nasiona marihuany

[0,1m LED CLU048 50W] [COCO] Tutankhamon - Pyramid Seeds by Phnom

Wyszukiwarka Forumowa:

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Dobry...

Na wstępie chciałbym przeprosić Was ludziska, troche mnie nie było tutaj... Postaram się nadrobić zaległości i być na bieżąco. Słoik się skurczył, jest prawie pusty więc pora działać dalej... Tym razem polecimy na 2 szafki - 0,1m2 jak w temacie i 0,3m2 w osobnym topicu będzie opisane wszystko, nie będziemy śmiecić tutaj na dwa ognie. Dolatują resztki gratów, z końcem tygodnia powinien ruszyć nowy temat. Setup bez zmian bo spokojnie ogarnia na +++. Pare info co sadzimy?


1x Tutankhamon (fem) od braci Pyramid Seeds

Box

Szafka o wymiarach podstawy 36cm na 26 cm wysokość 100cm. W środku wyłożona folią Mylar Diamond.


Lampa

Dioda CLU048-1212 barwa 3500k postawiona na zasilaczu Meanwell ELG 100-36A. Pobór rzeczywisty ok 48W. Panel aluminiowy 15x20x2. Na flo dojdzie 10x CREE XP-E 660nm Photo Red. Całość pracuje w okolicy 30-35 stopni. Wentylator Arctic F12 120mm na górze.


Wentylacja i filtry

Wlot to filtr węglowy diy bez węgla :sunny: Same maty do zasłonięcia światła i wstępnej filtracji. 2x Arctic F8 80mm.
Wylot to również filtr węglowy tym razem z węglem CTC50. Również 2x Arctic F8 80mm.
Wiatrak mieszający jakby inaczej również Arctic F8 80mm.
Wszystkie śmigła pracują na chińskim zasilaczu 3-12V z potencjometrem.


Doniczki

Jedna prostokątna doniczka zrobiona z pudełek śniadaniowych co daje 4.2l kokosu. Użyto U-GRO Compressed Coco Brick 11l. Zostało na dosypkę jak trochę podrosną :tiphat:


Nawozy, odżywki, woda

Zestaw jest ograniczony. Składa się z multipacku do coco Shogun Nutrients a w nim:


  • 1 x SHOGUN Samurai Coco Nutrients - 1L A + 1L B
  • 1 x SHOGUN Katana Roots - 250ml
  • 1 x SHOGUN Silicon - 250ml
  • 1 x SHOGUN CalMag - 250ml
  • 1 x SHOGUN PK Warrior - 250ml
  • 1 x SHOGUN Sumo Active Boost - 250ml
  • 1 x SHOGUN Dragon Force - 250ml
  • 1 x SHOGUN Geisha Foliar - 250ml
  • 1 x Dutch Pro - pH Down


Za czyszczenie soli z medium odpowie firma Dutch Pro a dokładnie Keep It Clean.
Do podania dolistnego i uzupełnienia braków będzie odpowiedzialny Hesi - Supervit.
Więcej dobroci panny nie dostaną

Trzeba w czymś mieszać te speficiki więc woda to mix odstanej kranówy (pH ~7 i EC~0,4) pH regulowane pH Down.


Aparatura i urządzenia


W boxie jest zamontowana stacja pogodowa jakaś najtańsza z ***aja. Pokazuje temperature przy doniczkach z wilgotnością oraz stały podgląd na ciepło z diody. Temperatura w boxie oscyluje w okolicy 22-26 stopni i ok 18 przy zgaszonej lampie.

Do podglądu specyfikacji pożywki używam budżetowego pH metru i równie dobrze budżetowego EC metru. Oba skalibrowane płynami. Na razie działają chyba dobrze.
Zbiornik 25l (wiadro po winie) na pożywke w zestawie z pompką napowietrzającą.

Do podglądu parametrów i timera zamontowany Son Off Powr2.

Cel? Dotrwać do końca. Standardowo 3-4 tyg wega i trening LST tym razem bez FIM/Topping.

Pare fotek jak było w poprzednim episode.

Przedsmak co się będzie działo w większej koleżance.






Pestka po 24h w wodzie powoli wypuszcza kiełek. Myślę jutro wpadnie w kokos i jak wybije łeb odpalimy światło.




Apdejty średnio raz na tydzień, częściej imho nie ma sensu.

[MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION] twoje odciski też są, niedługo je uruchomie. Przepraszam za zwłoke ale życie mnie pochłonęło :grz:

Dzięki oczywiście wszystkim za wsparcie i doping! Pozdro #!









Link do poprzedniej edycji:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?144009-0-1m-LED-CLU048-50W-COCO-Strawberry-Eclair-G13-by-Phnom
 
Ostatnia edycja:

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Siema...

10.09 - dzień 8 weg

Wyszła nad ziemie dnia 3.09. Badyl ale światło było za wysoko trochę. Powinna odbić :) Podlewana woda z Katana Roots w 100% dawki. Wczoraj delikatnie A+B około 15%. Powegujemy z 3-4 tyg z LST i dalej na flo. Zawsze w tym kokosie takie blade na początku się wydają... Pozdro :tiphat:




:bal:
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Uwielbiam Mikro! Twój box to mistrzostwo, mam szafkę(60x30x90) za która muszę się wziąć i chce żeby była tak perfekcyjnie wykonana jak Twoja !
Powodzenia 5.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Siema siema...

16.09 - dzień 14 veg

Lecim dalej drugi tydzień zakończony... Czas na LST. Dwa druty jak narazie, z 50 jeszcze w pogotowiu. Idzie wzorowo... Podlewana woda i na przemian z A+B i Katana Roots. Dokupiłem do zestawu Shoguna i poszedł pierwszy oprysk Geisha Foliar. Od następnego podlania wlatuje Cal-Mag, Silicon extra. Reszta armii w weekend wlatuje do większej szafy. Na razie nuda przez kolejne 2 tygodnie... Pozdro załoga!

 
Ostatnia edycja:

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Y0!

26.09 - dzień 24 veg

Tu trochę lepiej to wygląda ale bez szaleństw. Leci gama Shoguna na przemian z wodą, coś tam wyjada z liści azotu, coś tam przypaliło tu i ówdzie... LST średnio wygląda ale daje się jej wyciągnąć w góre przez kilka dni i przełączam na flo. Wczoraj oprysk z Geisha i CalMag zapobiegawczo... Dziś pierwszy dzień z odpalonym redboostem na ostatnie kilka dni vega. Zaczyna pachnieć zielskiem. Max w przyszły weekend lecimy już dwunastki ale serce podpowiada żeby przełączyć wcześniej. Topping się udał lecą dwa główne. Miejsca jeszcze w opór ale wiadomo jak to na indukcji wygląda. Łapcie foty następny up już na flo. Pozdro !


edit:
LST poprawione :) 3-4 dni i lecimy z flo.






Miłego :gan:
 
Ostatnia edycja:
S

subaru

Guest
Od początku dajesz 50W? Na jakiej wysokości jest światło? Przygotowuje się do małego projektu stąd moje pytania. Z fartem do końca..
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Od początku dajesz 50W? Na jakiej wysokości jest światło? Przygotowuje się do małego projektu stąd moje pytania. Z fartem do końca..

Sama CLU daje 43W. Na początku było ok 60-70cm teraz jest na ok 70-80 i włączone dodatkowe 7W w czerwonej barwie. Na dniach przełączam to poleci troche w góre.

Elo elo 320 :craz:​

28.09 - 25 dzień veg i zarazem ostatni.

Powierzchnia hehe mniej wiecej zapełniona, nie ma gdzie szczytów drutować to czas przełączać na flo. Pisali, że coś z sativy tam jest więc zobaczymy ile się wyciągnie. Ostatnim indukowała 14 dni zobaczymy ile ta się uwinie. Red boost już odpalony kilka dni. Dziś przelana wodą i od dziś nocy lecą już dwunastki. Parametry w normie, coś tam wyjada z dołu ale nic poważnego. Jest z 10 szczytów około i tak zostanie, reszte będziemy wycinać w pisdu. Pozdro załoga i do zaś!

Ostatnie foto na vegu...


:tiphat:
 
Ostatnia edycja:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Co jak co, ale ten box jest konkret, tak samo poprzedni zbiór.
Naucz mnie panie takiego modzić, bo koleżanka by chciała się pobawić w uprawę, a ja kiepski majster - koniaka dobrego dam :D
Jaki był koszt? Masz może listę komponentów tam gdzie je można nabyć?

A co do tematu, to te liście nie wyglądają na zdrowitukie, co jej dolega Twoim zdaniem?
Sam trening konkretny, ja to mam dwie lewe łapy do tego...
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Co jak co, ale ten box jest konkret, tak samo poprzedni zbiór.
Naucz mnie panie takiego modzić, bo koleżanka by chciała się pobawić w uprawę, a ja kiepski majster - koniaka dobrego dam :D
Jaki był koszt? Masz może listę komponentów tam gdzie je można nabyć?

A co do tematu, to te liście nie wyglądają na zdrowitukie, co jej dolega Twoim zdaniem?
Sam trening konkretny, ja to mam dwie lewe łapy do tego...

Siemasz... jest tutorial na wiki haszysz i tematy na forum jak to ogarnięte. Jest pare nie dociągnięć ale śmiga wszystko ok... Koszt ok 150-200 funtów. Dostawała za mało papu na veg, mogłem ją bardziej podkoksować jeszcze... Za duże dawki nawozów w małych cyklach. Popalona i wyjada azot z dołu jednocześnie. Jest troche stabilniej teraz. Tak czy inaczej dolne liście idą do wycięcia bo mogą podgnić. Narazie zasuwa do góry aż miło ale będzie niestety mniejsza niż poprzednik. Może zaskoczy na flo? Zobaczymy, up niebawem na weekendzie !
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Siema...

07.10 - 8 dzień indukcji po 25 dniach veg.



Sytuacja się wyklarowała tu i ówdzie. Karmiona w głównej mierze wodą, ze dwa razy wleciała gama Shoguna. Ruszyła suplementacja Sumo Active Boost. ph 6.0. Oprysk dolistny z Geisha Foilar i z Boosta. Ładnie się wyciągneła, puściła pistle 3 dni temu i powoli zbiera się do flo... Miejsca brak jak zwykle. Pachnie też już miło. Reszta w normie, chore liście usunięte. Zaczyna się lepszy etap :)

 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Yoł!​


10.10 - 11 dzień indukcji po 25 dniach veg.
12.10 - 2 dzień flo

Lecimy dalej :) drugi dzień flo, zaindukowała po 11 dniach. Dostała fryzjera i łamanie bo za dużo wystrzeliła. Lekki fryzjer również ją zaskoczył. Wszystkie szczyty "w miare" wyrównane... Podlewana po litrze co drugi dzień. Oprysk z Cal-Mag, Sumo Boost i Geisha również za nią. Dość mocno pachnie, narazie nie ma co oceniać. Pare fotek...


Pozdro, 5 !
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Siema!

10.10 - 11 dzień indukcji po 25 dniach veg.
15.10 - 5 dzień flo

Szybki upek przy okazji. Pozbierała się i zasuwa dalej. Miejsca mam nadzieje, że wystarczy :) Narazie bez problemów. Sporo szczytów, troche powyciągane ale napuchnie ;) Pozdro !

 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Yooł!

10.10 - 11 dzień indukcji po 25 dniach veg.
22.10 - 12 dzień flo


Jak widać troche przekoksowałem :D Wleciał strzał z PK, za wcześnie. Trzeba na niego uważać :) Ogólnie jest git... Pojawiła się żywica, zapach przyjemny ciężki niski... Wygląda na to, że będzie syto :) Za tydzień mały fryzjer dołów bo jest dużo popcornu niepotrzebnego. Resztę ocencie sami! Pozdro 5 !

 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
No jest git, faktycznie.
wiszące wentylatory zawsze na propsie, najcichsze.
48 dni, dobrze liczę ? ładne włoski już są, zrób fotkę samych łodyg.
życzę grubych bobów
 

czakra

Active member
Rejestracja
Paź 20, 2020
Postów
29
Buchów
55
Widze ze niemasz molizowsci opuszczania lampy. Dlaczego niezdecyfowales sie zblizyc rośliny do światla ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół