nasiona marihuany

Mars hydro tsw2000

Wyszukiwarka Forumowa:

Tryndamere

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2020
Postów
102
Buchów
115
"Generalnie sugerujemy klientom, aby tak postępowali.
Sadzonka: 25%, wegetacja: 50%, kwitnienie: 75% do maks.
Zalecana wysokość to 30 do 18 cali."

Takie jest zdanie producenta na ten temat.. Czyli można je sobie w du*e wsadzić.
 

420Louis

Member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
16
Buchów
0
Siema. Posiadam tsw2000 i tsw1000 (ts). Ten drugi naprawde nie polecam chyba ze do kiełków bądź młodych klonów. Tsw2000 daje rade na prawie 1m2 na flo. Od początku do końca lecę na 100% reguluje jedynie wysokość. Zauważyłem że jak przyciemnie lampe to planty slabna bardzo nawet na 75% wiec bezużyteczny dodatek wg mnie. Pierwszy grow z 2 sezonowek (przy wielu błędach- jestem poczatkujacy) zebrałem z tsw2000 80g dobrze suchego palenia. Topy naprawde kozackie w świetle cale błyszczące. Znajomi chwalili palenie przy czym utwierdzam ich ze to od dilla lepsza partia poszła po prostu. Ogólnie oceniając lampe dam jej 8 na 10. Gdybym kupowal pierwszy raz wybrał bym tsw3000 bo lepiej mieć za dużo mocy niz glowic sie co będzie. Czy tak czy inaczej do uprawa pod słońcem to te lampy zostają daleko z tyłu. Jeszcze nawiazujac do wysokosci lampy to na vegu utrzymuje na 90-60cm a na flo 50 - 30 i wtedy planty sa żywe i skierowane ku górze.

Teraz lecę z drugą turą ale teraz 12 plantow w jednej donicy 220l l. Drugi tydzień flo. Przyrost to 2cm dziennie w zwyż i niepohamowany przyrost na boki ze co drugi dzień je przycinam z wiatraków bo przysłaniają wszystko prócz głównych szczytów. Liczę na 300+ suchego ale zobaczymy jak wyjdzie. Planty maja po okolo 70cm. Nastepny raz probuje 4 planty w 50l donicach zobaczymy co wyjdzie lepiej.
Ps. Sory za błędy ale na tel jestem.
Z fartem
 

Good Time

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
98
Buchów
2
z tego co slyszałem to sporo siana to kosztuje, lepsze to od starego poczciwego HPS z żarówką 400 lub 600?
 

420Louis

Member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
16
Buchów
0
Dluzsza zywotnosc i mniej pradu zuzywa do tego nie masz problemu ze zbyt wysoka temperatura. Tsw 2000 i tsw1000 w dwóch boxach czyli 1.5 m2 (wiatraki, nawilzacze itd) i zuzywam w ciagu 600w czyli ok. 3000kw na rok to jest naprawde malo.
 

Gandzialf O>G>

Active member
Rejestracja
Paź 4, 2020
Postów
37
Buchów
1
No to spoko. Czyli jakos daje rade;] Obawialem sie troche czy nie popelnilem bledu ze sobie ogarnalem wlasnie ta. Chcialem ta z serii fc ale nie cierpliwilem sie a nie mieli na stanie. Fajnie ze ktos to opisal jak tego uzywac bo malo o tym info;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół