nasiona marihuany

[Inpost] Od 1 września zakaz produktów konopnych

Wyszukiwarka Forumowa:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Witam, tak jak w temacie dotarła do mnie zła informacja o zakazie przesyłek z produktami konopnymi w paczkomatach firmy inpost.

Źródło:
https://faktykonopne.pl/od-1-wrzesn...oduktow-z-konopi-nawet-zywnosci-i-kosmetykow/

Wklejam to informacyjnie, że z seedbanków i innych konopnych sklepów taka funkcja może zniknąć.
Jest to oczywiście strata dla firmy, z drugiej strony ich rozumiem, ale słuszna uwaga, ale dlaczego zakaz tego w czym na 100% nie będzie THC?
Ktoś świetnie zauważył, jak to jest z tym, że proszku do pieczenia nie zakazali, skoro to może być amfetamina...

Oj drodzy palacze, już sobie tego kremu konopnego do rąk z THC nie popalicie :jprd:
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
W sumie to je**c ich. Wiadomo, korzystam na codzień praktycznie tylko z dostawy do paczkomatu, ale też zdarza mi się z allegro zamówić przez PP odbiór w punkcie. PPma już sporo automatów, a zawsze i tak można sobie do ząbki zamówić. Dobrze by było, gdyby sklepy zaczeły udostępniać taką opcję dostawy przez pp.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
***ał ich pies i małe pieski. Jesteśmy narkotykową machiną tego kraju i nie powstrzyma nas nikt :delg:
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
W sumie to je**c ich. Wiadomo, korzystam na codzień praktycznie tylko z dostawy do paczkomatu, ale też zdarza mi się z allegro zamówić przez PP odbiór w punkcie. PPma już sporo automatów, a zawsze i tak można sobie do ząbki zamówić. Dobrze by było, gdyby sklepy zaczeły udostępniać taką opcję dostawy przez pp.

Tylko ja latam zawsze na VPN, z kill switchem w razie czego, płaciłem krypto, które kupiłem z prowizją u słupa.
Docelowo e-maile na yandex zakładam, potem wykorzystuje do innego pewnego usługodawcy, yandex usuwam i ten docelowy wpisuje, a wszystkie dane łącznie z telefonem to losówka prócz e-maila, a po dealu usuwam ten docelowy również.
Dlatego dla mnie paczkomat był zbawieniem, nie trzeba było nigdzie mordą świecić, pod paczkomat w kapturze i jazda, w losowych lokalizacjach z dala od domu.
 
Ostatnia edycja:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Jeszcze nam dużo do nich brakuje...


Ale kto wie, może w przyszłości będzie wyglądać to tak :D


Ps. Informacja dla służb, które nie wątpliwe zerkają na to forum - Nie, nie tworzę bojówki, to są żarty :oczy:

Nam niestety pozostają tylko tajemnicze dźwięki, które nie potrafią znieść tego, co się tu odwala w kraju.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Dobra a jak mają zamiar ustalać zawartość przesyłek?
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Tylko klientów im ubędzie. Zawsze jest Poczta. Już przesyłki szły przez całą Polskę.
 
P

pozytyw

Guest
No ale growshopy normalnie ? Tylko konopne. Co za qtasiarze pisowskie patolskie
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Mi się wydaje, że to pic na wodę fotomontaż, dostali gdzieś odgórnie prikaz i muszą się dostosować. Przecież wystarczy, że wysyłając nasiona jako nadawcę zamiast "Sklep z nasionami złej niedobrej marihuaniny" wpiszą "Sklep z kolekcjonerską kupą" czy cokolwiek i nikt w inpoście tej paczki nie będzie otwierał i ustalał zawartości, przecież gdyby dostawca chciał sprawdzić każdą paczkę to by im życia brakło, a dwa, że ludzie by się dupą wy***ali na takiego kuriera co paczki otwiera. Prześwietlać paczek nie mogą bo wystarczy, że nie wiem sobie kości pamięci EEPROM zamówię i po potraktowaniu tego rentgenem to już śmietnik jest. Normalnie paki będą szły jak idą tylko podbitka na kwicie musi być, że zabraniają.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Mi się wydaje, że to pic na wodę fotomontaż, dostali gdzieś odgórnie prikaz i muszą się dostosować. Przecież wystarczy, że wysyłając nasiona jako nadawcę zamiast "Sklep z nasionami złej niedobrej marihuaniny" wpiszą "Sklep z kolekcjonerską kupą" czy cokolwiek i nikt w inpoście tej paczki nie będzie otwierał i ustalał zawartości, przecież gdyby dostawca chciał sprawdzić każdą paczkę to by im życia brakło, a dwa, że ludzie by się dupą wy***ali na takiego kuriera co paczki otwiera. Prześwietlać paczek nie mogą bo wystarczy, że nie wiem sobie kości pamięci EEPROM zamówię i po potraktowaniu tego rentgenem to już śmietnik jest. Normalnie paki będą szły jak idą tylko podbitka na kwicie musi być, że zabraniają.
Biorąc to na logikę masz racje.
Jak wdrożą skany to nic tylko nakupić za np. 30k PLN pamięci na firmę i wysyłać samemu sobie.
Wtedy ktoś odszkodowanko zapłaci za uszkodzony towar, a klient też się może być niezadowolony, że do niego towar nie dotarł na czas, faktura na szybko się znajdzie.

Odszkodowanie za nadszarpnięty wizerunek firmy też się należy :craz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół