nasiona marihuany

[LED][480W][0.64m2] - Franco's Lemon Cheese

Wyszukiwarka Forumowa:

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
[MENTION=93486]ostr007[/MENTION] możesz mi powiedzieć, jak domontowałeś żarówkę do lampy? Mam tego samego Marsa i też chcę dodać do niego żarówę. Konkretnie chodzi mi o ten montaż do obudowy oraz jak kabel poprowadziłeś (np. wmontowany do kabla w lampie, osobno, ale na tym samym timerze z rozgałęzieniem)?

Wziąłem jeden listek z metrówki stolarskiej i na jednym z końców przykleiłem magnes z dysku twardego a po drugiej stronie oprawka pod żarówkę i podłączyłem pod lampę. Wyłączam lampe przyciskami z boku odudowy a żarówka jest włączona tylko minusem jest jak włącza się faza nocna to nie ma prądu w lampie i żarówka nie działa wtedy możesz dać dłuższy kabel i do kontaktu.



 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
[MENTION=93486]ostr007[/MENTION], no dobra, nie tę samą, tylko połówkę xD
Ale zrobiłeś to dokładnie tak, jak mi przyszło na myśl! Hm, czyli bym tylko potrzebował odpowiedniej wtyczki do lampy. Magnesy natomiast budziły moje wątpliwości, konkretnie czy nie zrobią jakiegoś problemu z prądem (ja się nie znam...), ale widzę, że słabsze na luzie dadzą radę. Wielkie dzięki, w następnej uprawie już to zastosuję :D
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
[MENTION=93486]ostr007[/MENTION], no dobra, nie tę samą, tylko połówkę xD
Ale zrobiłeś to dokładnie tak, jak mi przyszło na myśl! Hm, czyli bym tylko potrzebował odpowiedniej wtyczki do lampy. Magnesy natomiast budziły moje wątpliwości, konkretnie czy nie zrobią jakiegoś problemu z prądem (ja się nie znam...), ale widzę, że słabsze na luzie dadzą radę. Wielkie dzięki, w następnej uprawie już to zastosuję :D

Niema żadnych problemów z prądem:skr: u mnie już tak cyka całą uprawe i nie robi żadnych problemów. A co lepsze mam trochę dodatkowych lumenów na kwitnieniu bo zostawiam ciągle włączoną hehe
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Ja właśnie chcę taki dodatek montować dla zwiększenia lumenów :D Świecenie do działań w boksie załatwiłem lampką na klips.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Jak z zapachem tego Lemon Cheesa? Tak jak opisują owocowy, cytrusowy? Mam te pestki i nie zawaham się ich użyć w niedalekiej przyszłości :) Ładne krzaki!
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
724
Poczekałbym jeszcze z kasą większość jest jeszcze przeźroczysta a ten jeden bursztyn o niczym nie świadczy
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Jak z zapachem tego Lemon Cheesa? Tak jak opisują owocowy, cytrusowy? Mam te pestki i nie zawaham się ich użyć w niedalekiej przyszłości :) Ładne krzaki!

Zapach dosyć świeży i cytrusowy.. Nie do końca pachnie jak cytryna ale blisko :eek:gl:
Dość łatwe w uprawie i mocno się krzaczą bo aż 3 razy robiłem fryzjera tylko szkoda że takie długie w uprawie.. mam nadzieje że plon mi to zrekonpensuje i waga pokaże przynajmniej dwójke z przodu
:good:

---------- Post Zaktualizowany 19:20 ---------- Data pierwszego postu 19:13 ----------

Poczekałbym jeszcze z kasą większość jest jeszcze przeźroczysta a ten jeden bursztyn o niczym nie świadczy

Oczywiście że jeszcze ża wcześnie, ale już blisko:gand:
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Ładny grow :tiphat:
Czekam aż dojdą i pokażesz wagę. Pałki fajne.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 162 z czego 83 kwitnienia :tiphat:

Panny wpadły pod kose i wiszą do góry nogami. Zdecydowałem że nie będe obcinał listków cukrowych ze względu na dużą ilość pyłku także jak topki wyschną to skruszę ręką na papier i przesieje przez sitko heh

Przed :uff:













Zaraz po trymowaniu :uff:







Dzień później :uff:







 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Siema.
Zipy już zapakowane w słoiki:dance: Bardzo przyjemne w smaku jak na tak świeży towar:uff: No i kolejna uprawa a topy nie są zbite tak jak bym chciał.. niewiem od czego to zależy ale może kiedyś osiągne to czego mi ciągle brakuje.
Na wadze wyszło 240g :good:













 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół