nasiona marihuany

szybkie ciasteczka z MJ

Wyszukiwarka Forumowa:

słodka sensi

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2009
Postów
85
Buchów
5
Witam bardzo serdecznie :)
chciałam wam dziś przedstawić przepis na ciasteczka, które właśnie robią się w moim piekarniku :D

Składniki:
• 200 g mąki
• około 100 g cukru
• mała paczka rodzynek
• 150 g masła (wykonanego wdg np. tego przepisu http://www.forum.haszysz.com/maslo-z-thc-t2563.html)
• 2 żółtka

1. bierzemy masło (ja dodałam też trochę mąki ale mąka w tym etapie jest zbędna)



2. ucieramy na jednolitą masę. Jest to trochę ciężka praca ale po czasie otrzymujemy takie efekty:



3. po otrzymaniu takiej masy dodajemy cukier i mąke i ucieramy dalej do uzyskania bardziej hmm 'ciastowej masy' która bynajmniej u mnie była strasznie sucha. Następnie dodajemy żółtka no i znów ucieramy. Tym razem jest duzo łatwiej i przyjemniej ;)
dosypujemy rodzynki (które wcześniej powinny wymoczyć się w wodzie, żeby nie były za twarde).
Tak gotowe ciasto wrzucamy na jakies 15 min zawinięte w folii aluminiowej do lodówki.
Po wyciągnięciu ciasta z lodówki blache nacieramy masłem i posypujemy bułką tartą (ja z powodu braki bułki zastąpiłam ją mąką). Formujemy ciasteczka w jakie chcemy kształty.



4. wkładamy do rozgrzanego do 160 stopni piekarnika na jakieś 20 min.
5. po wyjęciu z piekarnika i ostudzeniu otrzymujemy



jakie były efekty po zjedzeniu ciastek i walory smakowe opiszę za pare godzin.
heja <shiza>


 
Ostatnia edycja:

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
No Słodka! Czekamy! Jak tam trip? Może być że 20 minut pieczenia, to będzie za dużo i będzie słabe w działaniu. Nie wiem od czego to zależy, ale ciasto wychodzi mi jak chce, mimo tego samego materiału pierwotnego. Za każdym razem nie wiem co będzie(jaki trip)?Zasada jest taka że im mniej pieczenia tym lepszy trip.


Tazio
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
Chyba kolegę zmiotło z powierzchni ziemi :)
 

Samuel

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2008
Postów
371
Buchów
0
Koleżankę chyba :sunny: Ciastka trzeba będzie przetestować i to koniecznie. A jeśli chodzi o pieczenie to THC nie lubi temp. powyżej 180 stopni. Osobiście dałbym sporo mniej.
 

Sisiunia

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2009
Postów
139
Buchów
0
Dobra, czyli tak 170 stopni byłoby dobre, tak? no ale jak się zmiejszy temp. będą musialy się ciut dłużej piec, a więc pytanie mi się takie nasuwa czy to wpłynie na moc baniotwórczą ciasteczek? Przepraszam za zamotanie, ale sama sie dzisiaj zamotalam :spalony:

Słodka Sensi, widzę, że z Ciebie niezła kuchareczka, to już drugi przepis na samkołyki z MJ stoworzene twoją ręką widze na forum, jestem ciekawa jakie będą następne...no bo myśle, że będą! Pozdrawiam zamaszystym ruchem ręki!!!! I jak tam smopoczucie po ciasteczka, słodko jest ;p
 

słodka sensi

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2009
Postów
85
Buchów
5
no więc w smaku ciastka wyszły przepyszne :) nie było czuć chlorofilu :)
co do mocy to nie byla za rewelacyjna ale to raczej wina masła bo robione było z liści :)
no więc czekanie na faze było męczące.. tzn ja ogólnie należę do osób niecierpliwych i zawsze chce mieć wszystko od razu ;))
po czasie ciastka zaczęły powoli nachodzić. było naprawde bardzo miło i przychodziły mi na myśl różne rozkminki jak zrewolucjonizować Polske tzn w sumie zadawałam głupie pytania mojemy facetowi.. np. takie 'ile byłby wstanie zapłacić za to żeby dostać uprawnienia do legalnego palenia MJ'.
generalnie sie wy chiloutowałam i było ok.
lecz nie ukrywam, że jadłam ciastka o lepszej mocy :)

pozdrawiam :spalony:
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Ciasteczka robione według tego przepisu(masło 15g zioła) wyglądały całkiem inaczej niż na zdjęciach i wyszło ich więcej co nie zmieniło faktu,że dobrze za***ały wczoraj na melanżu ok 15 osób:D.
 
S

Synek z zawodu

Guest
ostatnio moja kobieta upiekła te ciasteczka według przepisu słodkiej sensi no i chciałem się podzielic wrażeniami :D Ciastka daja w palnik strasznie (ja na masełko przeznaczyłem 20g stafu) , nigdy nie widziałem mojej kobiety w tym stanie - dostała bezwladu nóg i do tego pierwszy raz widziałem jak ktoś ma jedna rękę siną drugą normalną , dobra faza jedno ciastego i jazda :freak:

a tu zdjęcie owych ciasteczek :

 

grabel

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2010
Postów
30
Buchów
0
wystarczą proste obliczenia matematyczne na takie coś ale nie jestem w stanie podać teraz wzoru z wiadomych przyczyn <joint>
wrzucasz 1-2 ciasta i masz jazdę na kilka godzin, zawsze można doprawić blantem przy herbacie, a tak to ciasta Ci starczą na dzień/dwa bo żeby coś złapać musisz rozpracować z 5 ciastek.
mało i silne > dużo i słabe
gl & hf<shiza>
 
G

Gość

Guest
4-5g to lepiej budyń zrób.
Jak robiłam ciasteczka dla kolegi to mi trochę ręka drgnęła i zamiast 10g na patelnię z masłem wpadło 30g:crazy:. Ciasteczko "paluszek" wielkości małego damskiego palca działało 8-10 godzin do uśpienia pacjenta, a rano jeszcze było dziwnie.Kolega jadał 1/2 dziennie i nie miał bóli ani skurczy.
 
G

Gość

Guest
Mało wyjdzie. Powinieneś liczyć 2g na głowę to ją ***ie gdzie się plecy kończą.
. Jak ma lekko porobić to 1g na głowę. W ile babeczek to wrobisz to już twoje dzielenie.
 

detektyw_konopka

Obserwator
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
276
Buchów
0
wlasnie je zrobilem, tylko dalem cukier puder zamiast zwyklego i zapomnialem o rodzynkach.



wieczorem testujemy.
pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół