nasiona marihuany

0.36 150/250 MH/HPS Bombowa Feminizacja Super bud->B.Kid,HK. x DBerry x S6 x HK, BD x S6 x HK, GSC x S6 x HK ,Afgan

Wyszukiwarka Forumowa:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemanderko!!!

Dawno tu nie wchodziłem, aż nadszedł ten dzień :)


Cel jest wszystkim znany :weed-2: Zebrać jak najwiecej kwiatów + pestek z zapylonych szczytusów


|
Zestaw niezmienny tj. \/

Box: Hydroshoot 60x60x160

Oświetlenie: Lumatek electronic 150-250W. Na wegu grzało będzie MH 150W, następna faza HPS 150W, a puchnąć będą pod HPS 250W SL

Wentylacja: Wyciąg 150mm euro dospel, wtłączający -> komputerowy 12v 90mm i jeden mieszak komputerowy 12v 150mm

Doniczki: Materiałowe 9l chyba (zapomniało mi sie xd)

W do namiotu zagoszczą :

Własnej produkcji:
-Hindu kush x Dieselberry x S6 x Hindu kush fem
-Purple Maroc x Girls Scout Cookies x S6 x Hindu kush fem
-Black Domina x S6 x Hindu kush fem

Od [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] :
-Barney Kid fem

Gratis od bodajże World of Seeds :
-Afgan fem

Gwiazda płodności i urodzaju od GreenHouse Seeds:
- Super Bud fem
Krzeseł przyniosłem w k***ę także proszę siadać spokojnie :jprd: Zapraszam

Więc tak.. zapylaczem będzie super bud, liczę na pare kul super bud s1. Pozatym zapylone zostaną wszystkie rośliny w boxie po jednym odroscie na każdą. Myślę, że trochę ich wyjdzie i że pare będzie zdolnych do out'a (wszystkie mojej prod. sa przystosowane na out i ***aniutkie sa strasznie wczesne)

Dzień 4 od wyjścia z ziemi




 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup

Siemanko!!!





Dziś nastał dzień przesadzania(dzień7, ogólnie różnie powyłaziły więc liczę od tych co powychodziły "na środku"), dania papu w postaci nr.2 Root stimulator (0,5ml/1litr) i nr.1 basic nutrition (mała szczypta/1litr) firmy Woma Tuintechniek.Dostałem je kiedyś od @flora-fauna (pozdro i dzięki jeszcze raz mordeczko, nastał ten czas :D) w zamian za przeprowadzenie fotorelacji i sprawozdanie z uprawy, na tychże nawozach. Ziemia do docelowych standardowo (moje standardy, które nigdy mnie nie jeszcze nie zawiodły) Fertile podłoże uniwersalne. Po przesiadce dostano oprysk z Asahi sl dla zmniejszenia stresu, bo znając życie w którymś coś spie****e. Aczkolwiek niekoniecznie :jprd:

Oto papciu na tą uprawę/hodowlę i prawdopodobnie na pare następnych lat sądząc po ich dawkowaniu (mocno skoncentrowane, root stimulator wygląda jak gęsta krew. Zapach podobny do ryzofuel od cyco):eek:mn:


Malczany przed przesiadką




Po przesiadce(co jest co, znajdziecie w prawym dolnym rogu każdej foty, a kolejność odmian w każdym poście postaram się zachować.) Każda została pryśnięta Asahi SL w celu złagodzenia stre.su. Super budowi ***ałem głowe i PM x GSC x S6 x HK ( jest na środku i 4 szczyty idealnie się wpaszą w puste przestrzenie pomiędzy pozostałymi plantami)












Zdj dzisiejsze tj. 03.09--HKxD. Berry x S6x HK ----Barney Kid
-------/\SB-----Afgan--------/\PMxGSC x S6xHK---Black domina x S6 x HK
Tak widze, co się z plantami dzieje po jednorazowym (jak narazie) dodaniu odżywek od Woma :D popie****ają jak na czeskiej mecie :delg:

Pozdrówka :troll:
 
Ostatnia edycja:

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup

Elo elo!!!


Dzień 12

Dziewoje cisno :D chyba im pasi :grz: Za około tydzień naginanko itd. Naszła mnie też ostatnio ochota coby przerobić troszke czekoladki na coś mocniejszego :czacha: Bomby z samych oparów idzie dostac (foty pod zdj. plantów) xD
Koleżanki dostały dziś wode pH 6,5 (z przyzwyczajenia juz dopisywałem "mm" xd) + 1/3 łyżeczki miodu naturalnego.















Kuchenmajster :D bezpiecznie w garażu, dobra wentylacja i mozna robić na gazie :D co do tej kuchenki polecam w uuj xD robilem olej juz dwa razy i z jednej puchy praktycznie nic nie ubylo, a dosc dlugo gotowalem (tej żółtej z butanem do turystycznych)







Trzeba pilnować i ustawić odpowiedni ogień, żeby oparów nie było zbyt wiele i nie "ściekały" pod garnek wtedy nic nie wy***ie :D potwierdzone info.





Pozdro i do następnego :dancee:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Feminizejszyn

Witam wszystkich!


Wcześnie dziś dzień zacząłem, więc pomyślałem, że już czas! :)
Hermiony nie było, ale był super bud :jprd: 2 razy pryśnięty. Za pierwszym razem delikatnie powcierałem azotan w liście, drugi raz żeby za szybko nie wyschło. Ciekawe czy zadziała. 3-4 lata leżał w szafce już rozrobiony (stężenia jakie robiłem już nie pamietam, ale bardzo mało dawałem azotanu do wody destylowanej) :D
Daily Tip : Jedyne co jest pożyteczne w gotowym Silver Sprayu (przynajmniej w moim przypadku) to za***ista buteleczka z atomizerem. Idealna pod rozrobiony azotan.





Pozdro! Co tu taka cisza? Zapraszam do komentowania ! :D :kres:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup

Siemanko!!!


Dzień 17

Naszła mnie ochota na przykombinowanie przy plantach :grz: i je nagiąłem. Na szczęście obyło się bez jakichkolwiek problemów. Dziewczyny sie akurat zrównały ze środkową PM x GSC x S6 x HK która była cięta i jej nie giąłem. Wszystko za***iaszczo odbiło po przesadzeniu. :wal: Dostały wode z root stimulator i basic nutrition.













Pozdro! :delg:
 
P

pozytyw

Guest
Ładnie ! Bawicie sie widze tutaj. Ja zarobiony. Zrób kto za mnie.. pozdro !
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siemanko!!!

Superbud ruszył. Z wiatrakami coś sie powoli dziać zaczyna. Pokrecilo lekko te co byly pryskane chyba bedzie git :D
Pasie sie na wolnym wybiegu xD


A tutaj z wczorajszego obiadu mielony :kuch:






Pozdro! Za okolo 2-3 dni upek z boxa, dziewczęta odbijają :eek:mn:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup

Siemanderko!!!


Dzień 24

Dziouszki bardzo fajnie odbiły co mnie cieszy :D PM x GSC x S6 x HK musiałem zrównać szczytexy, na zdj będzie widać o co mi chodzi z tym wypełnieniem :D Dostały :eek:mn: wode + basic nutrient + roots stimulator 1ml/1L (ostatni raz). Teraz tak.. W książeczce z tabelką dawkowania jest napisane, że 1kg basic nutrient wystarcza na około 1000L co daje 1g na 1l wody, ale uważał bym z tym, osobiście daje szczypte (nie ważyłem ale sądząc po ilości tego nawozu we wiadereczku daje niecałe 0,5g lub nawet mniej) i planty są zdrowiutkie itd., ale nie mnie to oceniać ;p. Sprawdzcie sami. [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]














Dzięki za odwiedziny! Widzimy się niebawem!
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
łup łup-> przełączenie na 12/12

Siemano


Dzień 30 (28/2/-)

Zacznijmy od lampy :D Nie poczaiłem się, że MH cały czas popierdzielała na 175W (swoją drogą kiedyś HPS 150tka mi smigała na 250w pare dobrych godzin xd dziwie sie, ze nic sie nie od***ało.. też akcja że myslałem że przełączam z 150-175 no a było troche wiecej :chili: xd) musiałem im kiedyś zwiększyć powera na balascie i zapomniałem później ująć mocy xd, ale mniejsza z tym :jprd: Idą ładnie ciągną do HPS'a którego zalożyłem 2 dni temu, nie zostawiałem część indukcji na MH, gdyż lubie wysokie pały :jprd: Dostają sam Basic Nutrition Szczypta-1L-1,5L [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION]. Sory za foty, ale jakieś takie chujowate mi powychodziły :jaja: na następny raz postaram się je wyjąć z boxa.

Barney Kid


Afgan


PM x GSC x Serious 6 x H. Kush


H. Kush x D. Berry x Serious 6 x H. Kush


BD x Serious 6 x H. Kush


Super Bud ->jak widać niższe liście już ładnie pomarszczone :D


Będzie golone gdzieś za tydzien-półtora


Ogólny


Light up!


Pozdro! Dzięki, że wpadliście! Do następnego!
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
MH na HPS po indukcji raczej sie zmienia, nie w trakcie. :crazy:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
MH na HPS po indukcji raczej sie zmienia, nie w trakcie. :crazy:

Dobre jest :kres: robiłem i tak i tak, tym razem zapragnęło mi się powrócić do korzeni jak za pierwszym razem :alien: Zawsze można jeszcze zmienić, ale po co?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Zależy od genów, tego ile masz miejsca wzwyż i czy chce Ci się je łamać. :p
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Obiecałem to są chyba lepsze :D

Siemanderko!!!


Nudziło mi się to wykonałem siatkę home made i ją zamontowałem do boxa. Jako iż mówiłem wczoraj, że wyjmę planty i porobie foty to nadarzyła się okazja i oto one :D Dziewoje dostały po 0,5l czyściocha i wszystko gra, leco jak szalone teraz :grz:

Siata :D a planty bedo podpisane na każdym zdjęciu, prawy dolny róg.














Zmarszczak :D


To tyle, pozdro!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół