nasiona marihuany

Herma czy co jest Pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

SativGroPL

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
25
Buchów
0
Daj im coś z większą przewagą potasu i fosforu;
Dziennymi liśćmi się nie przejmuj - właściwie każda ma inne.
Topów to ona nie ma wcale bo to jeszcze nie ten czas - jak puści większą czuprynę ( białe włosy; potrzebuje do tego wyżej wspomnianego papu i słońca ). Tylko zacznij od połowy dawki z tym nawozem.

Wielkie dzięki za odpowiedź wszystko będzie zrobione tak jak mowisz to jeszcze z miesiac na pewno potrzebuja
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Niewiele widać, rzeczywiście. Ale przy łodydze wygląda na to, że chyba może coś tam sypać jajami. Niestety przy tej jakości zdjęcia nie da się tego stwierdzić... Co do tych 4 tygodni do ścinki, to nie brałbym tego jako wyznacznik. Skup się na obserwacji samej rośliny i jej gruczołów. Jak trichomy będą mleczne, to wtedy ścinaj. Teraz daj jej rosnąć, bo dopiero zaczyna kwitnąć...

Mi chodziło, że kukurydza będzie koszona za max 4 tygodnie :) a to może w najlepszym przypadku zniszczyć krzaka, w najgorszym zorientują się i wykonają odpowiednie telefony.
 

SativGroPL

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
25
Buchów
0
Mi chodziło, że kukurydza będzie koszona za max 4 tygodnie :) a to może w najlepszym przypadku zniszczyć krzaka, w najgorszym zorientują się i wykonają odpowiednie telefony.

Przeważnie kosili u mnie na przełomie października/listopada wiec chciałbym ja skosić pod koniec września tylko pytanie czy zdazy dojrzeć
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Nie widzę, co to za odmiana. Breeder zazwyczaj podaje orientacyjny okres kwitnienia. Ja osobiście sprawdzam zawsze trichomy pod lupą i to dla mnie oznaka, czy roślina doszła, czy też nie.

Rozstrzał jest spory i nawet przy tych samych odmianach... Dla przykładu jeden AK47 doszedł w 85 dni a drugiemu zajęło to ponad 100 dni...

Postaraj się zapewnić im jak najwięcej słońca.

Powodzenia !
 

SativGroPL

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
25
Buchów
0
Nie widzę, co to za odmiana. Breeder zazwyczaj podaje orientacyjny okres kwitnienia. Ja osobiście sprawdzam zawsze trichomy pod lupą i to dla mnie oznaka, czy roślina doszła, czy też nie.

Rozstrzał jest spory i nawet przy tych samych odmianach... Dla przykładu jeden AK47 doszedł w 85 dni a drugiemu zajęło to ponad 100 dni...

Postaraj się zapewnić im jak najwięcej słońca.

Powodzenia !

4x purple maroc i 2x skunk wszystkie pół sezony co do słońca maja go naprawdę dużo poniewaz im to zapewniłem, najgorsze to jest to ze nie ma żadnego zbitego topa dzis podsypie nawozu moze jeszcze coś da się ugrać z tego
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Coś złabo to widzę, żeby się wyrobiło :/
 

SativGroPL

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
25
Buchów
0
Chlopaki co myślicie by wziac to wszystko przesadzić w wiadra i wywieźć na innego spota ponieważ nie chce by się zmarnowały jak myślicie da rade ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Jak Ci się uda nie uszkodzić korzeni, to jak najbardziej, ale dałbym jeszcze coś na odstresowanie (oprysk asahi na przykład).
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Chlopaki co myślicie by wziac to wszystko przesadzić w wiadra i wywieźć na innego spota ponieważ nie chce by się zmarnowały jak myślicie da rade ?

Jak je teraz wykopiesz to zwolnią kwitnienie i na pewno nie dojdą.
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
To teraz jasne czemu tak wolno kwitnie, ma za mało słońca.

Zapytaj rolnika czy kukurydza na ziarno czy na zielonkę. :) Jak na ziarno to za szybko nie będzie kosił.
 

SativGroPL

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
25
Buchów
0
To teraz jasne czemu tak wolno kwitnie, ma za mało słońca.

Zapytaj rolnika czy kukurydza na ziarno czy na zielonkę. :) Jak na ziarno to za szybko nie będzie kosił.

Troche glupia sprawa tak pytać tymbardziej gdyby coś znalazł moglby podejrzewać mnie a tego wole uniknąć heh
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół