nasiona marihuany

Panowie kiedy to kosić ??? Pozdro !

Wyszukiwarka Forumowa:

MagicGarden

Member
Rejestracja
Sie 25, 2020
Postów
9
Buchów
0
Witam wszystkich growerów, niestety byłem zmuszony założyć nowe konto... do poprzedniego straciłem hasła. Możecie mi doradzić kiedy to skosić? Tak wiem zdjęcie z lupą itp niestety nie mam takich gadżetów. Ten out jest na wariata... Zdjęcia może nie są najlepsze lecz może ktoś ogarnięty mi coś doradzi, panienki mają 72 dni, stopień światła 100% można powiedzieć że rosną na szczerym polu... niestety zaczęła się psuć pogoda teraz przez 1.5 tyg mają być same deszcze A w nocy nie jest już ciepło, zaczynam się obawiać o pleśń. Na topach około 70% rudych wlosków Poniżej wrzucam zdjęcia. Dzięki!.











 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Jak się boisz o szarą, to ciachaj, bo wyglądają, że chyba już. Szkoda, że nie możesz zweryfikować pod lupką... To jest koszt 10 czy 15 zł (taka lupka 60x z diodami led)...
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Możesz już . Ale ja bym poczekal jeszcze tydzień jeśli nic Cię nie goni , jeśli nie ma pleśni i jest ładna pogoda to śmiało.... trzymaj jeszcze
 

MagicGarden

Member
Rejestracja
Sie 25, 2020
Postów
9
Buchów
0
Właśnie chodzi o to że pogoda jest lipna, 0 słońca, 30% dnia pada I w nocy dziś było 13 stopni. A teraz akurat poprostu nie ma słońca same chmury. :scared-and-sweating
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Właśnie chodzi o to że pogoda jest lipna, 0 słońca, 30% dnia pada I w nocy dziś było 13 stopni. A teraz akurat poprostu nie ma słońca same chmury. :scared-and-sweating

to doglądaj codziennie i kiedy zobaczysz zalążki pleśni, to od razu ścinaj
 
O

OdcieńZieleni

Guest
strzelam, że już dawno tam pleśń jest, co na to wskazuje? kondycja krzaka, obumarłe liście które wchodzą w topy, ścinaj koleżko bo lepiej juz napewno nie będzie
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Dokładnie obumarłe liście się wycina bo to pożywka dla grzybów. Jak nie ma słońca i tylko pada to przez te parę dni progresu roślina jakiegoś dużego nie zrobi więc nie ma co trzymać.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Ciachaj, kondycja roślin jest już słaba, pogoda też lipna się zapowiada, nie ma sensu nawet pryskać bio na grzyby. [MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] może mieć racje, miej na uwadze to co napisał i przy trimingu poszukaj pleśni.
 

MagicGarden

Member
Rejestracja
Sie 25, 2020
Postów
9
Buchów
0
Dziekuje za pomoc !

Dzięki wielkie Panowie, 3 ostatnie komentarze zadecydowały że jutro kosa. Życzę sukcesów i z fartem ! :brawo::odlot::watyo:

PS : Do zobaczenia za rok !

---------- Post Zaktualizowany 22:24 ---------- Data pierwszego postu 18:15 ----------

Panowie kolejny problem, ogolnie mialem przygotowane miejsce do suszenia cieply i suchy strych, lecz jak sami widzicie kosa nadeszla szybciej i nie mam jeszcze dostepu do tego strychu... Czy jak wloze temat w papierowe torby plus torebki ryżu ktory pochlania wilgoc i wrzuce to do neizbyt ciepłego garazu to bedzie ok ?
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Dzięki wielkie Panowie, 3 ostatnie komentarze zadecydowały że jutro kosa. Życzę sukcesów i z fartem ! :brawo::odlot::watyo:

PS : Do zobaczenia za rok !

---------- Post Zaktualizowany 22:24 ---------- Data pierwszego postu 18:15 ----------

Panowie kolejny problem, ogolnie mialem przygotowane miejsce do suszenia cieply i suchy strych, lecz jak sami widzicie kosa nadeszla szybciej i nie mam jeszcze dostepu do tego strychu... Czy jak wloze temat w papierowe torby plus torebki ryżu ktory pochlania wilgoc i wrzuce to do neizbyt ciepłego garazu to bedzie ok ?

To nie jest dobry pomysł, ale jak będziesz musiał, no to co poradzisz.
Pokombinuj, temperatura to mały problem.
Wilgoć się liczy i susz musi być w miejscu gdzie ma przewiew.
W takim worku papierowym, to nie bardzo zapewnisz ten przewiew, ale powinno się udać z tym ryżem tylko musisz to kontrolować.

Ps. ten ryż z czasem zacznie oddawać wilgoć, a nie pobierać, wtedy go warto wymienić, bo w takim worku tej wilgoci będzie sporo, może coś bardziej przewiewnego?
 

MagicGarden

Member
Rejestracja
Sie 25, 2020
Postów
9
Buchów
0
Już po ścince.

Mordownicy, temat już ścięty, nie podejrzewałem ze tyle tego bedzie z 12 krzaków (2 Pełne duze torby z biedronki upchane na maxa ) Nigdy w życiu nie widziałem tak dużych automatów bez jakich kolwiek treningów. W dodatku mają one 75 dni, są zbite 80 % trichomow bursztynowa. Myśle że całym sukcesem było to iż mozna powiedziec ze rosły w szczerym polu 100% słońca. Temat narazie sie suszy w suchym i ciepłym domku przez 2 dni pozniej wywalam do garażu. Dzieki wielkie za wszystkie porady. Jak temat bedzie suchy w słoikach wrzuce wam fotki. Pozdro i z fartem !!! :def1::lisc::spalony:

PS :
12 Auto Devils Kiss od Holenderskiego Skuna.
Rosły w 20 litrowych workach ziemi.
Odżywki na weg tylko Biohumus a na flo Planton K i Burza kwiatów, plus raz oprysk Topsinem 500. Nie wiem po co bo nie ma ani grama pleśni !
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
I właśnie dlatego nie ma pleśni bo robiłeś opryski Topsinem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół