nasiona marihuany

0.36 150/250 MH/HPS Bombowa Feminizacja Super bud->B.Kid,HK. x DBerry x S6 x HK, BD x S6 x HK, GSC x S6 x HK ,Afgan

Wyszukiwarka Forumowa:

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Dobrze jest widzieć Cię cały czas w obiegu! Jak zwykle przy pięknych kwiatach.

Pozdro, Chory Królik
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Na razie muszę skompletować sprzęt. Niestety mój poprzedni 1m2 przepadł i teraz jestem bez niczego. Być może za niedługo uda się ruszyć z czymś małym, ale zobaczymy kiedy dokladnie hehe. Na pewno tu będę :D
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siema!!

Dzień 76 (28/14/34)

Koniec sie zbliża powolutku. Zapodałem dzisiaj standardowo wode z cytryno. Strasznie pH wody w ostatnim czasie skoczyło, z 7 w okolice 8. Musiałem zwiększyć dawke kwasku z cytryny, uroki żywej wody ;p. Pozatym jest gites :)
Ostatnie żarcie myśle im za 2 dni zapodać i czekamy na :harvest: Łby pójdą pod nóż wstępnie jakoś 20tego(zależy jakie trichomy bedo) żeby dolniaki miały jeszcze z tydzień dla siebie :zab:

Barney Kid








Afgan












PM x GSC x S6 x HK






Black domina x S6 x HK












Hindu kush x D. Berry x S6 x HK



----------------------------------------------------------------


Tyle ;p dzięki za odwiedziny. Yo!
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Ten Barney kid wygląda jakby chciał jeszcze postać. Zamierzasz cały namiot kosić 20stego?
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Ten Barney kid wygląda jakby chciał jeszcze postać. Zamierzasz cały namiot kosić 20stego?

Też myśle, że barney by se mógł postać dłużej :D. Nie cały, tylko górne topy, żeby poodsłaniać dolne. Niekoniecznie 20tego, ścinam wtedy jak będzie większość mlecznych z pojedynczymi bursztynami
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
No to czekamy :). Bo to najlepszy czas dla growera , w każdym bądź razie za niedługo zapraszam do siebie hehe
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemanderko!!


Dzień 81 (28/14/39)
3 dni temu panny dostały ostatni raz jedzonko w postaci 1x szczypta basic nutrition + 1,5ml booster'a nr. 3 to na litr, każda dostała po literku :eek:mn:, od tamtej pory czysta woda. Afgan i Black domina już smakowicie wyglądają, na mleku są to samo HK x D.berry. za to Barney kid i PM x GSC dopiero się rozkręcajo :D Równo 45tego dnia Afgan, HK x D.berry x S6 x HK i B. domina x S6 x HK dostają w łeb, ale tylko po czubku. Co z bernim i PM x GSC x S6 x HK, zasądzi lupa owego dnia. Kończe juz zanudzać, oto fotki :def1:

Barney kid








Afgan












PM x GSC x S6 x HK






B. Domina x S6 x HK








HK x D.Berry x S6 x HK






Ogólne




Pozdro i z farcikiem!
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
zakończenie

Siemaneczko!


W końcu fajerant ;p a już myśle co by następnego wysiać. Ogólnie co grow to wiecej mi wychodzi, chyba sie ucze xd

Wielkie podziękowania dla [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] naprawdę konkretne te nawozy są, tak dobre kwiatki mi chyba jeszcze nie wyszły no poza tymi na gnoju outdoor :D Jak zawsze każde zioło mnie dusiło, że kuchlałem z 15 min po byle buchu, tak po tym zauważyłem (każdego obecnie topka już stestowałem), że tylko troche cięzej na płucach się robi i zero kaszlu no może raz lekko zakaszle i tyle. Naprawdę różnica potężna (wcześniej używałem hesi mineralnych chyba).
Pożyczyłem dwie foteczki z waszej galerii jak to w niczym nie przeszkadza :D

Ambrozja plantów :) ->
Woma-Tuintechniek



Profesjonalnie nie było, może kiedyś bedzie :bal: musze zainwestować w dodatkowego mieszaka, albo cooltube, a w ogole to już w 0.64 albo 1m2. Siatka bardzo dużo od siebie dodała, zamiast pojedynczych bobków przy łodydze porobiły się fajne małe szczyciki to na +, minusem było, że jak trza było przenieść to chyba łatwiej całego boxa z zawartoscią jak pojedynczo rośliny wynosić xd ogólnie polecam.

Pestki albo są tak zakamuflowane, albo coś spie****iłem :***: z Barney Kid'a wydropiłem 7 kul jak narazie z czego jedna upośledzona ;p Mam jeszcze w zapasie, wrazie w płakał nie będe :)

Wyszło koło 0.6 gieta z wata, nie zważyłem se kolb, ale w nich cos kolo 5-6 gietów jest trymu nie licząc, spaliłem już z 5 gietów i palonko pyszne i niektore psychodeliczne (lubie te klimaty :D ) co mnie zaskoczyło, dobra wrzucam foty nie zanudzam.

Waga wytarowana -> -8.69g

[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]
Barney Kid, za***iście ładne, puszyste a zarazem ubite topy :D jak taka gąbka w środku





jakby ktoś nie widział -> 36.57g




Afgan ładne, indyjkowe topy i taki drzewno-korzenny smaczek, łagodny jak wszystkie zresztą




->31,67g


PM x GSC x S6 x HK + D. Berry x HK x S6 x HK na podstawku pozują te pierwsze, tu zaskoczenie z PMxGSC topy twarde, że można szyby wybijać, ale za to małe i bardzo bardzo smaczne, owoce leśne coś ten deseń :tiphat: te drugie zaś całkowite przeciwieństwo w strukturze, ale smaczek już podobny, ten bardziej daje typowym ziołem




-> 25,50g z tych dużo na kolby poszło


Black Domina x S6 x HK ulubione dziecię zaraz po barneyu, topy twarde, klepiące i łagodne. Smaczek dominowaty tzn. nuty pieprzu z owocami baardzo fajny i długo siedzi na płucach :tiphat:




->26,06g z niej z kolei spaliłem juz troche w sumie to na niej lece teraz cały czas :craz:


Dzięki wszystkim za buszki i motywacje, widzimy się niebawem. Yo!!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół