nasiona marihuany

kamerka na spocie

Wyszukiwarka Forumowa:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Hmmm... Jak już bywasz tam zamaskowany to rozejrzyj się czy nie ma tego więcej i rób na szybko kosę tego co idzie i zapie**** te kamerkę czy kamerki... Tylko wypie**** baterie od razu bo nie wiem jak działa to ustrojstwo. A najlepiej jak to za pie****isz to zostaw w bezpiecznym miejscu na jakiś czas bo ch*j wie czy nie ma w tym jakiego GPSa.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Hmmm... Jak już bywasz tam zamaskowany to rozejrzyj się czy nie ma tego więcej i rób na szybko kosę tego co idzie i zapie**** te kamerkę czy kamerki... Tylko wypie**** baterie od razu bo nie wiem jak działa to ustrojstwo. A najlepiej jak to za pie****isz to zostaw w bezpiecznym miejscu na jakiś czas bo ch*j wie czy nie ma w tym jakiego GPSa.

Właśnie nie wiem czy policyjny sprzęt tego typu ma GPS, aż ciekaw jestem.
I lepiej ich nie ruszać mimo wszystko, jak szybka akcja.
O ile to policyjne, wie ktoś coś na temat tych kamer mobilnych z których koszysta policja w terenie?
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Mimo wszystko bym to zapie****ił. Jak ktoś wie czy ma to GPSa byłoby jeszcze lepiej. A jak ma to bym to za***ał i zniszczył wchuj żeby w przyszłości nie zaszkodziło już nikomu innemu.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Mimo wszystko bym to zapie****ił. Jak ktoś wie czy ma to GPSa byłoby jeszcze lepiej. A jak ma to bym to za***ał i zniszczył wchuj żeby w przyszłości nie zaszkodziło już nikomu innemu.

Może to trwale uszkodzić laserem, nawet im sygnału nie da, że coś się stało, bo laser nie jest wykrywany.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Rozk***ił bym to dobrym młotkiem... Pewnie da lepszy efekt niż laser :gand:
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Rozk***ił bym to dobrym młotkiem... Pewnie da lepszy efekt niż laser :gand:

Tak tylko masz tam kartę SIM i straci połączenie, to może zadziałać jak alarm.
Laserem to się jaśki mogą nawet nie zorientować.
 

jasio44

Member
Rejestracja
Sie 30, 2020
Postów
8
Buchów
0
Mozliwe ze sie zorientowali ze moglem widziec kamere. Kiedy zobaczyli ze mam maske to moze nie beda trzymac krzakow juz dluzej tylko je zetną abym sobie nic nie skosil. Zamiast krzakow mogą dać kamerki w roznych miejscach z nadzieją że popełnie błąd. Ta kamerka mysle ze byla tam bo nie spodziewali sie ze ktos bedzie w masce. Wiekszosc ludzi idzie na spota bez masek i dlatego wpadają. Odcisków na krzaku nie zostawisz przeciez. Ta maska to zwykła sciera jednorazowa na tego koronawirusa i mozliwe ze uratowała mi zycie. Nie chodzcie na spoty odkryci calkiem! Kaptur na ryj i maska to podstawa w tych czasach. Takie czasy są że nikt nie zwróci na was uwagi jak wpadniecie z kominiarą do banku :)
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Rozwalić kamerki pałom w jakiś sposób zawsze można, niech chociaż tyle mają.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Tyle bredni w jednym temacie, że aż nie udzielę żadnej konstruktywnej odpowiedzi tylko poczekam z popcornem co jeszcze wymyślicie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół