nasiona marihuany

Highrade - mikroskop i aplikacja diagnostyczna

Wyszukiwarka Forumowa:

przemiły

New member
Rejestracja
Kwi 11, 2020
Postów
1
Buchów
0
Czołem!
Przeglądając asortyment w growshopach kilka razy natrafiłem na wymienione w temacie urządzenie z dedykowaną aplikacją. Jestem bardzo ciekaw czy ktoś z Was miał okazję to przetestować lub zna opinie użytkowników. Ja osobiście jestem na tyle sceptyczny, że się nie skusiłam na wydanie 260 PLN, ale chętnie dowiem się więcej. Szczególnie interesująca wydaje mi się obietnica pomiaru stężenia thc i identyfikacja niedoborów :D dla wielu początkujących byłby to gejmczejndżer.
Poniżej opis produktu przeklejony z oferty.
Z fartem!



HIGHRADE to MIKROSKOP + APLIKACJA do pomiarów: THC, CBD w kwiatostanach marichuany medycznej, niedoborów minerałów i mikroelementów w roślinach oraz wiele innych.

Aplikacja Highrade to nowość. Rozwijająca się cały czas baza danych tej aplikacji jest umieszczona na serwerach w Izraelu. Projekt jest współfinansowany przez rząd Izraelski i powstał min. dlatego żeby każdy pacjent mógł okreslić poziom substancji czynnych zawartych w suszu roslinnym i przyjąć ustaloną przez lekarza dawkę.

HiGrade Scope zmienia smartfona w mikroskop z dostępem do zaawansowanych algorytmów, które poprzez aplikację są w stanie wykryć wszelkie cechy i właściwości badanej próbki suszu. W zestawie znajduje się urządzenie HiGrade Scope oraz kod aktywujący do aplikacji (dostępna zarówno w systemie Android, jak i IOS). Aplikację można zainstalować jednorazowo na wybranym telefonie.

Na podstawie tego zdjęcia aplikacja mobilna skanuje i bada strukturę tkanek rośliny, kolor, ilość i jakość trichomów. System korzystając z algorytmów jest w stanie oszacować procentową zawartość THC i CBD w badanej próbce oraz wskazać problemy. Aplikacja pomaga także w wyznaczeniu najbardziej optymalnego czasu na zbiory.

Główne funkcje aplikacji to:
- Wykrywanie niedoborów i nadmiarów składników odżywczych
- Wykrywanie szkodników, identyfikacja pleśni i stresu
- Optymalna prognoza czasu zbiorów
- Ocena efektywności energetycznej
- Wczesne rozpoznawanie płci rośliny
- Sugestie ekspertów

Pomiar zawartości kannabinoidów:
To bardzo ważna funkcja, która pozwala na zbadanie poziomu THC w kwiatach. Można dzięki niej porównać poziomy THC np. w głównym topie z tymi z dolnych gałęzi. Kontrola zawartości kannabinoidów jest bardzo ważna zarówno dla pacjentów, jak i użytkowników rekreacyjnych.

Diagnostyka rośliny
Od odpowiednich proporcji używanych nawozów po rozpoznanie choroby, które może uchronić Twoją roślinę przed destrukcją. Aplikacja będzie sugerować konkretne rozwiązania.

Optymalizacja zbioru:
„Kiedy najlepiej ściąć roślinę…?” to nieaktualne pytanie, jeśli posiadasz HiGrade. Wystarczy zrobić zdjęcia i przesłać za pomocą aplikacji, aby ta odpowiedziała kiedy należy zbierać plon.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,067
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Czyści nie przerywając snu? ;)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół