nasiona marihuany

[AF] [1.44m^2] [600W HPS] 10x gorilla cookies

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pozytyw

Guest
To i ja ciebie poprawie, bo zrobienie nasion to jeszcze nie hodowla ;)

Honza, z calym szacunkiem, zeby zrobic nasiona trzeba "zahodować" ..

btw. uprawa vs hodowla - no hodowla brzmi bardziej niechlujnie, kojarzy sie z hodowla masowa swin..
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Jak na razie ten temat nadaje się do kibla - fotorelacja bez zdjęć, hieroglify i dwie strony spamu. :good:
 

doktorrafal

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2020
Postów
116
Buchów
0
A gdzie filtr węglowy? Chyba, że nie interesuje Cię wydostający się zapach :p

Osuszacz, jak najbardziej przydatna rzecz. Ja mam fral dry digit 13ic za 750zł i na prawdę robi robotę w pomieszczeniu.



Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Im większa doniczka, tym lepiej. Oczywiście w granicach rozsądku.

gosciu juz 2lata sadze mam za soba 23odmiany i mi nie powiesz ze wieksza donica lepsza bo na 6.5l wale po 100g automaty a w 11l daja tylko 50g robilem juz w uj testow i nikt mi nie powie ze 11l sa lepsze od 6.5l
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
gosciu juz 2lata sadze mam za soba 23odmiany i mi nie powiesz ze wieksza donica lepsza bo na 6.5l wale po 100g automaty a w 11l daja tylko 50g robilem juz w uj testow i nikt mi nie powie ze 11l sa lepsze od 6.5l

a ja wale w 2 litrowej 300g automata.
łądnie pie****isz w co drugim temacie
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
A ja wszędzie wale i się nie chwale
 

Dioner

Member
Rejestracja
Sty 5, 2020
Postów
8
Buchów
0
Dobra temat odbiega od tematu więc jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia zostaw to sobie
W przyszłym tygodniu będę zdjęcia i wtedy każdy może sie popisać zdobyta wiedza i mi doradzić
 

Dioner

Member
Rejestracja
Sty 5, 2020
Postów
8
Buchów
0
Growbox jest już złożony. Nasiona w donicach. Wiatrak mieszający później dołożę Jest tylko problem mały spadł mi magnetic ballast i wyrwałem kabel Czy da się to naprawić ?




 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dioner

Member
Rejestracja
Sty 5, 2020
Postów
8
Buchów
0
Na razie 9/10 dziewczynek się obudziło.Temperatura 24.5C i 60-65% wilgotności.
Wydaje mi się ze jedna wyciągała się . A druga przypiekła sie od lampy . Może ktoś wypowiedzieć się na ten temat ?



 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dioner

Member
Rejestracja
Sty 5, 2020
Postów
8
Buchów
0
Dzień 5
Dziewczynki są 24hrs pod światłem
Wczoraj dostały biobizz heaven 1ml/1L .Środkowa wygląda na większą od pozostałych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół