nasiona marihuany

0.36 150/250 MH/HPS Bombowa Feminizacja Super bud->B.Kid,HK. x DBerry x S6 x HK, BD x S6 x HK, GSC x S6 x HK ,Afgan

Wyszukiwarka Forumowa:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Łup Łup

Siemano!!!


Dzień 35

Wygoliłem dolne partie, górne ponaginałem przez oczka w siatce, aby mniej wiecej był poziom xd Dostały po literku wody z cytryno dla zbicia pH i se żyjo :D Wystrzeliły mocno w góre przez ostatnie dni.

Fotek kazdej z osobna niemam tym razem, ale ogólne są :bal:











Przewiew zrobiony :)


Pozdro i do nastęnego!​
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemaneczko!!!


Dzien 41

Powoli, a do przodu. Tak siedze obserwuje i nie wiem czy nie popełniłem błędu zakładając tą siatke (pierwsze doświadczenia z nią) jak myślicie? Coś tam więcej troszke szczytów jest, ale bez szału.Na biezaco doginane. Dostały po 0,5l wody z basic nutrition (szczypta na półtorej litra). Oceńcie sami. Super bud puścił jajca także bedo femki, o ile się coś nie od***ie i pyłek bedzie płodny :D

Jajca. Coś ostrości nie mogłem złapać.














To jakieś takie ciemne, coś świruje mi ten aparat xd


To tyle, dzięki za odwiedziny. Yo!!
 
Ostatnia edycja:
S

subaru

Guest
Bardzo ładny scrog, będę obserwował, jestem ciekawy jak to się rozwinie, pozdro i z fartem mordeczko :D
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Łup łup

Siema!!! Bomboclat karwa fa :D


Dzień 45

Podlewałem Super bud'a to i cykłem pare fotek bo wyszły niezłe jaja :hermy:
Dziewczęta w namiocie, na razie detox od pożywienia sama woda z cytryno, ładna zieleń jest, a nie chce przesadzić :def1: Że tak powiem wzięły mnie z zaskoczenia, szczytusy ukazały się po obcięciu częsci liści bądź wsunięciu pod siate, może co z tego bedzie :D Aaa i porobiłem pare klimat fotek(latarka z zoomem zawsze git), ale jak będzie z jakością zobaczymy. Na apku za***iście wyglądajo. Jeszcze tydzień-dwa i wlatuje Booster od Woma Tuintechniek i będzie suplowany z basic nutrition. Przy okazji polecam sklep [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] . Dzięki Florian, planty wyśmienicie sie czujo po tych odżywkach.











Cyk flash!




Mój transik ulubiony xd :hip:






By było na tyle. Trzymta sie i dzięki, że wpadliście!
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup

Siemaneczko!!!


Dzień 50 (weg 28 dni, ind 14, flo 8 )

Ogólnie to przez tą siatke nie wiem który szczyt jest od czego, przykładowo Barney zapuszcza się w rejony black dominy i na odwrót xd chyba sie wzajemnie chcą wyruchać :troll: Zaczyna mi się to podobać, ładnie już widać gdzie bedo topy. Zapodałem wczoraj 4 litry wody na 5 plantów (2 szczypty na wszystko basic nutrition). PM x GSC x S6 x HK ***aniutka ma tak twardą łodyge, że żałuje, że nie ponaciągałem tej siatki bardziej bo szczyty ido razem z siatka w góre do pewnego momentu xd. Wydaje mi się, że jest wporząsiu ;p co myślicie?











To tyle!! Yo!
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Łup łup

Siemanko! <shiza>

Dzień 53 28/14/11 (niby 12 kalendarzowo, ale ch*j tam, pół godziny nie zbawi :D )

Przerzedzałem troche z liści. Dziewczyny dostaly 4L wody z cytryno + 0,5ml/L na start boosta od woma'y [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] to pomyslałem, że wrzuce pare fotek :lum: Nie moge dojść do ładu z ostrością zdjeć w tym pie****niku, niektóre ładne wyraźne wychodzo, a niektóre choć jak bym sie nastarał to i tak piz*a blada :jprd:

To jest bodajże z PM x GSC x S6 x HK(80%), ale też może okazać sie barneyem :oczy: w szczegóły się bede zagłębiał przy pobieraniu pyłku i pyleniu dolniaków :tiphat:


Sie robi biało powoli
















Taką pie****niczke plantom zamontowałem ostatnio. Wnet bez liści by zostały, tak zasłaniajo światło niższym partiom




Pozdro :D Za pare dni (myśle, ze 2-3) bede zapylał dziewoje :hermy: Oby bez niespodzianek. Fotki męszczaka w następnym upie, bo bałem sie go z mini boxa wyciągać :shit:
 
Ostatnia edycja:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Ale masz tam liny zapodane hehehe i ta żarówka w korzeniach. Jak to ręcznie podlewasz, to chyba bym nie ryzykował. Fajny gąszczyk swoją drogą.
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Jak widać dziś wszedł upgrade w postaci słupa podtrzymującego kabel xd żebym nie musial podnosić co podlewanie :def1:. Pod żarówką jest podstawek :freak2:, ale muszę ją ulokować gdzieś indziej bo jak ***nie to ino raz :D

Ale masz tam liny zapodane hehehe
na zywe oko chyba 4mm, nie jestem pewny dostałem od ziomka, na fotce faktycznie jak alpinistyczna jakas :smiley-rolling-join
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,619
Odznaki
8
Siemano.
Całkiem mądry sposób na tą Żarówkę. Możesz coś więcej o niej powiedzieć ?
Bardzo mi spadają liście od dołu może też bym doświetlił czymś takim.
Ładnie wyglądają na tych linach tak równiutko.
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemano.
Całkiem mądry sposób na tą Żarówkę. Możesz coś więcej o niej powiedzieć ?
Bardzo mi spadają liście od dołu może też bym doświetlił czymś takim.
Ładnie wyglądają na tych linach tak równiutko.

Zwykła ledóweczka 12W 1300lm, a robi robote bo spodu odżyły :D

Wyglądajo bo tak jest, staram się każdego szczyta co odbije jakby cofać pietro w tył(nie przekładać pod kolejne oczka, a ciagnac szczyta w tył, żeby sie zrobił taki łuk i bardzo fajnie to wychodzi)

Przykładowo lepiej to rozrysuje bo mi A4 cała zajmie, to proste jak budowa cepa, a widze, że niektórzy i tak robią nie tak jak trzeba (albo ja xd)

Ja robie jak pod nr. 2 choć na początku robiłem jak widać na nr.1, ale sposób drugi bardziej efektowny

 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Zbieranie pyłku. Zapylanie dziewczyn : Super Bud i reszta haremu.

Siemaneczko!!!


Dzień 58 (28/14/16)

Wybił dzień długo wyczekiwany, bo z dniem dzisiejszym przestawiłem tryby, że wszystko w boxie jest popylone coby później się nie rozczarować że miały być jakieś czyste kwiatki. :oczy: Może pyłek jest nie płodny. Tego sie dowiem za pare dni bo porządnie wysmarowałem włochy na dolniakach w każdej i powinny zbrązowieć (przynajmniej tak miałem ostatnim razem). Zagadkowy top z wcześniejszego upa to jednak berni :bal: ***aniutki jak ja go lubie :wal: za każdym razem ma wigor, ładne smaczne kwiaty (zależy co kto ;p ), moc okropną i głód w sobie, że najlepiej wszystkie odżywki by sam wpie****ił. Teraz widze i czuje, się trafiło owocowe pheno jak za pierwszym razem, także wiem co mnie czeka :tiphat: Ten Hindu kush x D. berry x S6 x HK chyba poszedł w mame bo coś taki badylowaty, dziwny. Mama smaczna była, ten też takim aż cheese'em typowym zajeżdza. B. domina też poszła w ślady mamusi, to może być mózgo*** większy od mojego ulubienca xd, Afgan jak afgan, niepozorny sk***iel, jak narazie czai sie :) Palce mnie bolo to was nie zanudzam, z fotek każdy powinien zczaić co i jak robiłem.

Najpierw takie inne :D przy odpalaniu lampy różne barwy :bal:










================================================== ===================
Zbieranie, można od razu patyczkiem przesmarować banany i wio na panny, można też oberwać co dojrzalsze, poczekac az podeschna i miec sypki pyłek (mi sie niechce pier***ic lecimy na świezo :D )
||
\/
Według zaleceń sanepidu oczywiście :tiphat:














Na chilloutcik zawsze spoko





Pozdro i do nastepnego ! Wizja na up'a weszła dzis :craz:
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup

Siema!!!


Dzień 62 (28/14/20)

Dziś jestem bezwenny także po krótce ;p Dostały 2 szczypty basic nutrition na 1L + 0,5ml/litr boostera ogolnie doją koło 5 litrów po litrze na łeb co 2 dni. Zasuwajo dość szybko :D Włochy na dolnych przywiędły chyba zapyliło :)

Barney




Tego co jest bardziej na srodku trochu przysmazylo


B. Domina x S6 x HK


Afgan


PM x GSC x S6 x HK
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/87058/po***_28429.jpg

Dziwny D. berry x HK x S6 x HK
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/87058/po***_28229.jpg

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/87058/po***_28129.jpg



Ogólne ;p














Dzięki, że wpadliście pozdro :craz:
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup

Siemano!!! Bomboclat ku**a fa :jprd:


Dzień 66 (28/14/24)


Na wstępie zaczne, że za***iste te odzywki, Black domina oblana pięknie, a bedzie jeszcze bardziej ;p ma większość cech po mamusi z czego sie bardzo ciesze. HK x DB x S6 x HK dziwak w ch*j, powinien być najszybszy, a jest najbardziej w tyle. Chyba, że to ten typ co pod konieć rusza tak że nie wiadomo co sie z plantem dzieje, zobaczymy :D :eek:mn: pojedzone są, jak tylko im wlałem jedzonko, zaczęło tak niemiłosiernie je**ć, że musiałem szybko namiot zamykać, też tak macie? ;p Dobrze, że fotki sprzed podlania :pop: Dziś się bardziej postarałem, mam nadzieje, że wyraźniejsze te zdj. bedo i przyjemniej się bedzię oglądało. Yo!


Berni :troll:




Dolniaczek pylony


Afgan






Dolniaki pylone


PM x GSC x S6 x HK fota tylko szczyta i dolniaka pylonego, gdyż na środku za bardzo napie****one wszystkiego :D




HK x DB x S6 x HK dziwak, ale kocham swoje dzieci :D




Black domina x S6 x HK mmmm.. to co misie lubio najbardziej :)






Chyba ta lampka z dołu działa :D dolniaczek zapylony


Z profilu ;p


Całość mniej wyraźne :(


Spody, musze sie dostać glębiej i poobrywać pousychane liście


Z lampko, zryła mi ta fota łeb xd


Selfiaczek z dziećmi xd, no elo
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemaneczko!


Dzień 71 (28/14/29)

Krótko, zwięźle i na temat -> planty okropnie popie****ają :wal: Po otwarciu ten zapach.... :uff:, dostały jedzonko w postaci Boostera nr.3 1ml-> 1 litr. Jeszcze jeden-dwa razy dostaną żarcie i kończymy z nawożeniem ;p Ani razu nie mierzyłem EC i nic się nie stało, więc jak ktoś ma te nawozy i niema EC metra śmiało się może kierować moimi wskazówkami. Puchną w oczach i zalewają sie żywicą po tej papie od Woma Tuintechniek :D polecam przy okazji sklep -> [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] . Zawsze wszystko wporządeczku :)



Barney Kid




Afgan








PM x GSC x S6 x HK




HK x DB x S6 x HK dziwaczek xD ciekawy w sumie, bardzo ładnie pachnie, ale kokosów z tego nie bedzie ;(






Black Domina x S6 x HK








Całość :)


Tyle ;p dzięki i do następnego yo!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół