nasiona marihuany

Ekstrakcja nadkrytyczna CO2

Wyszukiwarka Forumowa:

kerlan

Member
Rejestracja
Sie 12, 2020
Postów
10
Buchów
0
Zasłyszałem nową metodę wydobycia żywicy z marihuany. Czy ktoś wie coś na ten temat? Byłbym skłonny kupić taki ekstraktor. Na ten moment wiem, że roślinę trzeba zmielić i poddać obróbce pod ciśnieniem i temperaturą. Ale jakim ciśnieniem i temperaturą najlepiej obrabiać konopię?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,175
Buchów
5,062
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Poszukaj na zachodnich forach. Tu znajdziesz bardzo mało - było coś w jakimś wątku lata temu. Jeden z użytkowników ma możliwości techniczne budowy takiej aparatury - a z uwagi na warunki podczas takiej ekstrakcji łatwe to nie jest. Nie wiem czy dalej z tym działa czy nie.

Był na forum schemat aparatury uproszczonej do ekstrakcji CO2 - ale tam stanu nadkrytycznego się nie osiąga. Także nie proste do zrobienia.

Opinii praktyków - instrukcji czy sprawozdań na F# z tego co mi wiadomo nie ma.
 
Ostatnia edycja:

radecky94

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
64
Buchów
3
Odznaki
1
Zasłyszałem nową metodę wydobycia żywicy z marihuany. Czy ktoś wie coś na ten temat? Byłbym skłonny kupić taki ekstraktor. Na ten moment wiem, że roślinę trzeba zmielić i poddać obróbce pod ciśnieniem i temperaturą. Ale jakim ciśnieniem i temperaturą najlepiej obrabiać konopię?
Żelazko i papier do pieczenia i lecisz :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół