nasiona marihuany

Out w donicach, jest sens zabrać rośliny na doświetlanie?

Wyszukiwarka Forumowa:

WeraSknera

Member
Rejestracja
Mar 14, 2020
Postów
11
Buchów
0
Jest sens zabrać rośliny na doświetlanie pod lampe w ostatnich tygodniach/dniach życia?3 automaty, na jednym niestety pleśn występuje, wycięłam już 4 ogniska pleśni. Mam halogen 500w, szybko się nagrzewa, ale myśle że pleśn nie miała by warunków przy tej lampie z wiatrakiem i wyszłoby w sumie na +?Proszę o odpowiedzi.

---------- Post Zaktualizowany 21:57 ---------- Data pierwszego postu 21:45 ----------

sory, halogen ma 250w
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
halogen nie nadaje sie do roslin
 

WeraSknera

Member
Rejestracja
Mar 14, 2020
Postów
11
Buchów
0
ok dzięki, mam jeszcze pytanie odnośnie obrywania/przycinania liści, podłałam nawozem dziś ostatni raz cheese x amnesia 73 dzień wygląda jak te w tej fotorelacji z indoora od tutejszego growera w 75-76 dniu życia. ( https://www.forum.haszysz.com/showt...-36W-0-2m2-3x-GGS-Cheese-x-Amnesia-Auto/page2 ), nawet liście podobnie jakby się starzeją, widać stabilne geny grzesia, a pytanie brzmi czy jest sens wywalić liście na sam koniec życia rośliny powiedzmy te 3 tygodnie jeśli pogoda pozwoli je tyle potrzymać i w jaki sposób pozbywać się wtedy liści?
 

Zytoozime

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2020
Postów
59
Buchów
3
Żółto zielone jak na fotkach ja bym zostawił, obrywam tylko brązowe żeby pleśni nie łapały, łapie w dwa palce i bez użycia siły odpadają.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół