nasiona marihuany

Kosmici na pełnej by Kosmiczny

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Witam wszystkich z naszego forumowego undergroundu.
:alien:

Na wstępie chciałbym podziękować naszemu hojnemu koledze [MENTION=95329]Mr. Weed420[/MENTION] za kozackie printy :grz:


Sprzęt, którego będę używał:

normal_IMG_2026.JPG


Plany są grube, ale fot nie będzie dużo (oczywiście, jeśli chodzi o początki)

Nie lubie wystawiać kolonizujących na światło dzienne

Aktualnie na stanie 13 słoi w trakcie kolonizacji od dnia 23.08 godz 23:40

normal_IMG_2022.JPG


W słojach Equador i Golden. Gdzies tam z tyłu szafy za***ałem jeszcze meduzy :gitt:

Niedługo dojadą do mnie słoje i wcisne tu jeszcze kenaia


Ogólnie w planach jest przyk***ienie z grubej rury także stay tuned :dela:


 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
Życzę dużo kapeluszników :D Ja się nie mogę coś zabrać za kapelusze od zera. Zawsze jakoś kupuje growkity :p
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Growy spoko, bo mało ***ania.
Aczkolwiek mało tripów z tego a ziomki też są chętne :gand: za dużo gąb do wykarmienia growkitem :passing-joint-smile

Ogólnie byku nie wiem za ile kupujesz, ale drogie są, bo tak koło tych 170 zeta a ja na sprzęt wydałem 500 i będzie z tego tematu :gand:

jak odejmiesz 150 zeta za zarodniki ze stronki (bo nie wszystkie były od ziomeczka weedmana) to w cenie dwóch grow kitów masz giga uprawe.
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
Ostatnio jak kupowałem, było to chyba 8 miesięcy temu, to były za 180zł :p Miałem grubą podróż po 6g suszonych mckennai i jakoś już później nie chciałem.

Że taniej wychodzi to ja wiem :D ale no właśnie więcej ***ania. Zobaczymy, może teraz sam wyhoduje te magiczne sk***ysyny :gand: Mam jeszcze wywar na mikrodawkowanie w lodówce :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Taki na alkoholu wysoko% robiony?
Bo chciałbym jakiś sprawdzony sposób na skrystalizowanie psylocibiny alkoholem :gand:
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
W lodówce akurat siedzi z imbirem i czosnkiem normalnie zalewany wodą 95 stopni. A ten imbir i czosnek, żeby nie spleśniało i na dolegliwości żołądkowe.

Najlepiej wychodzi na metanolu :freak: ale z racji tego iż jest trujący, to nie zabierałem się za to. Próbowałem robić tak, że kosmitów mieliłem na pył, dodawałem do spirytu 96,5%, kolbe z spirytem i kosmitami wkładałem do garnka z wodą i nie doprowadzając wody do wrzenia (spiryt wrze w ok 80) tak gotowałem jakieś kilka godzin do odparowania żeby coś tam zostało. Po tym zabiegu przez filtr i to co zostało na filtrze znowu powtórka x2, przez filtr i do butelki w ciemne miejsce na krystalizację. Coś tam wychodziło, ale butelka mi się zbiła i tyle z tego było :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Siemasz:tiphat:
Widzę że MR.Weed w tym roku print sponsorem jest:herm:
Goldena masz i equadora?
Będę zaglądał i powodzenia:snoop:
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Należy musi się jakieś podziękowanie.
Na 100% jak bede mial coś co go zainteresuje to się podziele :zab:

Ty [MENTION=95475]dzefrej59[/MENTION] jak mi podasz dawkowanie to pie****ne taki experyment :gand:
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
Należy musi się jakieś podziękowanie.
Na 100% jak bede mial coś co go zainteresuje to się podziele :zab:

Ty [MENTION=95475]dzefrej59[/MENTION] jak mi podasz dawkowanie to pie****ne taki experyment :gand:

Na każde 1g maszrumsów dajesz 100ml spirytusu.
Kapeluszniki mielisz na pyłek, dodajesz do kolby ze spirytusem i wkładasz do garnka z wodą żeby chociaż do połowy kolby była woda.
Oczywiście musisz wyczuć ilość wody w garnku, żeby nie wypływała Ci kolba.
Ten miks gotujesz tak, żeby spirytus wrzał, ale woda w garnku nie i gotujesz to przez kilka godzin. 3-5
Zawartość kolby musisz przefiltrować przez filtr od kawy, to co zostanie na filtrze dajesz spowrotem do kolby, a przefiltrowany płyn do osobnego słoiczka.
Powtarzasz z pozostałością filtra tak z 2-3 razy (lub jak masz magicznych przybyszów za dużo, to nie powtarzasz tylko dajesz nowe)

Słoik z miksturą odkładasz w ciemne miejsce i po kilku dniach do tygodnia powinnien się wytrącić na dno osad lub kryształki na ściankach.
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
Siemasz:tiphat:
Widzę że MR.Weed w tym roku print sponsorem jest:herm:
Goldena masz i equadora?
Będę zaglądał i powodzenia:snoop:

Jeszcze powinno się kilka fotorelek pojawić ale coś się porozmyślali chyba :fishh:
Nom te 2 odmianki posiadam, goldenka dostałem jako gratis z racji że pomieszałem dane do wysyłki i 1 paczka nie doszła to w drugiej dostałem gratis. :)

Fajnie że się pojawiłeś kosmiczny, Lekko już widać grzybnie na kukurydzy to dobry znak, jaką metodę uprawy wybrałeś? monotub/tacki ?
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Zanim zacznę o tym, co planuje itd.
To ci powiem byczku, że się trochę srałem o przypał i czekałem na ten # na spocie, o którym gadaliśmy, ale zauważyłem, że rolnik daje radę, także mówię dobra, bezpiecznie można zaczynać ;p

A teraz trochę o przedsięwzięciu.

Ogólnie jutro zaczynam giga expansje projektu do rozmiaru 60 słoi (wiadomo wszystkiego nie pocisnę w jeden dzień, bo szybki mieści kilka słoi) :alien:

Jeżeli chodzi o miejscówkę wysypu tematu ze słoików to mam kilka pudeł, które załaduje taką warstwą kilku centymetrów. (btw monotub to chodzi ci właśnie o pudła jo? Bo nie zagłębiałem się w nazewnictwo)
Poza pudłami mam w ch*j wiaderek, które też wypełnie :gand:
I jeśli wyjdzie mi ta kukurka ładnie to wtedy już lvl up na żyto i rozmnażanie słoi ze słoja. Już nawet przygotowałem box do tego tematu :gand:

Fotki boxa
normal_Bez20tytulu~0.png


normal_IMG_2027.JPG


Potem chętnie poleciałbym coś więcej niż tylko eq, gt i mc. No to by było tak pokrótce.

Mam jeszcze pytanie co do meduzy, kiedy mogę się spodziewać jakichkolwiek zmian w miodzie?
Kiedy rezygnować i ponowić próbę?
Słabo ogarniam właśnie te gałąź, ostatnio zrobiłem kilka, ale nic tam się nie działo także otworzyłem jeden słoik zapach był normalny bez nawet nutki czegokolwiek co mogłoby niepokoić.
:grzyb:

---------- Post Zaktualizowany 21:30 ---------- Data pierwszego postu 20:02 ----------

Szybki up fotek (btw lane były mikro ilości zarodników a tu takie cuda) a i oddalam pytanie o meduze :alien:


Piękna

normal_IMG_2036.JPG


normal_IMG_2030.JPG


normal_IMG_2033.JPG


normal_IMG_2031.JPG
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemasz... przy projekcie bardziej masowym skup się na odpowiedniej powierzchni do owocnikowania... tzn. lepiej celować w pojemniki o większej powierzchni z cieńszą warstwą substratu niż w wąskie z grubą warstwą... dodatkowo dobre efekty daje mieszanie zaszczepiacza z pasteryzowaną słomą... niebawem sam odpalam A++ na substracie żytnio-słomowym (czekam za pełna kolonizacją 1,5l słoja żyta)...
:tiphat:
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
O kurde El [MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION], widze że zmieniłeś punkt widzenia co do mojej osoby :gand:
Miło, miło, ogólnie byku własnie tak jak mówisz będzie robione.
Wiadra są czarne i cienkie także przytne je z deka a przy okazji nie bede musiał się martwić o to że mi owocniki bokiem pójdą.
Zangażuje w to jeszcze 4 przezroczyste pudła (tam będę szukał rodziców następnych pokoleń).
A co do słomy to jeśli będę się za nią zabierać to ogarne sobie te torby i zgrzewarke i wtedy pokminie (ale to bardzo odległe plany)
Mam jeszcze pytanie co do meduzy ona tak koło tygodnia półtorej ma sie wykształcać w tym słoju?

P.s. [MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION] kusiło mnie żeby dodać mojego szybkiego, bo podobały mi się te zarodniki którymi się dzieliłeś, ale im mniej pazerny człek tym, tym mniejszy przyps ;p
 

Mroziq

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2014
Postów
84
Buchów
0
Nono, zasiadam i obserwuje.
Pisales, ze zmieniles mieszkanie ta? Oby tam razem ojciec nie wyczail hahah

Widze, ze kupiles tez szybkowar? W poprzednich relkach robiles wszystko w garnku. Zauwazyles lepsze efekty po przerzuceniu sie na szybki?

Sam niedlugo zamierzam z czyms wystartowac, dlatego najlepiej zadbac o wszystkie szczegoly :dance:

Z fartem kosmito!
 

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Witam [MENTION=71102]Mroziq[/MENTION]

Słuchaj byniu, garnek jedynie da rade przy cienkim substracie (także jedynie ryżowe ciasteczka , z których mało tematu a dużo ***ania)

Szybki jest niezbędny, jeśli chodzi o lepsze uprawy.

Mieszkanko nowe, ale kocyk ten sam (to będzie najsławniejszy kocyk na haszyszu) :gand:

Ogólnie, jeśli jest zainteresowanie i chcesz ruszyć z własnym projektem, to ja specjalnie dla ciebie zrobię poradnik :alien:

---------- Post Zaktualizowany 12:52 ---------- Data pierwszego postu 09:09 ----------

Fotki :uff:


Pierwszy zaszczep GT (23.08 ) po wstrząsaniu 28.08


normal_IMG_2063.JPG



normal_IMG_2060.JPG



normal_IMG_2062.JPG


Zaszczepka EQ przed wstrząsaniem 25.08

normal_IMG_2064.JPG


---------- Post Zaktualizowany 18:19 ---------- Data pierwszego postu 12:52 ----------

El [MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION] podpowiedz mi z tym monotubem, bo mam rozkminy jak to zrobić, żeby na 100% grało.

LEGENDA KOLORÓW

Czerwony - substrat
Czarny - folia ala strecz (przezroczytsa)
Niebieski - woda
Pomarańcz - werm

Opcja nr 1
normal_2x.jpg


Opcja nr 2

normal_1x.jpg


Kmina z wiaderkami

normal_ww.jpg



Ta wiem misztrz painta w akcji :ele:
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół