nasiona marihuany

kamerka na spocie

Wyszukiwarka Forumowa:

jasio44

Member
Rejestracja
Sie 30, 2020
Postów
8
Buchów
0
Siemanko! Mam takie pytanie do was. Jakies 3 tygodnie temu ktoś założył kamere mi na spocie. Miałem tam 17 roslin pelnosezonowych. Do tej pory nikt mi nie wparował do domu. Miałem maske na głowie i kaptur wiec może nie rozpoznali. Szkoda mi tego tam zostawiać. Wiem że to słąby pomysł ale zamierzam tam wrócic i cokolwiek skosic. Jest to moj jedny spot. Myslicie że gdyby wiedzieli ze to ja to by do tej pory przyszli mi po mnie czy raczej czekają wiedząc ze to ja az przyjde na zbiór? Wiem że nie jestescie z policji i zdrowy rozsądek mowi aby odpuscic. Ktoś miał z was taką przygode?
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Stary spot spalony, jeżeli ktoś już za***ał tam kamerę, to niestety trzeba pogodzić się ze stratą.
Możliwe, że czekają, bo skoro przyjdziesz na zbiory tematu, to jeszcze czeka cię transport, a jak cię z tym złapią to prze***ane na całej linii.
Nie ma co ryzykować przypału, tymbardziej, że najmniej dostaniesz 3 lata, a przez tyle czasu to przynajmniej 3 takie outy pie****niesz.
Co do tego czy wiedzą gdzie mieszkasz, to ogólnie temat cięzki do stwierdzenia.
 
Ostatnia edycja:

jasio44

Member
Rejestracja
Sie 30, 2020
Postów
8
Buchów
0
No w krzakach nikt chyba by nie czekał? Mogą dać wiecej kamer po roznych blisich drzewach ale maske bym mial cały czas. Ja wiem że może być przypał. Ale zamim sie ogarną że któs wrocil i przyjada to upłynie troche czasu. Mi wystarczy 3 minut na spocie, szybka kosa najciekawszych topow do wora i lota. Mysle ze gdyby mial byc przypal to by juz byl. A moze byc tez tak że skosili już to i nie ma po co wracać bo beda juz tylko kamery? Szkoda cholera... fajny spot i ze 2 kilo było by. ku**a lipa w ch*j. zostałem z niczym.
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Primo, ogólnie myślę, że może wyglądać to tak, że złapie cię czujka i pójdzie taka akcja, że oni dostaną cyne i sprawdzą co się dzieje na spocie.
Secundo, jeśli nie będzie ich fizycznie, to nie zapominaj o możliwości z dronem.
Tertio jak przyniesiesz temat na chate, a oni wyczają twoje miejsce pobytu, to możesz być pewny, że ci się wpie****ą bez nakazu, bo będą mieli ''podejrzenie, że na posiadłości znajdują się substancje zakazane'' (załatwią go sobie w ciągu tygodnia od akcji i będą czyści)

Ogólnie mordo czego byś nie zrobił w tym temacie, to życze ci szczęscia.
 

jasio44

Member
Rejestracja
Sie 30, 2020
Postów
8
Buchów
0
No plan był taki ze przenosze to 2 kilometry dalej w pole kukurydzy i tam zostawiam na 3-4 dni. wracam jak sie troche uspokoi inną drogą. Dzieki za miłe słowo morda. Pewnie masz racje żeby sie nie wpie****ać ale mam ciezką sytuacje i potrzebowałem tego troche. Wiadomo, zdrowia i wolności nigdy nic nie zastąpi. Prawdopodobnie odpuszcze sobie ale jeszcze dam znac bo ja to tez mam nasrane we łbie czasem :(
 
P

PolnaMiedza

Guest
Masz zamiar przenieść dwa kilometry, 17 sezonówek, z obserwowanego spota, w kukurydzę i spokojnej sobie odejść hmmmm
 

jasio44

Member
Rejestracja
Sie 30, 2020
Postów
8
Buchów
0
Mam zamiar przeniesc 2 kilometry pociete topy w worku. Z tych które są najbardziej dojrzałe. Nie całe krzaki. Czytaj uwaznie kolego.

---------- Post Zaktualizowany 18:23 ---------- Data pierwszego postu 18:18 ----------

Ja nie wiem w czym problem? Myslałem ze skoro mnie nie widzieli to teraz tez nie zauwaza. Maska rekawiczki itp? Z drugiej strony jak widzieli to co mi teraz szkodzi? Ten sam przypał za podlewanie czy przy scince. Pytam tylko o opinie wasze.
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Powiem ci tak byku, zamiast robić zielone to zrób se grzyby.
+Bez przypału, bo w chacie
+Bezwonne
+Szybko rosną
+Mało kto ma także, da rade zrobić ładny profit

A co do tych topów, to jak je przeniesiesz w worze i poleżą to plecha gwarantowana.
 

jasio44

Member
Rejestracja
Sie 30, 2020
Postów
8
Buchów
0
Mordo nie rozumiesz. To będzie w kukurydzy wisiało kilka dni. Nie splesnieje.
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Ty a próbowałeś ogarnąć czy ta kamera ma zasilanie z baterii czy jak?
Bo może da rade trafić jak się rozładuje i wtedy coś podziałać.
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Myśle że najlepsza opcja z brakiem zasilania, ale siatka z brakulaku ujdzie
 

jasio44

Member
Rejestracja
Sie 30, 2020
Postów
8
Buchów
0
żartujesz chyba? :thumleft: Mam kombinowac z bateriami czy próbowac az padną? przeciez oni zmieniaja baterie pewnie hehe. Najłątwiejsza by była siatka bo trwa to sekunde. Nakladasz i jedziesz... Mylę się?

---------- Post Zaktualizowany 19:18 ---------- Data pierwszego postu 19:14 ----------

Po czym poznam ze zasilanie padło? Mam sie tam krecic co tydzien az baterie sie wykoncza? Moim zdaniem jak wpasc to raz i wiecej sie nie pojawiac. maska na morde worek i nóż w ręce , dobre buty i sprawnosc fizyczna. Nie wiem czy dobrze robie ze tu pytam bo chyba nikt nie mial podobnej akcji z tego co widze.

---------- Post Zaktualizowany 19:21 ---------- Data pierwszego postu 19:18 ----------

Dzięki mimo wszystko dobry człowieku za chęci i pomoc. Niech Bóg Ci wynagrodzi. Dał bym bucha ale nie moge.
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Wiesz, kamera na spocie zwykle kończy się tak że już na forum szybko nie napiszesz :( Ty miałeś to szczęście, że ją zobaczyłeś, dodatkowo byłeś w masce.
Paczka znajomych skończyła z kuratorem po tym jak mieli kamerę na spocie.
Ja kiedyś znalazłem ściętego grzyba koło krzaka - planta zostawiłem i nie żałuję.

Mimo wszystko powodzenia! Postaraj się nie chodzić na spota regularnie o tej samej porze, niech będzie to losowe.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Jak chcesz wpadać to ciachać, to weź sobie kogoś do pomocy, jeden tnie dobrą maczetą (mając coś do jej zabezpieczenia), a drugi do dużej torby naramiennej szybko zbiera i maczeta zabezpieczona też do torby.
2 minuty i uciekać, ja sam nie wiem co bym w takiej sytuacji zrobił. Chyba bym zostawił, ale jak to ratować to jedynie szybko i sprawnie.
Jeśli już to zakładają, że będziecie sobie to spokojnie tam kosić, ale na 100% jakiś czujnik ruchu dali, albo kamera się odpala i wysyła sms.
Jakby była pewność, że jest tylko kamera to można ją z dystansu uszkodzić i się nie odpali, ale to inwestycja:
https://allegro.pl/oferta/laser-nie...i&ev_adgr=Sprzęt+estradowy,+studyjny+i+DJ-ski

Laser posiadam, kupiłem właśnie z zamiarem testu jak działa na kamery i działa na typowe domowe wifi, można uszkodzić czujnik ruchu i sam obiektyw, z taką przenośną też sobie poradzi. Nawet na starym CCTV testowałem i przeszło, nowe niestety mają już zabezpieczenie przed laserem (oprócz tego taniego szmelcu). A no i czujnik kamerki nie wykrywa lasera jako ruch.
Jak wiesz w którą strone się patrzy, to nie ma problemu.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół