nasiona marihuany

Herma czy co jest Pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Chlopaki co myślicie by wziac to wszystko przesadzić w wiadra i wywieźć na innego spota ponieważ nie chce by się zmarnowały jak myślicie da rade ?

Przerabiałem temat z wiadrami. Koniecznie zrób otwory na dnie i po bokach wiader żeby woda opadowa się nie zbierała. Z jednej strony będzie trzeba częściej podlewać, ale miałem przypadek że tyle deszczu wpadło, że było pełne wiadro wody :/ Korzenie zgniły i tyle było z uprawy.
 

SativGroPL

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
25
Buchów
0
Przerabiałem temat z wiadrami. Koniecznie zrób otwory na dnie i po bokach wiader żeby woda opadowa się nie zbierała. Z jednej strony będzie trzeba częściej podlewać, ale miałem przypadek że tyle deszczu wpadło, że było pełne wiadro wody :/ Korzenie zgniły i tyle było z uprawy.

Chlopaki ja wam na prawde dziękuję za pomoc lecz nic z tego nie wyszło kukurydza ścięta w dzien przesadzania temat do zamkniecia :(
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Mówiłem, po wyglądzie kukurydzy, że zaraz będzie koszona.
Dlatego już dawno stwierdziłem, że boks jest najlepszym rozwiązaniem. Żadnego grzybiarza, miłośnika przyrody, czy rolników.
 

SativGroPL

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
25
Buchów
0
Mówiłem, po wyglądzie kukurydzy, że zaraz będzie koszona.
Dlatego już dawno stwierdziłem, że boks jest najlepszym rozwiązaniem. Żadnego grzybiarza, miłośnika przyrody, czy rolników.

W zupełności masz rację na początek mam mars hydro ts600 zobaczymy co z tego wyjdzie:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół