nasiona marihuany

AutoMazar FEM + PESTKI ! Skąd i jakie to !?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
Siema ! :D
Out na spocie 2 szt. Automazara od Dinafem
obie zapomniane rosły spokojnie nieopodal lasu... 2 może 3 razy zajrzałem ;p
zakwitły na FLO prysnąłem Tytanitem podsypałem Dolomitem aaa no i podlałem florovitem jesiennym
ostatnio tj. 5 dni temu zajrzałęm na spota zobaczyć czy wql są tam obecne ;p
przyokazji ocenić kiedy KOSA ;p wyszło na to że już :D


więć zabrałem koleżanki ze sobą .. :D przy trymowaniu napotkałem mój PREZENT !! ;p
a prezentem była pestka/nasiono !! no i tak podłubując dalej napotkałem ich 8 szt ! <3

Także wydłubałem 8 nasion AutoMazar'a :)
skoro nie było osobnika męskiego w okolicy :) to skąd pestki i jakie to ?

Feminizowane czy Regularne ?!

wydaje mi się że nie do końca doszły ?




PoZDRawiam !
 
Ostatnia edycja:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,786
Buchów
10,100
Odznaki
9
Może się okazać także że to krzyżówka z dziko rosnącą ci wyszła. W niektórych rejonach nie da się uprawiać by pestki nie wyszły.
Masz pestki pół auto.
No chyba że były jajca ma matce. ;)
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
nie nie było jajców :D ale 100 % pewności to nie mam ;p chyba bym zauważył ;p
pół auto powiadasz .. planuje właśnie in próbować z nimi ?
a to regularne tak ? dobrze mysle ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
nie nie było jajców :D ale 100 % pewności to nie mam ;p chyba bym zauważył ;p
pół auto powiadasz .. planuje właśnie in próbować z nimi ?
a to regularne tak ? dobrze mysle ?

Kup sobie jakieś legitne pestki, wtedy będziesz mial większą pewność do tego co wyrosnie, szkoda prądu na coś, co ma duże szanse na bycie hermą albo jakimś crossem z samosiejo.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,124
Buchów
5,016
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

nie nie było jajców :D ale 100 % pewności to nie mam ;p chyba bym zauważył ;p
pół auto powiadasz .. planuje właśnie in próbować z nimi ?
a to regularne tak ? dobrze mysle ?

Tak jak Żur mówi. In to strata czasu.

Jeśli to efekt pojedynczego banana - masz coś na kształt femi z nieokreśloną tendencją do tworzenia męskich kwiatów. Może równie dobrze ich nie być jak podobnie do tej sztuki - do nawet masy. Jakiś out. z dala od innych to czemu nie - są za darmo wiele nie zainwestujesz poza czasem, jak polecisz na garści sztucznego nawozu.

Jeżeli natomiast to efekt zapylenia samosiejka to masz => odmianę medyczną o chemotypie mieszanym THC:CBD - teoretycznym 50%:50% - ale ze zmiejszoną sumą zawartości THC+CBD w porównaniu do rośliny wyjściowej - dziczki wiele żywicy i kanabinoidów nie mają - jest to raczej do 4-6% CBD ale może i 3.. Hybryda wyciągnie sobie jakąś średnią z rodziców.
Co do półauto - tak - dziczki AF nie są - są za to najczęściej zdecydowanie wcześniejsze od typowych odmian out : spodziewałbym się czegoś co bardzo szybko zakwitnie : ale niekoniecznie szybko będzie dojrzewać od startu kwitnienia. Niektóre mi znane dziczki potrafiły dalej produkować nowe kwiaty gdy już pierwsza tura nasion zaczynała się osypywać. Nie nazwę tego regułą .. Ale obserwacją konkretniego przypadku.

a teraz seria obrazków luźno powiązana z tematem: sytuacja druga hybryda z dziczką - chemotyp i "przepowiednie".

wykres jak wygląda zawartość THC i CBD : dziedziczenie na jednym allelu z kodominacją:

13.gif


tu wykres tego co wyszło po skrzyżowaniu duck foot bodajże z "dziczką" o chemo CBD F1: być może? Twoja sytuacja - krzyżówka pojedynczych sztuk - zmienność zawartości u uzyskanego potomstwa: 100% sztuk chemotyp mieszany - medyczny.

17.gif


F2 uzyskane z tego F1 powyżej - rozszczepienie:

12.gif


I na tej podstawie określono jak się to dziedziczy - art stary jak świat ;) tabela z "wyliczankami" statystyka etc:

13.gif


Znalazło by się na forum więcej ale chyba wystarczy
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Jak nie są af jak są, z pewnością jakiś odsetek. Co roku widzę, że jakas cześć samosiejki kwitnie w czerwcu.

p. s. kazdy chemotyp mozna określić jako medyczny ;)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,124
Buchów
5,016
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Jak nie są af jak są, z pewnością jakiś odsetek. Co roku widzę, że jakas cześć samosiejki kwitnie w czerwcu.

;) Posadź in - 12/12 potem 24/0 zrewegują. Kwitną bardzo wcześnie - hybrydy z rasami in - F1 bardzo przyspiesza - Ale z takim zachowaniem jak u odmian AF wywodzących się z lowridera ja się nie spotkałem. [ no tak: nie spotkałem się nie widziałem - 100% pewności tego, że się nie trafiają mieć nie mogę - mimo bardzo głębokiego przekonania ;) - z czasem się człek przekonuje, że 100% pewność jest nieco szkodliwa dla szeroko rozumianego "zdrowia' ]

p. s. kazdy chemotyp mozna określić jako medyczny ;)

Nie można Ci nie przyznać racji. To, że się jakoś tak przyjęło, że mieszany jest medyczny nie oznacza, że... inny nie łapie się na definicje leku. Przegiąłem zwyczajnie jak to mam w zwyczaju.... Zbyt wąska szufladka -- niebezpieczne "przypisanie" znaczenia.

BTW: Tak nieco zmieniając temat: Niektórzy cukier i wodę nazywają "lekiem" patrz: https://www.doz.pl/leki/k30-Homeopatyczne : pisze pod tym: Homeopatyczne - leki i preparaty lecznicze : Skoro to się łapie na definicje to mieści się w niej wszystko ;)

chwila:

Avenoc (maść)

Ficaria verna TM
Paeonia officinalis TM

Adrenalinum 3DH
Chlorowodorek amyleiny

Kategoria Homeopatyczne
Działanie łagodzi dolegliwości związane z hemoroidami

Chwilunia: Homeopatyczny bo ma jeden "składnik" którego nie ma z określoną potencją => 3DH co TM oznacza? Także jakaś "potencja" jeśli tak to jedynym składnikiem czynnym jest chlorowodorek amyleiny którego jest 0,5 g
coś co czynne być może: + wazelina + lanolina : jako nośnik.

Ładny opis dla miłośników magii - HOMEOPATYCZNE i się sprzedaje - Takie robienie ludzi w ChÓja jest 100% legal rotfl.

https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/Amylocaine-hydrochloride#section=3D-Conformer

https://www.drugbank.ca/salts/DBSALT001127

Despite the introduction of using cocaine injections for regional anesthesia in 1884, non-addictive substitutes were sought after immediately 4. Finally, in 1903 the world's first synthetic and non-addictive local anesthetic, amylocaine, was synthesized and patented under the name Forneaucaine by Ernest Fourneau at the Pasteur Institute 4. Elsewhere in English speaking countries it was referred to as Stovaine, given the meaning of the French word 'fourneau' as 'stove' in English 4.

Although amylocaine could be administered topically or injected, it was most widely used for spinal anesthesia 4. Even though it certainly possessed less severe side effects than cocaine 4, the eventual development and clinical use of newer, more effective, and even safer local anesthetics like lidocaine, bupivicaine, and prilocaine in the 1940s and 1950s superseded and made the use of amylocaine obsolete.

Znieczulenie miejscowe : nie dziwne, że ten lek "homeopatyczny" działa na Hemoroidy - skoro... znieczula miejscowo. Ja pie***le... Jak to mówią świat : w ogóle rzeczywistość jest taka jaka jest i się jej nie zmieni : ;)

http://www.lekarzehomeopaci.pl/8-ho...-lecz-biofizyczna-metoda-przywracania-zdrowia =>

O PSHLiF

Homeopatia to skuteczna, bezpieczna i tania metoda leczenia. Wszyscy lekarze w Polsce mogą praktykować homeopatię. Nie ma szczegółowych przepisów w tej sprawie. Najlepszym źródłem wiedzy na temat homeopatycznej metody leczenia są w naszym kraju stowarzyszenia łączące lekarzy medycyny, lekarzy stomatologów...

I oni ku**a działają legalnie.

eee.. oftopuje sry...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół