nasiona marihuany

[LED][480W][0.64m2] - Franco's Lemon Cheese

Wyszukiwarka Forumowa:

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 108 z czego 28 kwitnienia

Temp 26 Wilgotność 50%

Na dzień dzisiejszy Panny wyglądają tak. Jakieś wskazówki?















Ile gram suchego mogą dać te 3 Panny?
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Wszytso leci ładnie nei sa zbyt najedzone , myśle ze wszytko na dobrej drodze :brawo:
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Wszytso leci ładnie nei sa zbyt najedzone , myśle ze wszytko na dobrej drodze :brawo:

Od początku praktycznie sama woda. Przy przesadzaniu w duże doniczki wsadziłem po 2 tabsy i gdzieś 3 razy jak do tej pory podlewałem organexem. Super sprawa bio tabs. Ale boom boom spray również by się teraz przydał..
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Ja bym niczym nie pryskał w takim etapie flo
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Pomyśl o jakichś bambusach bo zaczną Ci się kłaść nie długo.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Wszytso leci ładnie nei sa zbyt najedzone , myśle ze wszytko na dobrej drodze :brawo:

Nażarte w opór a Ty mówisz że nie są zbyt najedzone :D? Pierwsze oznaki przenawożenia azotem już widać po liściach, przecież u Ciebie w relce wyglądały prawie że identycznie i z 5 osób Ci pisało że powinieneś przystopować z żarciem bo już jest nadmiar, żadnych wniosków nie wyciągnałeś...?

Ogólnie kondycja plantów jest bardzo dobra, jak patrzę po innych projektach to ludzie cisnący na biotabsach często mają problem z nadmiarem azotu przy 2 tabsach, może warto w późniejszych ruchach dać mniejszą dawkę bo wychodzi na to że planty nie są w stanie tego przerobić, nie wycinaj już wiatraków - doły z popkornu masz ogarnięte więc nie ma sensu kombinować skoro dobrze idzie.. Obstawiam ~150g suchego el produkto, ale wiadomo że to jak wróżenie z fusów, pozdro :uff:
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
[MENTION=67371]blantapaltera[/MENTION] Mogłem najpiew wcisnąć jednego tabsa a po miesiącu drugiego no ale kto wiedział że będzie za dużo skoro producent pisze że tyle jest git
:alien:
Jest nauczka na przyszłość. Tylko teraz pytanie ile czasu będą dochodziły skoro na wegetacji tak się opie****ały
[MENTION=96320]pazur037[/MENTION] w razie czego podwiąże do sufitu lub założę siatkę
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 122 z czego 42 kwitnienia

Panienki coraz bardziej cieszą oko.. Dzisiaj otwieram namiot na strasznym kacu a one aż proszą żeby podlać :zjarany: przez te całe święta zapomniałem je wczoraj podlać hehe no ale po jakiś 30 min się podniosły i wróciły do życia. Tak jak [MENTION=96320]pazur037[/MENTION] mówił wcześniej że będą się wywracały pod ciężarem to też tak się stało więc powbijałem patyki od storczyków i stoją jak powinny.



















Elo
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 130 z czego 50 kwitnienia

Witam. Mam pytanie czy używając biotabs powinienem zrobić flush czy jest zbędny bo już gdzieś kiedyś czytałem że nie trzeba przelewać ale wolę zapytać..





 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nie musisz, przecież tam prawie sama woda lana jest. Nigdy nie robiłem i mam zawsze pyszne ziółko.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Nie musisz, przecież tam prawie sama woda lana jest. Nigdy nie robiłem i mam zawsze pyszne ziółko.

Dzięki kolego. Kilka dni nikt nie odpisywał i już dziś chciałem flusha robić hehe część trichomów zrobiła się mleczna a miejscami już są bursztyny także zbiory tuż tuż
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Dzień 152 z czego 72 kwitnienia

Żniwa tuż tuż i niedługo będe ciachać te leniwe Panny. Musiałem trafić na jakąś zamuloną odmianę skoro muszę czekać tak długo na plon.. a tak wygląda na dzień dzisiejszy. Bardzo ciężko jest zrobić dobre zdjęcie makro jak wszystko się rusza ale udało się coś mi złapać. Na liściach trichomy zrobiły się bursztynowe a na topach zaczyna wpadać w zadymiony a miejscami są bursztyny.

















 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Producent nasion podaje czas kwitnienia 9-11 tygodni, także nic zamulonego ci się "nie trafiło" - sam wybrałeś :)
Ładny projekt! Krzaki bardzo podobne do siebie, ale to u GHS klasyk - pomimo tego, że jest to typowo komercyjny seedbank, to nigdy się na stabilności ich genów nie zawiodłem :)
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Producent nasion podaje czas kwitnienia 9-11 tygodni, także nic zamulonego ci się "nie trafiło" - sam wybrałeś :)
Ładny projekt!

Dzięki kolego. A nawet nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić ile producent napisał na faze kwitnienia hah:jprd:
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
[MENTION=93486]ostr007[/MENTION] możesz mi powiedzieć, jak domontowałeś żarówkę do lampy? Mam tego samego Marsa i też chcę dodać do niego żarówę. Konkretnie chodzi mi o ten montaż do obudowy oraz jak kabel poprowadziłeś (np. wmontowany do kabla w lampie, osobno, ale na tym samym timerze z rozgałęzieniem)?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół