant z każdej kategorii wagowej. No dobra to jak oceniamy? Myślę że grono moderatorów mogłoby przyznawać punkty od 1-5 w kilku kategoriach - za wielkość, urodę, wynik końcowy, regularność w prowadzeniu fotorelacji i czas uprawy (im krócej tym więcej pkt.). Następnie każdy z uczestników jak i chętnych forumowiczów mógłby przyznać miejsce 1-3 nagradzane odpowiednią ilością punktów. Po zsumowaniu wszystkich pkt. mielibyśmy zwycięzcę. Wiadomo trzeba by było ustalić zasady. Sadzimy auto, czy sezony (jeśli tak to ile maksymalnie wega) jak długo może trwać uprawa itd... Dodatkowo można by przyznawać nagrody cykliczne Monster of the month, za największego planta miesiąca w odpowiedniej kategorii, a po rozegraniu 2 rund puchar Haszysz Monster Ligi.
Nie wiem czy kiedyś był jakiś podobny konkurs, pomysł. Jeśli tak to sory, jeśli nie to chętnie przeczytam co myślicie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół