nasiona marihuany

Os By Woodenman od Ambrosia seeds co

Wyszukiwarka Forumowa:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Siema !

Szybki Os od Ambrosia Seeds

Zasady :
-Tylko osoby, które wcześniej nie miały tych sionek !
-Każda osoba może prosić tylko jeden zestaw ( pakiet ) z każdej odmiany
- Rozpoczęcie fotorelacji przed 01.11.2020
-Fotorelacja z zdjęciami z całego gro jak i harvestu oraz suszu
-Wspomnienie w FR od jakiego breedera są nasiona
-W razie nie powodzenia , problemów , sytuacji trudnych czy losowych wyjaśnienia będą opisane w tym temacie
W razie nie wywiązania się z powyższych punktów, napisanie przyczyny w tym temacie jest wymagane a nie pw czy w FR.

Złamanie zasad tego OS będzie zgłaszane do modów, bez wymówek że było wyjaśniane na pw, fr czy że internety ucięli .

Wybór osób które dostaną sionka tylko wyłącznie zależą od mnie bez wnikania a czemu on a nie ja.


Pakiety które mam do rozdania to :

REG:
-Apple Smack REG jeden pakiet - 3 nasiona - bardzo fajna, smaczna i łagodnie pachnąca odmiana przetestowana by WoodenMan .

Fem :
- Vietnamagnum Autoflo (Vietnamese black full auto x Magnum auto) - 3 pakiety po 3 nasiona - Bardzo mocna odmiana testowana przez nielicznych użytkowników forum ; pokazuje płeć około 5 tygodnia gotowa do zbiorów 11-14 tydzień od siewki. Zapach Mango z szczyptą skunk, high jest bliski sativy ale topy strukturą przypominają Indi fenotype.

- Tangi X - 4 pakiety po 2 nasiona - Nowa odmiana mało info lecz z opisu jest to outcrossed po czym backcrossed do s1 Crockett's cut Tangi

-Masscrack 2.0 - 4 pakiety po 3 nasiona - Więcej osób dostało i doceniło niż w w Fr to było widać. Kto miał ten wie i zachęcam do zabrania głosu w tym wątku osobom które miały tą odmianę . Odmiana bardzo szybka ! Najszybsze flo na forum to 42 Dni !! średnia to 50-60 dni co i tak jest mega szybkie.Kilka fenotypów (3-5 rodzajów ). Moim zdaniem najlepsze jest full purple pheno, które jest turbo słodkie i nie przesadzam że porównam do różowej gumy balonowej i żaden inny strain obiecujący bycie tak słodkim do pięt nie dorównuje. Inne phena też turbo słodkie lecz można w nich wyczuć nutę innych "cytrusowych smaków "

Zapraszam do OS., Zgłoszenia przyjmuję do 5 Września a wysyłka koło 10-12 Września z Pl.
Jeżeli zgodzę się oddać sionka i komuś zależało by na wysyłce przed tym terminem jest to możliwe lecz wysyłka zostanie nadana z UK !

Pozdrawiam i zapraszam




PS: Na zdjęciach jest więcej nasion, lecz do rozdania mam tyle ile w opisie.
 
Ostatnia edycja:

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Siema Wooden, pisałbym się na Tangi jeden pakiecik :) Odpalam szafe za tydzień więc uzupełniłbym miejsce :) Pozdro
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witaj chetnie bym przygarnal pakiet , ale nie moge sie wywiazac z jednego punktu poniewaz rozpoczęcie fotorelacji przed 01.11.2020 jest nie wykonalne , sa inne os'y przed tym do zrealizowania wiec mojej kandydatury nie zglaszam , zycze innym powodzenia :) Yo.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Zacna genetyka. Wziął bym coś ale musze obejść się smakiem.. Zobowiazanie na indoor mam już wobec żula i bortka. Jesli jednak zgodziłbyś się na wrzucenie do boxa jednego planta (terminowo) a resztę zaraz po harvescie pierwszego rzutu, lub wrzucenie ich na out w 2021 - bedzie fotorelka. To chetnie przytulę jakiś pakiet konkretnego ubijacza. Masscracka 2.0 lub vietnamagnumautosa.

Tak czy siak uznajmy mój wpis jako zgłoszenie z poziomu ławki rezerwowych. Niemniej polecam się, wywiązuje się uczciwie z warunków os'ów a w przypadku jak np. ostatnio gdzie dziecko mi stracilo ziarno od zioma to oficjalnie o tym informuje(w przypadku warunków tego oesa w tym temacie padłoby info) , bez walenia w chu*a i historyjek wyssanych z palca, normalnie.

Elko.

Edit. A co mi tam, zglaszam sie. Odpale drugiego boxa albo ***ne jakies mikrogrow na ~0.16m². Jak co interesował by mnie masscrack 2.zero ewentualnie auto wietnamczyk haha
 
Ostatnia edycja:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Bierzcie Masscracki, to najlepsze zioło jakie palilem. :D
 
Ostatnia edycja:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,792
Buchów
10,105
Odznaki
9
Z chęcią przytuliłbym do BOX'a Masscracka lub Apple Smack ale przed 01.11.2020 nie ma szans na start, co najwyżej od początku grudnia mógłbym wystartować.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,637
Odznaki
5
[MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION] a takie zapytanie te Masscrack idzie jeszcze gdzieś dostać?
 
Z

z\G/esio

Guest
Chętnie przygarnę i włączę do najbliższego projektu tego Masscraczka 2.0
Pozdro!
 
U

Usunięty 79633

Guest
Kolejny wątek i masscrack zachwalany. Też jestem chętny na niego! Pewnie się nie łapie w warunkach, ale los wybierze...
 

mlodygrower92

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2011
Postów
72
Buchów
14
Siemano. Również pisałbym się na Masscrack 2.0. Akurat skończę obecne gro więc od razu poszłoby nie z fotorelka.
Pozdro
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Witam,
Zgłaszam się jako chętny na pakiecik Masscracka 2.0. Zachwalane cudo, akurat znajdzie się miejsce, bo jesień za pasem, robi się chłodniej, nowe oświetlenie zakupione więc odpalam boxa jak tylko nasiona dojdą, będą tam też pestki z OS od Gnoma, trzymaj się.

PS. Jeśli zabraknie pakietu Masscracka to przygarnąłbym tajemnicze Tangi X.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Yo!
No masscracka to każdy zachwalał na forum, chętnie bym przygarnął, ale mnóstwo chętnych widzę także Tangi X również stestuje :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
[mention="47765"]ŁUDI[/mention] wysłałem pw, daj znaka
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
[MENTION=90782]Bortek[/MENTION] Jedynie na Hiszpańskim lokalnym rynku
[MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] Ogarnięte ;)
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,637
Odznaki
5
[MENTION=90782]Bortek[/MENTION] Jedynie na Hiszpańskim lokalnym rynku
[MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] Ogarnięte ;)

A to lipa zakupiłbym jakiś pakiecik z 20 pesteczkami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół