nasiona marihuany

Jakie odmiany można ścinać na początku września?

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
24
Buchów
0
Mam parę Maroców - jeszcze nawet nie kwitną. Kilka automatów już chyba zetnę, bo się boję pleśni.

Co posiać na przyszły rok, żeby we wrześniu można już było ścinać? Są w ogóle jakies pełnosezonówki tak szybko kwitnące?

Automaty są za szybkie - czasem ledwie od ziemi odrośnie i już kwitnie.

Może pełnosezonówki?

Napiszcie co wam osobiście szybko zakwitło z pełnosezonówek. Kiedyś miałem Easy Sativę i też ładnie urosła na 2 metry i dojrzała w przyzwoitym czasie.

Na fotorelacjach patrzyłem, ale mało kto pisze jasno jakie odmiany mu dojrzały. No i ciężko przeglądać 10 stron, by dowiedzieć się, że połowę sarny zażarły a reszta to automaty.

---------- Post Zaktualizowany 20:03 ---------- Data pierwszego postu 20:00 ----------

Może pełnosezonówki?

Miało być "Może półautomaty".

Tego jeszcze nie siałem. Szukam czegoś, co zasadzone w maju akurat na wrzesień dojrzeje. Nie krócej i nie dłużej.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
w skrócie to wygląda tak:

- Jakie odmiany można ścinać na początku września? - dojrzałe

większość sadzi te które mają jakąś szanse więc nie pisz że nie znalazłeś w fotorelacjach bo dział aż pęka np. od półautomatów
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
A na który dzień września sobie życzysz żeby były dojrzale ? A tak na serio, to celuj w polautomaty, chociaz z nimi tez ciezko bywa... W tym roku pod koniec września u mnie dojdzie parę passionow, amnesia lemon fast version, green poision fast version i kilka serious 6 tez będzie gotowych. Tak czy siak to co mi w tym roku może dojść we wrześniu, za rok mogę scinać pod koniec pazdziernika :p
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Patrząc po fotorelacjach, tak właśnie po nich, w tym roku jest straszny rozrzut co do dojrzałości.
Śledź fotorelki , czytaj zapisuj , do nowego sezonu masz mnóstwo czasu na naukę!
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ja jeszcze nie spotkałem takich pół auto co otwierasz paczkę nasion x10 i te 10 dochodzi we wrześniu.Jest duży rozrzut genów czy to w oryginalnych czy innych
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Nie jest bezpieczniej wsadzić większa ilość afów i w miarę możliwości i pogody dwa rzuty zrobić?
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
Nie ma reguły. Wszystko zalezy od genów. Przez kilka sezonow z dzwonkoem.szkolnym kosilem polautomaty Guerulla gold xAmnesia Haze od Grzesia. W tym roku kosę dostał tylko jeden a reszta zapowiada się najszybciej za 2 tygodnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół