nasiona marihuany

Jakie świetlówki do boxa 1m2

Wyszukiwarka Forumowa:

EasyGrower2

New member
Rejestracja
Sie 8, 2020
Postów
2
Buchów
0
Witam będę robił boxa wymiary mogę jesscze dostosować ale celuje w 100cm x 100 cm x wysokość około 200cm ,, chciałem dać 400w hps ale boję się czy doswietli wszystkie szczyty czy z 10 świetlówek tylko znowu na allegro znalazłem po około 2000 lumenów a na tą powierzchnię. Będę potrzebował 50k
Więc znacie jakieś świetlówki po 5000 lumenów? Na weg i flo

2 pytanie jeśli chciałbym wysokość 200 cm to mogę przeciągnąć weg i podwieszac lampe coraz wyżej aż te 6 pomidorów będzie odpowiedniej wysokości i wtedy zmienić im tryb 12/12?

---------- Post Zaktualizowany 22:47 ---------- Data pierwszego postu 19:55 ----------

Przejście z weg na flo jest stopniowe czy odrazu z dnia na dzień z 18h na. 12 h?
 

doktorrafal

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2020
Postów
116
Buchów
0
na tego boxa hps600 najlepszy w***ie ci w uj pradu. jak masz kase to kup leda spider farmer 4000 albo marsa3000 vega na 6krzakow polecam robic max 7tyg box roz***any bedzie. ja w moim mialem 9tyg vega i mi przerosla lampe roslina. przejscie jest od razu z 18 na 12h
 

EasyGrower2

New member
Rejestracja
Sie 8, 2020
Postów
2
Buchów
0
A jakie donice do 8 pomidorów jak będzie 1m x 1m x 2m wysokości
I ile wiatraków oraz jakie
?

---------- Post Zaktualizowany 22:22 ---------- Data pierwszego postu 19:24 ----------

A jesscze taka rozmkina zamiast 2 roślinom robić np weg 50 dni to jak zrobię 8 roślinom weg 20 dni i wtedy kwitnienie będzie trwało tyle samo co przy tych 2?
 
U

Usunięty 79633

Guest
Pomyśl nad lampą cmh315w na takiego boxa będzie idealna. Sam podobnego boxa tworzę i takie cudo kupiłem z parabolicznym odbłyśnikiem.
Doniczki docelowe to gdzieś 15-18l kwadratowe najłatwiej będzie Ci tam upchać. 9szt wejdzie
Wlot pasywny raczej, a na wylot poszukaj czegoś cichego dwubiegowego do 350l. Do tego mieszający w środku.
Długość kwitnienia jest chyba uwarunkowana genetycznie. Jedynie długość wegetacji możesz zmieniać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół