nasiona marihuany

Canna Boost i PK 13/14 i Bio Bizz

Wyszukiwarka Forumowa:

Prasiorze

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2019
Postów
72
Buchów
0
Siema, nie potrafie znalesc odpowiedzi na moje pytanie a brzmi ono czy Canna Boost i PK13/14 moge dolozyc do Bio Bizza ? (Try pack indoor) lecialem ciagle na Bio Bizzie ale stwierdzilem ze chce troche podkoksic roslinki i dokupilem te 2 rzeczy z Canny ktore sa mineralne.
Pytanie mam takie czy moge normalnie leciec Bio Bizz jak lecialem i dodatkowo dodac Canne jako dodatek ? Prosze o szybka pomoc, poniewaz juz chce pomalu zaczac nawozic . ?
 
P

pozytyw

Guest
Tak możesz. Lepiej tak niż tylko chemiki(mineralne). Trzeba bylo np. PK od Biotabs kupić organiczne albo Green Sensation od Plagron lub Atami Bio Bloombastic a i też TopMax od Biobizz i nawet BioBoost od BioCanna... yoooo
 

Szonru

Member
Rejestracja
Sie 4, 2020
Postów
15
Buchów
0
Moim skromnym zdaniem nie możesz łączyć organicznych nawozów z mineralnymi - tak jak mineralne nawozy zabijają bakterie w glebie tak prawdopodobnie dzieje się z bakteriami w nawozach organicznych, tak przynajmniej na innym forum ludzie pisali (co do gleby). Może niech lepiej bardziej doświadczeni growerzy się wypowiedzą
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
W nawozach bio i systetycznych skład jest podobny. Chodzi o pochodzenie tych minerałów.
Na mikroorganizmy nie powinno mieć to negatywnego wpływu, one normalnie występują w glebie a producent gleby nie zabrania używać nawozów syntetycznych.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
czy Canna Boost .. moge dolozyc do Bio Bizza ?


spokojnie możesz mieszać

mieszam canne boost z zestawem bio canna

co tu pisać,zajrzyj do ostatniej relacji jak to wygląda


co do pk w tym to jasne,możesz ... tylko już nie będziesz mógł powiedzieć że masz 'bio' ? ;)

ja dodawałem i smakowało eko panie ;choć już teraz tylko bio bloombastic leci :bal:
 
P

pozytyw

Guest
Chodzi o pochodzenie tych minerałów.

Jakich minerałów ? Jak to w laboratorium syntetyzowane. Azofoska jest mineralna ? No do ch..

spokojnie możesz mieszać

a dodawałem i smakowało eko panie ;choć już teraz tylko bio bloombastic leci :bal:

Mocny nick poparł , więc nie ma też zbytnio się kłócić

A to taki srkomny zestaw koxów (stymulatorów) jakie leje..
IMG_20200827_005659.jpg
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Sugar Royal zawsze na propsie, najmocniejszy stymulator z kilku które używałem. Bardzo dobry jest też GHE Bio Bloom - nie mylić z Biobizz Bio Bloom.
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Jakich minerałów ? Jak to w laboratorium syntetyzowane. Azofoska jest mineralna ? No do ch..

Potas, wapń to nie minerały? Pozyskiwane są w zakładach chemicznych, ale to nadal są minerały, tyle że syntetyczne.
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,786
Buchów
10,100
Odznaki
9
Potas, wapń to nie minerały? Pozyskiwane są w zakładach chemicznych, ale to nadal są minerały, tyle że syntetyczne.



Wapń to pierwiastek, a minerałem jest Dolomit, Potas to pierwiastek, a minerałem jest np. Sól potasowa,.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół