nasiona marihuany

Co myślicie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dymek88

Member
Rejestracja
Sie 30, 2020
Postów
6
Buchów
0
Mój pierwszy out i wydaje mi się, że krzaczek wyrósł całkiem zacny. Odmiana to northern passion 2.0.
Właściwie samopas, podsypany jakimiś nawozami które akurat miałem pod ręką z trzy razy, ani razu nie podlewany. Wyrósł na około 1.5m średnicy, 2.5m wysokości. Mam obawy jednak czy dojdzie, niby sprzedawca deklaruje 6 tygodni kwitnienia więc jestem dobrej myśli. Co myślicie? Fotki z przed dwóch dni:



 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,151
Buchów
1,417
Bardzo ładnie. Ciekawe hak wygląda teraz bo w ciągu 2 tygodni potrafi się dużo zmienić. U mnie w zeszłym roku co tydzień było widać znaczące różnice na flo.
 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
Jakbym widział swoje krzaki identyczne olbrzymy i identyczny etap flo i nawet też mój pierwszy outdoor hehe wydaje mi się że w październiku będziesz kosił byle pogoda była ładna
 

Dymek88

Member
Rejestracja
Sie 30, 2020
Postów
6
Buchów
0
Pogoda zapowiada się słoneczna. Dwa dni temu minimalnie pochyliłem główna gałąź więc mam nadzieję, że odrosty się podniosły i dostały więcej słońca. Może zrobię up za jakiś tydzień.
 

Dymek88

Member
Rejestracja
Sie 30, 2020
Postów
6
Buchów
0
Pojawiły się chyba jakieś niedobory bo kilka liści wygląda tak

Jesteście też może w stanie oszacować który to tydzień kwitnienia? Sorki za fotke ale robiłem w pośpiechu


---------- Post Zaktualizowany 21:02 ---------- Data pierwszego postu 17:55 ----------

Dobrze myślę, że niedobór potasu?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół